Zawieszenie polo 6n/golf mk2 w mk1

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
flgmnft
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 119
Rejestracja: ndz sie 06, 2006 12:07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Kontakt:

Zawieszenie polo 6n/golf mk2 w mk1

Post autor: flgmnft » wt lip 03, 2007 12:39

Witam
Jak w temacie. Slyszalem ze da sie zamontowac cale zawieszenie wlasnie z polo 6n i golfa 2 do golfa mk1. Podobno jedyna przerobka to rozwiercenie jednego otworu. Prawda to? oraz jesli mozecie to powiedzcie mi ktory to owtor. Moge okazyjnie kupic zawieche 60/40 wlasnie z polo 6n. Przod komplet amorki + spiringi ale do tylu same springi.

prosze o odpowiedz.

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
m3tal
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 825
Rejestracja: sob sty 21, 2006 21:57
Lokalizacja: Rumia
Kontakt:

Post autor: m3tal » wt lip 03, 2007 23:31

nie wiem jak wygląda sprawa z amorami, ale wydaje mi się, że nie da się ich aż tak łatwo przełożyć. chociaż ręki nie dałbym sobie za to uciąć, nie znam się na tym za bardzo. a jeśli chodzi o sprężyny, to włożyć się da bez problemu, ale mogą być z nimi lekkie problemy podczas użytkowania - są przystosowane do nieco cięższych samochodów i mk1 na takich springach może się dość dziwnie zachowywać podczas jazdy. chociaż to też wcale nie jest takie pewne. inna sprawa, że jeśli masz mieć z tyłu seryjne amory, tylko z innymi sprężynami i zupełnie inny zestaw z przodu... jazda może nie być szczególnie przyjemna.


Obrazek
viewtopic.php?f=91&t=496640" onclick="window.open(this.href);return false;

VW LT VR6 RWD Salonka by m3tal SLOW progress

Wulkanizator - Psychopata

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości