Czy warto zamontować taka strumienice?

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Halik82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 262
Rejestracja: wt paź 03, 2006 10:05
Lokalizacja: Głubczyce
Kontakt:

Czy warto zamontować taka strumienice?

Post autor: Halik82 » wt lip 03, 2007 09:14

Pisze w nowym temacie poniewaz poprzedniego o podobnej tematyce juz chyba nikt nie zauważy :)

Otoz odwlekalo mi sie wyciecie kata u znajomego za grosze... ale to chyba dobrze, poniewaz dzisiaj dzwonilem do tlumikarza i koles powiedzial ze za samo wyciecie kata i przespawanie sondy bierze 100zł. Ale powiedzial ze jak chce zeby bylo ciut ciszej to wstawi mi strumienice. Wypytal sie dokladnie o model, rocznik i silnik i powiedzial ze ma taka i ze z robotą wyniesie mnie to 160zł. Czy warto taka strumienice montowac? Nie chodzi mi o moc (ktorej i tak na pewno od strumienicy nie przybedzie) ale o dzwiek, zeby byl w miare znosny :) Po skonczonej robocie pewnie uda mi sie opchac mu starego kata, wiec moze nic nie strace na tej robocie.

pozdrawiam
halik



Awatar użytkownika
souler
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2515
Rejestracja: pn gru 12, 2005 15:04
Lokalizacja: Zabrze/Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: souler » wt lip 03, 2007 09:22

wyciecie kata i wspawanie rury o srednicy reszty ukladu nie wplynie na glosnosc. wiem, bo siora ma w 2E wyciety kat.


Był Dzik Power Diesel, jest Astra Turbo

Awatar użytkownika
Halik82
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 262
Rejestracja: wt paź 03, 2006 10:05
Lokalizacja: Głubczyce
Kontakt:

Post autor: Halik82 » śr lip 04, 2007 07:46

I tak tez chyba zrobie. Oki, dzieki. pozdrawiam



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości