Głowica z ABs w AAM

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

santii
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wt kwie 05, 2005 21:36

Głowica z ABs w AAM

Post autor: santii » sob gru 02, 2006 01:30

CZy głowica z silnika ABS (90km) pasowała by do silnika AAM(75km) ?? pytam tak tylko z ciekawości i czy spotkał się ktoś z takim "wynalazkiem"



Awatar użytkownika
Wardek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 142
Rejestracja: pn wrz 26, 2005 02:48
Lokalizacja: Beskid Niski/Bieszczady

Post autor: Wardek » sob gru 02, 2006 01:32

Pasuje.

Głowice w AAM i ABS różnią sie wałkiem rozrządu. :bajer:

Jak masz za dużo kasy w portfelu a chodzi ci po głowie jakieś podnoszenie mocy w zamulonym AAM to jedyne co sie "opłaca" zrobić to wymienić wałek rozrządu oraz sterownik silnika(komputer) od modelu ABS. Można też pokombinować przy układzie wydechowym.

Wszystko jest na forum - kliknij http://forum.vwgolf.pl/SZUKAJ

Żeby to sie jednak opłacało musiałbyś kupić bardzo tanio części(ja dałem za wałek 70zł i komp 45zł,wymiana sam). Efekt jest taki że auto sie lepiej wkręca na obroty, v-max niewiele więcej około 20km/h. Niestety też pali 1-2 L benzyny wiecej tak że sie zastanów... :bajer: ---> pozdro


Audi A6 C4 2.5 TDI AEL Quattro Avant
VW Golf 1.9 TDI 1Z
było: Passat B5FL AWX, A6 C4 1.9TDI, Mercedes 814 6.0 D, Golf III 1.8, Renault Safrane 2.1TD, Vectra B 2.0, Polonez, Łada, 126P, MZ, WSK..

santii
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: wt kwie 05, 2005 21:36

Post autor: santii » sob gru 02, 2006 01:52

Dzięki za pomoc punkcik dla ciebie :pub: a niemam zamiaru podnosic mocy tak tylko pytam ja jeszcze prawka niemam trzeba poczekac te 2 latka ale tak z ciekawosci pytalem
patrzac na allegro zamknolby sie ze tym w 200zł pewnie ale cóż dopiero za 2 lata bede mogl cos grzebać.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości