Strumienica i tłumik końcowy

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

PaulAdmin

Strumienica i tłumik końcowy

Post autor: PaulAdmin » pt lip 31, 2009 13:05

Witam. Mam założoną strumienice ale chcę też zmienić tłumik końcowy. Nie szukam niczego z najwyższej półki ale czegoś co mi wytrzyma 3 lata. Znalazłem dość tani (przelotowy) tłumik końcowy ale nie wiem czy łącząc go ze struminicą nie stracę mocy.

http://moto.allegro.pl/item697857632_tl ... aniej.html

Wiem, że najlepiej gdybym kupił dedykowany ale nie zależy mi na podniesieniu mocy, tylko utrzymaniu na przyzwoitym poziomie. Możecie się wypowiedzieć bankowo posłucham rad tylko proszę, nie wysyłajcie mi linkow do ultera czy magnaflow.



Awatar użytkownika
SmokE88
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 445
Rejestracja: śr gru 31, 2008 18:30
Lokalizacja: Długomiłowice Woj.Op

Post autor: SmokE88 » pt lip 31, 2009 21:35

a jaki masz motor?? z tym tłumikiem nie stracisz mocy ale jezeli nie masz turbo to nie czaje po co strumienica?? moim zdaniem to daje ona jakis efekt tylko przy silnikach doładowanych... aha i jak chcesz taką pierdziawke sprawdz jaką srednice rury wydechowej masz... :bigok:


JADĄC Z PRĘDKOŚCIĄ 280KM/H...
TO CO JEST PRZED TOBĄ...
JEST JUŻ PRZESZŁOŚCIĄ...

PaulAdmin

Post autor: PaulAdmin » sob sie 01, 2009 13:05

Silnik 1.8 ABS jak w opisie tematu. Kupiłem auto już ze strumienicą, chcę ten tłumik bo idalnie pasuje do zderzaka a wiem, że w skrajnych przypadkach można sobie obniżyć moc przez taki tłumik



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 46 gości