filtr stozkowy w 2.0 ADY

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

kapalek
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 985
Rejestracja: pn sie 07, 2006 13:44
Lokalizacja: wlkp
Kontakt:

filtr stozkowy w 2.0 ADY

Post autor: kapalek » wt sty 30, 2007 23:10

jak w temacie. co da mi stożowy filtr powietrza w ADY? silnik będzie dużo lepiej brzmiał? jakies zmiany mocy?jaki filtr najlepiej kupić? K&N?



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Re: filtr stozkowy w 2.0 ADY

Post autor: Borys » śr sty 31, 2007 08:50

kapalek pisze:jak w temacie. co da mi stożowy filtr powietrza w ADY? silnik będzie dużo lepiej brzmiał? jakies zmiany mocy?jaki filtr najlepiej kupić? K&N?
napewno bedzie glosniej, a czy lepiej ciezko powiedziec, co do marki to kupuj to na co masz ochote, masz chec na K&N to bierz K&N napewno to będzie trafiony wybór.


www.vrservice.pl

luki86
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 11
Rejestracja: ndz wrz 24, 2006 20:58
Lokalizacja: Jesionka
Kontakt:

Re: filtr stozkowy w 2.0 ADY

Post autor: luki86 » śr sty 31, 2007 09:52

kapalek pisze:jak w temacie. co da mi stożowy filtr powietrza w ADY? silnik będzie dużo lepiej brzmiał? jakies zmiany mocy?jaki filtr najlepiej kupić? K&N?


Ja bym polecał zalożyc sportową wkładke zamias zwyklego filtra, zamias stożka. zawsze jakas ochrona przed temperatura z silnika. :D

[ Dodano: 31 Sty 2007 08:55 ]
kapalek pisze:jak w temacie. co da mi stożowy filtr powietrza w ADY? silnik będzie dużo lepiej brzmiał? jakies zmiany mocy?jaki filtr najlepiej kupić? K&N?
Sory za pomyłke. polecam wkładke, zamiast stożka, lepsza ochrona przed temperatura. Polecam K&N. :D :D :D



WODA
Niesolidny sprzedawca
Niesolidny sprzedawca
Posty: 173
Rejestracja: pn gru 27, 2004 01:10
Lokalizacja: VWrocłaVW
Kontakt:

Post autor: WODA » śr sty 31, 2007 16:16

Najlepiej zostaw orginalny papierowy filtr...a jezeli juz chcesz to pakuj stożek firma nie ma znaczenie tylko najlepiej zeby był bawełniany..do tego bedzie ci jeszcze potrzebna przejsciówka z przepływki na stożek...jezeli byłbyś zainteresowany to mam do sprzedania takie cudo..z prostokątnym wyjściem badz okągłym.Co sie zmieni po instalacji stożka...hm,mm silnik bedzie głośniejszy a co do mocy to przy domowych sposobach montażu możesz nawet stracic kilka koni....jezeli stożek nie bedzie dobrze umiejscowiony i bedzie łapał ciepłe powietrze....pozdrawiam



Awatar użytkownika
budzio18
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 468
Rejestracja: pt lip 28, 2006 16:16
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: budzio18 » czw lut 01, 2007 18:52

chcialbym sie podlaczyc
i zapytac czy ktos ma moze jakies fotki jak to jest zrobiony ten stozek w golfach III
tzn jakos fachowo zabudowany i jakis opisik jak to zrobic bo tez jestem na kupnie stozka i chcialbym to jakos porzadnie zamontowac
a czy k&N to sa bawelniane? stozki
??



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości