Grupowe zakupy układów wydechowych firmy Milltek

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

luk-a-sz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: ndz lis 11, 2007 18:51
Lokalizacja: PL

Grupowe zakupy układów wydechowych firmy Milltek

Post autor: luk-a-sz » czw lis 04, 2010 14:29

Witam

Jestem ciekaw czy znalazła by się grupa chętnych do zbiorowego zamówienia układów wydechowych firmy Milltek. Sam osobiście chcę dla siebie kupić:

Volkswagen Golf Mk4 4-Motion V6 exhaust CAT-BACK - Non-resonated Taki wydech u Polskiego dystrybutora kosztuje 2900zł, na ebay-u najtaniej 530 (~2400zł) funtów z przesyłką.

Rozmawiałem z dostawcą w UK i wiem, że jak jest grupa chętnych to robią naprawdę dobre ceny na swoje produkty. Pełną ofertę możemy znaleźć pod adresem:

http://www.millteksport.com/exhausts.applications.cfm

Jeśli jesteś chętny na zakup to napisz, o ile zbierze się grupa osób to wyślę im maila żeby zaproponowali ceny na poszczególne produkty przy grupowym zamówieniu.

Jeśli ktoś może to proszę przekazać tą informację dalej.


Pozdrawiam, Łukasz



Awatar użytkownika
zwierzątki
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 77
Rejestracja: pn cze 08, 2009 22:45
Lokalizacja: pomorze

Re: Grupowe zakupy układów wydechowych firmy Milltek

Post autor: zwierzątki » ndz lis 07, 2010 11:28

ja już nawet ludzie z a8team.pl zamiast militeców kupują PROEX to nie wróże powodzenia tej akcji


wydech PROEX
felgi AZEV
dolot CUSTOM z stożkiem GREEN
zawias HR
czyli nisko mrucząco szybko

Pietrucha01
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: pt lip 15, 2011 21:21
Lokalizacja: Warszawa

Grupowe zakupy układów wydechowych firmy Milltek

Post autor: Pietrucha01 » ndz sie 28, 2011 21:12

A czemu? Ja mam proexa i jestem zadowolony, dobrze dobrana cena do proponowanej jakości i nie zamienię jak na razie tej firmy na inną. Większość jak się przekona to przy nich pozostanie-normalne prawo rynku, jak coś jest dobre jakościowo i ma relatywnie normalną cenę to po co rzucać się na coś nowego. A co do konkurencji, jest motorem napędowym rozwoju przemysłu. Takie jest moje zdanie. Więc w czym problem? Każdy ma prawo wyboru....więc jak szuka gości do zakupu Milltek'a to jego sprawa i tak uważam, że ten, kto zamontuje Proex'a to tak szybko z tej marki nie zrezygnuje



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości