co zrobić z KR-em

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
zielakVW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: wt maja 03, 2005 10:31
Lokalizacja: zachodnipomorskie

co zrobić z KR-em

Post autor: zielakVW » ndz kwie 08, 2007 12:09

mam pytanko jak mogę podnieść moc w KR-ce? :bigok:



To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » ndz kwie 08, 2007 12:39

a po co ?? mało masz jeszcze ?? gdzie to wykorzystasz :P



niunciel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 31
Rejestracja: pt mar 30, 2007 11:49
Lokalizacja: Mrągowo

Post autor: niunciel » ndz kwie 08, 2007 12:46

przyswiroj do evolution on wie o co kaman :D


ABF is ComIng..

Awatar użytkownika
barteKKK03
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 15224
Rejestracja: sob mar 12, 2005 15:22

Post autor: barteKKK03 » ndz kwie 08, 2007 12:54




To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » ndz kwie 08, 2007 13:06

barteKKK03 pisze:To_mas napisał/a:
a po co ?? mało masz jeszcze ?? gdzie to wykorzystasz :P

:panna:
no sorry ale na naszych polskich boskich drogach to jechać 200 to strach w oczach :PP i dlatego pytam :))



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » ndz kwie 08, 2007 13:10

To_mas pisze:
barteKKK03 pisze:To_mas napisał/a:
a po co ?? mało masz jeszcze ?? gdzie to wykorzystasz :P

:panna:
no sorry ale na naszych polskich boskich drogach to jechać 200 to strach w oczach :PP i dlatego pytam :))
nie wazne jak szybko jedziesz tylko jak szybko jedziesz z maxymalna predkoscia czyli mozesz do 200 potrzebowac minuty albo 10 sekund:) i po to jest moc, a drogi to nie problem, mozna jezdzic po kostce w deszczu 200 jak sie wie co robi


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » ndz kwie 08, 2007 13:30

evolution, krótko mowiąc przyśpieszenie :P popieram :)



Awatar użytkownika
zielakVW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: wt maja 03, 2005 10:31
Lokalizacja: zachodnipomorskie

Post autor: zielakVW » ndz kwie 08, 2007 18:46

) modyfikacja puszki filtra powietrza - odcinamy lewa dolna strone - czyli duza dziura dla lepszego zasysania powietrza (sprawdzone)

2)wzbogacenie dawki paliwa - "power moduł" - silniejszy zakres 5500-7000rpm

no dobra powiedzmy że to już mam zrobione a co z dolotem i wydechem. Mam załozone tzw. barany i co dalej, znajomy powiedział mi że musze zrobić wydech o średnicy 63mm i co wy na to.
A i jeszcze jedno porównywałem mój klektor ssący z innym też w KR-ce i mój ma podobno większą średnice dolotu czy to znaczy że było kilka rodzajów czy może jest z innego silnika.



Awatar użytkownika
kkk13
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 233
Rejestracja: czw wrz 23, 2004 23:17
Lokalizacja: Trójmiasto

Post autor: kkk13 » pn kwie 09, 2007 22:39

zielakVW pisze:) modyfikacja puszki filtra powietrza - odcinamy lewa dolna strone - czyli duza dziura dla lepszego zasysania powietrza (sprawdzone)

2)wzbogacenie dawki paliwa - "power moduł" - silniejszy zakres 5500-7000rpm

no dobra powiedzmy że to już mam zrobione a co z dolotem i wydechem. Mam załozone tzw. barany i co dalej, znajomy powiedział mi że musze zrobić wydech o średnicy 63mm i co wy na to.
A i jeszcze jedno porównywałem mój klektor ssący z innym też w KR-ce i mój ma podobno większą średnice dolotu czy to znaczy że było kilka rodzajów czy może jest z innego silnika.
Jeśli będzie tobie kiedyś mało kunióf i będziesz chciał pójść 'w obroty' - mam nowy, fajny wałek ssący do Twojego silnika..



Awatar użytkownika
zielakVW
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 35
Rejestracja: wt maja 03, 2005 10:31
Lokalizacja: zachodnipomorskie

Post autor: zielakVW » wt kwie 10, 2007 18:46

a jakieś bliższe info na temat tego wałka, cena, foto poprosze. :bigok:



danielo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: czw kwie 26, 2007 08:26
Lokalizacja: sucha bezkidzka
Kontakt:

Post autor: danielo » ndz maja 13, 2007 00:49

słuchaj nie baw się w coś co jest zbędne chcesz mieć wielkie ranczo z stadem arabów to załatw digifant 2 z gti 8v to znaczy: wtryski z tulejkami z brązu znajdujace sie w glowicy do których wkłada się wtryski komputer przepływomierz powietrza czujnik spalania stukowego silniczek krokowy i jak to zgromadzisz co nie powinno być bardzo trudne to przydała by się jeszcze dobra mapa i masz ok 160 arabów zadowolony???!! a koszty tego to po prostu za ile to znajdziesz a mapa jakieś 200zl tuning kosztuje :hmm: :bigok:



Awatar użytkownika
gtx
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 232
Rejestracja: wt sie 24, 2004 00:47
Lokalizacja: 3 miasto

Post autor: gtx » ndz maja 13, 2007 16:29

danielo pisze:słuchaj nie baw się w coś co jest zbędne chcesz mieć wielkie ranczo z stadem arabów to załatw digifant 2 z gti 8v to znaczy: wtryski z tulejkami z brązu znajdujace sie w glowicy do których wkłada się wtryski komputer przepływomierz powietrza czujnik spalania stukowego silniczek krokowy i jak to zgromadzisz co nie powinno być bardzo trudne to przydała by się jeszcze dobra mapa i masz ok 160 arabów zadowolony???!! a koszty tego to po prostu za ile to znajdziesz a mapa jakieś 200zl tuning kosztuje :hmm: :bigok:
Pokaz mi wykres gdzie po zamontowani digi 2 z gti 8v bedzie w kr-ce 160km.Na wtrysku z g widzialem (bylo prawie 160km)ale ze zwyklego 8v jeszce nie. :food:



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Post autor: Borys » ndz maja 13, 2007 21:26

danielo pisze:słuchaj nie baw się w coś co jest zbędne chcesz mieć wielkie ranczo z stadem arabów to załatw digifant 2 z gti 8v to znaczy: wtryski z tulejkami z brązu znajdujace sie w glowicy do których wkłada się wtryski komputer przepływomierz powietrza czujnik spalania stukowego silniczek krokowy i jak to zgromadzisz co nie powinno być bardzo trudne to przydała by się jeszcze dobra mapa i masz ok 160 arabów zadowolony???!! a koszty tego to po prostu za ile to znajdziesz a mapa jakieś 200zl tuning kosztuje :hmm: :bigok:
niestety map do GTI 8v digifant II jeszcze nikt nie napisał pod KR, moze napisze ktos.

nie takie to łatwe
Jak napiasł GTX, Digi I jest opanowane dośc dobrze i sa osoby które daja rade to wystroić w róznych konfoguracjach.


www.vrservice.pl

danielo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 21
Rejestracja: czw kwie 26, 2007 08:26
Lokalizacja: sucha bezkidzka
Kontakt:

Post autor: danielo » wt maja 15, 2007 00:09

uwierzcie mi dig2 jest lepszy a mapy moge zaoferować - mam znajomego w "gebelsach" i sie tym zajmuje i mi podsyła to i owo a g nie wiem jak to jest ale znajomy ma i z listwą a jego kr rusza sie jak by ciagną za sobą 2 wozy węgla i to bez kół nie wiem czym to jest spowodowane ale tak jest!!!



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości