Golf mkII modyfikacje koła zamachowego(kupno auta)

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Wilk2013
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: pt mar 29, 2013 11:58

Golf mkII modyfikacje koła zamachowego(kupno auta)

Post autor: Wilk2013 » sob mar 30, 2013 23:01

Witam wszystkich jak widać nowy. Tak na marginesie to nie wiem czy dobry dział bo w sumie to nie wiem do czego to przyrównać
Od dłuższego czasu szukam golfa II. Znalazłem dość ciekawy egzemplarz wersja Fire&ICE(RP 1.8). Problem polega na tym że ma parę modyfikacji jak np. spiłowany jeż podgrzewacza,sportowy filtr powietrza, zmieniony wałek rozrządu przestawiony zapłon an 7 stopni. Czerwona lampka zapaliła mi się przy stoczonym kole zamachowym gdyż nie zostało one wyważone, ale niby nie wibruje. Generalnie jak bym kupił to bym zdjął owe koło i je wyważył wraz z dociskiem. Tylko czy warto kupować panewki już mogły dostać,a o wale to nie mówię. Nie wiem czy jechać oglądać mam około 150km więc tak źle nie jest. Całkiem zielony w mechanice nie jestem, ale to co ewentualnie sprawdzić w związku z tymi modyfikacjami??
dzięki za pomoc



Awatar użytkownika
homer21
Forum Master
Forum Master
Posty: 1011
Rejestracja: wt lis 15, 2011 13:25
Lokalizacja: Pniówek

Golf mkII modyfikacje koła zamachowego(kupno auta)

Post autor: homer21 » pn maja 06, 2013 23:20

wszystko jest fajnie najgorzej z zamachem co z tego że nie czujesz wibracji koło ma być wyważone a nie na oko jak to robią niektórzy odchudzenie zamachu z 30-50zł tylko ze wyważenie z 200-300 jak f&i w rozsądnych pieniądzach to zabieraj


Mój Mk2 1.8 T :D http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=87&t=514787" onclick="window.open(this.href);return false;

Pavrond
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: śr maja 22, 2013 15:51

Golf mkII modyfikacje koła zamachowego(kupno auta)

Post autor: Pavrond » śr maja 29, 2013 11:39

Ja też jestem tego zdania. Szkoda nie tylko czasu, ale i pieniędzy.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości