mk4 swap 1,4 16v

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
felga83
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: pt lut 16, 2007 09:51
Lokalizacja: kielce/okolice
Kontakt:

mk4 swap 1,4 16v

Post autor: felga83 » pt lut 29, 2008 22:01

witam forumowiczow, duzo mysle nad zmiana silniczka w moim aucie, ktore posiada silnik 1,4 16v, autko z 2002 roku, ma przejechana 97tys km. mam okolo 10 tys zl na swapa jaki proponujecie silnik, bo ja zastanawiam sie nad 1,9 tdi 150 KM lub slabszy, moze byc tez benzynka 1,8t, czy jest sens zrobienia takiego czegos, autka nie chce sprzedawac poniewaz jest to auto nie "klepane" i mam go od nowosci, ale cholernie denerwuje mnie jaki jest mułowaty, zero przyspieszenia, nie dzie dobrze rozpedzic tej budy, jezeli mozecie pomozcie dajcie jakies wskazowki, z gory dzieks


ZAPRASZAM DO OCENY MOJEGO GROSZKA :)

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=86906

POTRZEBUJESZ SPRZĘTU AUDIO DO SAMOCHODU, PRZERÓBKA BOCZKÓW POD GŁOŚNIKI, PROFILOWANIE SŁUPKÓW PISZ NA PRIV :)

bugalon
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 2361
Rejestracja: czw paź 14, 2004 14:41
Lokalizacja: Bydgoszcz, ewentualnie Olsztyn
Kontakt:

Post autor: bugalon » pt lut 29, 2008 22:42

zalezy na czym Ci zalezy. Za 10k mozna zrobic porzadny swap, tylko kupowanie silnika to loteria jest. Pamietaj o ukladzie hamulcowym i zawieszeniu, to bardzo wazne i tez sie sklada na calosc.


Pozdrawiam
Bugalon

Mk2 syncro 1.8 16V T - GT2871R - składa sie :)
Mk3 Variant TDI 1.9 AFN na pokladzie

Awatar użytkownika
felga83
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: pt lut 16, 2007 09:51
Lokalizacja: kielce/okolice
Kontakt:

Post autor: felga83 » pt lut 29, 2008 22:56

nie no oczywiscie zalezy mi tez na dobrej kontroli autka , zawieha, hamulce itp, no wlasnie co do silnika tez wazna sprawa jak mowisz nie wiadomo na co sie trafi, jeszcze jedno wyjscie to zakup uszkodzonbego mk4 z dobrym silnikiem, ale zeby kupic kompletny i dobry silnik graniczy z cudem, bo wiem ze wiekszosc sprzedawcow/handlarzy robi na sztuke czyli zeby opchnąć.
Ostatnio zmieniony pt lut 29, 2008 22:59 przez felga83, łącznie zmieniany 1 raz.


ZAPRASZAM DO OCENY MOJEGO GROSZKA :)

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=86906

POTRZEBUJESZ SPRZĘTU AUDIO DO SAMOCHODU, PRZERÓBKA BOCZKÓW POD GŁOŚNIKI, PROFILOWANIE SŁUPKÓW PISZ NA PRIV :)

Awatar użytkownika
Yuri
Forum Master
Forum Master
Posty: 1249
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 02:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Yuri » sob mar 01, 2008 01:58

Nie lepiej sprzedac, dolozyc i kupic 1.8T? Mysle, ze na pewno mniej roboty nawet biorac pod uwage trud poszukiwania, na pewno taniej i spokojnie jeszcze powinno na jakiegos wirusa zostac :bajer:
Ostatnio zmieniony sob mar 01, 2008 01:58 przez Yuri, łącznie zmieniany 1 raz.



Awatar użytkownika
felga83
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: pt lut 16, 2007 09:51
Lokalizacja: kielce/okolice
Kontakt:

Post autor: felga83 » sob mar 01, 2008 18:27

Yuri
no moze i tak jak mowisz, ale.... no wlasnie. samochod jest w swietnym stanie technicznym, bezwypadkowe, serwisowany jest caly czas, wiec szkoda kupic skuna ktory byl klepany x razy a mimo to moze miec wporzo silnik, wole kupic jakies uszkodzone i przelozyc silnik i osprzet., silnik sam sobie przeloze tylko elektryke bedzie fachowiec musial zrobic :)


ZAPRASZAM DO OCENY MOJEGO GROSZKA :)

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=86906

POTRZEBUJESZ SPRZĘTU AUDIO DO SAMOCHODU, PRZERÓBKA BOCZKÓW POD GŁOŚNIKI, PROFILOWANIE SŁUPKÓW PISZ NA PRIV :)

Awatar użytkownika
Yuri
Forum Master
Forum Master
Posty: 1249
Rejestracja: ndz lut 05, 2006 02:02
Lokalizacja: Radom
Kontakt:

Post autor: Yuri » sob mar 01, 2008 20:45

felga83 pisze:Yuri
no moze i tak jak mowisz, ale.... no wlasnie. samochod jest w swietnym stanie technicznym, bezwypadkowe, serwisowany jest caly czas, wiec szkoda kupic skuna ktory byl klepany x razy a mimo to moze miec wporzo silnik,
Tez prawda. Szczegolnie dzisiaj w dobie wszelakiej masci picownikow.



Awatar użytkownika
cylinder
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 904
Rejestracja: czw gru 28, 2006 13:11

Post autor: cylinder » sob mar 01, 2008 21:55

Ja sprzedał bym ten co masz, a dokładajac 10tys mozesz spokojnie kupic 1.8T niebitego, w b.dobrym stanie. Wystarczy poszukac a za 30pare tys. mozna kupic fajne auto. Zastanów sie czy to Ci sie opłaci.



Awatar użytkownika
felga83
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 105
Rejestracja: pt lut 16, 2007 09:51
Lokalizacja: kielce/okolice
Kontakt:

Post autor: felga83 » pn mar 03, 2008 08:56

jak juz mowilem sprzedaz autka nie wchodzi w gre, teraz ostatnio dowiadywalem sie wlasnie z jakiego vw trrza by przelozyc silnik jedni mowia za z passata b5 silnik nie bedzie pasowal drudzy znowu mowia ze bedzie ? wiecie mądrzejsi odemnie czy faktycznie tak jest pasuje/nie pasuje.


ZAPRASZAM DO OCENY MOJEGO GROSZKA :)

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=86906

POTRZEBUJESZ SPRZĘTU AUDIO DO SAMOCHODU, PRZERÓBKA BOCZKÓW POD GŁOŚNIKI, PROFILOWANIE SŁUPKÓW PISZ NA PRIV :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości