Cordoba i szerokie opony - potrzebna pomoc !

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

czarny22
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 76
Rejestracja: pn sty 16, 2006 22:26
Lokalizacja: Łowicz
Kontakt:

Cordoba i szerokie opony - potrzebna pomoc !

Post autor: czarny22 » śr kwie 26, 2006 07:10

witam nariazie jezdze mk2 z silnikiem 1.6 ale juz nie dlugo dostane po ojcu cordobe z silnuikiem 1.4 i w niej nei ma wspomagania, i w zwiazku z tym mam pytanie czy jesli zaloze zamiast orginalnej opony 175/70/13 nowa felge na oponie 195/50/70 to bedzie znaczna roznica w kreceniu ?? ciezko bedzie ?? dlamnie to bardiz wazna sprawa wiec prosil bym o pomoc w mk2 tez nie mam wpsomagania ale do mojego golferka nie kupowalem felg aluminowych wiec bardzo bym chial zrobic to w nastepnym samochodzie, myslalem nawet o zalozeniu feli z opona 195/45/16 ale wiem ze przy tej feldze krecenie bedzie jezcze ciezsze _ prosze o pomoc inwestycja we wspomaganie raczej nei wchodzi w gre za duzy wydatek a i tak bym sam tego sobie nie zrobil _ pozdrawiam



Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » śr kwie 26, 2006 08:05

Zależy jak kto lubi i jak mu to będzie przeszkadzało. Ja jeżdżę dużo po miastach i bez wspomagania. Opony w zeszłym sezonie miałem na przodzie 225 i dawałem radę. Kwestja przyzwyczajenia i tyle.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości