ASV 200KM czy należałoby zakuć silnik?

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
pwroobel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: wt kwie 28, 2009 23:14
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

ASV 200KM czy należałoby zakuć silnik?

Post autor: pwroobel » pn lis 02, 2009 01:41

Witam, podnoszę moc w swoim golfie IV TDI oznaczenie silnika asv poprzez zmianę turbiny większe wtryski układ dolotowy intercooler i w zasadzie tyle, czy powinienem zakładać kute tłoki korbowody itd żeby nie zajeździć zaraz silnika czy wytrzyma trochę kilometrów? auto ma 155000 przebiegu wszystkie zmiany eksploatacyjne na robione na czas jeździ na syntetyku mobil 1 i nie ma żadnych problemów w silniku, ile powinien wytrzymać jeszcze silnik bez zakuwania? z tego co słyszałem powinien spokojnie do 250000 dojechać podpowiedzcie mi


TDI POWER!!

Awatar użytkownika
daniel1d
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2250
Rejestracja: pt paź 24, 2008 21:36
Lokalizacja: Siedlce

Post autor: daniel1d » pn lis 02, 2009 01:49

pwroobel pisze:z tego co słyszałem powinien spokojnie do 250000 dojechać podpowiedzcie mi
Pierwsze słyszę żeby ktoś obliczał ile przejedzie motor bez zakuwania.


www.proturbo.com.pl

Awatar użytkownika
pwroobel
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: wt kwie 28, 2009 23:14
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: pwroobel » pn lis 02, 2009 02:09

wiesz w sensie z tego co słyszałem że ludzie jeżdżą tak zrobionymi autami, piszę na forum bo chcę zaczerpnąć wiedzy z kolejnego źródła, żeby wiedzieć co z tym zrobić
Ostatnio zmieniony pn lis 02, 2009 03:11 przez pwroobel, łącznie zmieniany 1 raz.


TDI POWER!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości