silniki do mkI - wyłącznie vag

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

GARUS
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 20:47
Lokalizacja: Danzig-Conradshammer

silniki do mkI - wyłącznie vag

Post autor: GARUS » ndz lip 08, 2007 19:59

wiec sprawa jest taka żeby zamienić 1.3 benz w golfie mkI ...
... warianty jakie mnie interesują:
1. takie samo osadzenie(poduchy) ale mocniejszy
2. mocniejszy z przeróbką poduszek itp

odpadają silniki sterowane komputerem .... żadnej wiekszej (lub wogle elektroniki)

.... ZATEM JAKI SILNIK (MODEL) MOZNA WSTAWIC PROSZE O 'STRZELANIE' OZNACZENIAMI (jeśli sie da to skad one są)

tu post ze zdjeciami komory 'jedynki'



jozekrjrj
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 389
Rejestracja: pt lis 17, 2006 19:24
Lokalizacja: warszawa Targowek
Kontakt:

Post autor: jozekrjrj » ndz lip 08, 2007 22:17

tak naprawde to wiekszosc silnikow benzynowych bedzie działała na gazniku tylko trzeba dobrac odpowiednie gazniki zrobic kolektor ssacy a potem najgorsza rzecz to jezeli sa 2 gazniki zgranie ich ze soba i wyregulowanie ich mozna nad tym siedziec po kilka miesiecy zeby wszystko było idealnie


nie wiem jak z mocowaniami ale proponował bym jakies 2.0 na 2 gaznikach webera 40dcoe i jakis konkretny wałeczek i leciutki zamach , troche liznieta głowice i przy wadze mk1 powinno ładnie latac no i ten dzwiek gazników


był mk3 GT



http://www.s-cam.pl/

GARUS
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 57
Rejestracja: ndz mar 12, 2006 20:47
Lokalizacja: Danzig-Conradshammer

Post autor: GARUS » pn lip 09, 2007 08:02

jozekrjrj, no i oto chodzi potworek o wadze 750kg dlatego nie zalezy mi na 2.8 vr6 czy g40 wystarczy 1.8 czy 2.0 na gaźniku ... samochod jest i bedzie bez audio i wytłumień wiec ma być sama frajda pracy samochodu .... //hu$%# jest jak jade i zawiecha dobija o asfalt lub amory do końca ;( // ... no ale zakładamy że bede jeżdził po pieknych drogach ;P (najlepiej tunele lub z ekranami żeby oddzwiek był dobry



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości