Golf 1,6 GT co z nim można zrobić?

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
GREGOORR
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 15
Rejestracja: sob sie 27, 2005 23:55
Lokalizacja: Brodnica

Golf 1,6 GT co z nim można zrobić?

Post autor: GREGOORR » ndz lut 26, 2006 15:48

Witam. Mam golfa III 1,6 GT stu konny. Mam zapytanie do szanownych forumowiczów. Czy z takim motorkiem da się coś zrobić i od czego zacząć. Nie chciałbym zbyt mocno (drogo) ingerować w autko. Nie wiem jak długo jeszcze będę go trzymał.



Awatar użytkownika
MarcoVW
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 962
Rejestracja: śr lip 06, 2005 21:04
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: MarcoVW » wt lut 28, 2006 18:16

:pub: Też ma trójke GT 1.6 101KM.
Co zrobic hmm, napewno zmienic podloze na stabilniejsze czyli sportowe sprezyny ktore to tez obniżą (efekt wizualny) i utwardzą auto , tutaj mamy liderów H&R, Eibach, Vogland, Spaxx,Supersport.... do tego jakies twarde amortyzatory . Jak chcesz mozesz bardziej progresywnie i zamontowac gwintowane zawieszenie (takie co mozna reg wysokosc/obnizenie auta bezposrednio na amortyzatorze).
Wydech, najpopularniej samą koncowke tlumika o lekkim basowym brzmieniu, polecam oczywiscie dedykowany tlumik do 1.6 , gdyz jak zamontujesz takie te uniwersalne nie wiadomo jak bedzie ryczalo ze moze ogluchniesz :ass:
Moze jakis filtr powietrza sportowy zawsze auto lepiej oddycha , stożek z dobrym nawiewem z zewnatrz , ja akurat mam K&N wklad do standartowej puszki :hmm:
Reszta to caly design wizualny reflektory, migacze, grill itp.

Z silnikem to nie wiem co zrobic bo i tak jak na 1.6 jest zbyt nadwyrezony (101KM) :smoke:



fibolek

Post autor: fibolek » czw kwie 06, 2006 19:50

Co wy pitolicie obywatele jaki nadwyreżony.
Zmiana całego wydechu na większy i sportowy no i oczywiście dolot.Szybki wałek.
Plan głowicy.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości