Co mozna zrobic z silnikiem 1.6 oznaczenia ABU

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Mabu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 339
Rejestracja: czw sie 03, 2006 22:57
Lokalizacja: Katowice

Co mozna zrobic z silnikiem 1.6 oznaczenia ABU

Post autor: Mabu » śr gru 27, 2006 16:22

Siemka :) Mam takie pytanie chciałbym cos przy slinku zrobic :) Nie wiem jakis stozkowy filtr powietrza albo cus . Powiedzcie mi co mozna z moim silnikiem zrobic bo pod maska nie ma nic ciekawego wszystko standard :D:D Jakis filt albo cus :D:D

Pozdroo



Awatar użytkownika
m3tal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 825
Rejestracja: sob sty 21, 2006 21:57
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: m3tal » śr gru 27, 2006 22:23

to co Ty w ogóle chcesz uzyskać? jakiś przyrost mocy, czy po prostu zależy Ci tylko na wyglądzie?


Obrazek
viewtopic.php?f=91&t=496640" onclick="window.open(this.href);return false;

VW LT VR6 RWD Salonka by m3tal SLOW progress

Wulkanizator - Psychopata

Awatar użytkownika
Mabu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 339
Rejestracja: czw sie 03, 2006 22:57
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Mabu » śr gru 27, 2006 22:26

m3tal pisze:to co Ty w ogóle chcesz uzyskać? jakiś przyrost mocy, czy po prostu zależy Ci tylko na wyglądzie?
I to i to :D:D:D



Awatar użytkownika
Adrian1980
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 560
Rejestracja: śr kwie 06, 2005 17:43
Lokalizacja: Kiełczów/Oleśnica
Kontakt:

Re: Co mozna zrobic z silnikiem 1.6 oznaczenia ABU

Post autor: Adrian1980 » czw gru 28, 2006 00:29

Mabu pisze:Siemka :) Mam takie pytanie chciałbym cos przy slinku zrobic :) Nie wiem jakis stozkowy filtr powietrza albo cus . Powiedzcie mi co mozna z moim silnikiem zrobic bo pod maska nie ma nic ciekawego wszystko standard :D:D Jakis filt albo cus :D:D

Pozdroo

mozna do tego silnika zalozyc stozek ale po co mocy zadnej nie przybedzie dzwieku tez nie bedziesz mial (trudno to nazwac jakims fajnym dzwiekiem)... no chyba ze chcesz zeby fajnie wygladalo... z tego silnika nic sie nie wyciagnie...

mozna zarzucic chipa u fachowcow (jakies zmienione mapy paliwa) po ktorym to nie odczulem zadnych roznic... wiec po co ladowac w to kase... moze przez to ze autko na gazie?? nie wiadomo moze przez to ze juz ma swoje najechane ??...

trzymam jedynie ABU przez to ze jest w miare ekonomiczny i zywotny...

jesli chodzi o stozek jak nie wierzysz to zapraszam do Wrocka i osobiscie zobaczysz ze w tym silniku to nic nie daje...

takie moje zdanie...

Pozdrawiam :pub:


Czarny turboklekocik

Awatar użytkownika
Mabu
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 339
Rejestracja: czw sie 03, 2006 22:57
Lokalizacja: Katowice

Re: Co mozna zrobic z silnikiem 1.6 oznaczenia ABU

Post autor: Mabu » czw gru 28, 2006 01:10

To moze tylko załoze jakis filtr stozkowy zeby tylko jakos ładniej wygladało pod maska :)



Awatar użytkownika
Kiler
Forum Master
Forum Master
Posty: 1240
Rejestracja: ndz lip 17, 2005 19:55
Lokalizacja: SMI

Re: Co mozna zrobic z silnikiem 1.6 oznaczenia ABU

Post autor: Kiler » czw gru 28, 2006 03:24

Mabu pisze:To moze tylko załoze jakis filtr stozkowy zeby tylko jakos ładniej wygladało pod maska :)
Lepiej sobie polerkę fury zrób to będzie fajny efekt... Albo jaki wypas kup. Z ABU nic nie wyciągniesz. To nie silnik do tuningu - najstarszy i najbardziej mułowaty 1.6 w mk3.

Pozdr :pub: .


:bylo: :bajer:

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości