Tłumik końcowy Auto Collection??

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Radek_xx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sob lut 11, 2006 13:10
Lokalizacja: Łódź

Tłumik końcowy Auto Collection??

Post autor: Radek_xx » pn maja 07, 2007 15:28

:grin: Witam, zamierzam założyć do mojego Golfa Mk2 tłumik basowy. W sklepie online podali mi taki model: AC 90 . Chcę zeby był donośny basowy dźwięk ale żeby jednocześnie dało się bez ochraniaczy na uszy wytrzymać w aucie :bigok: . Wycięty katalizator i środkowy tłumik. Myślicie, że ten tłumik bedzie dobrym wyborem??


[url=http://copyman.pl]Najlepsze teksty w sieci[/url] - jeśli potrzebujesz dobrego tekstu, zajrzyj na tę stronę.

Awatar użytkownika
maciek.wroc
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 716
Rejestracja: wt cze 20, 2006 22:14
Lokalizacja: Wrocław/kozanów
Kontakt:

Post autor: maciek.wroc » pn maja 07, 2007 15:35

polecam ja mam ale podwójny i bardzo ąłdnie chodzi jestem zadowolony bo ładny jet basik


VW Passat B5 Virus by DanoSoft 119 KM i 287 Nm viewtopic.php?p=3903908#3903908 NOWE FOTY ZAPRASZAM

Obrazek

MalowanieFelg.com
POLECAM

Awatar użytkownika
Radek_xx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 37
Rejestracja: sob lut 11, 2006 13:10
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Radek_xx » pn maja 07, 2007 21:23

:grin: Wielkie dzięki za opinię. Skoro mówisz, że ładny ma basik to zamawiam jutro. Jak tylko założe to napisze jak sie u mnie sprawuje. :okej: Pozdrawiam.

[ Dodano: 10 Maj 2007 17:16 ]
:grin: To znowu ja. Jednak kupiłem ten tłumik. Tzn bardzo podobny, bo mój kosztował 250 zł. Jako że nie mam środkowego tłumika bas jest delikatnie mówiąc dość mocny :jezor: i "ładny". Tłumik posiada dodatkowo wkładkę wyciszającą z regulacją głośności. Po założeniu jej i max wyciszeniu tłumik chodzi niewiele głośniej od seryjnego. Po zdjęciu bas jest bardziej niż dość mocny ale na piątym biegu jest głośno do 80 km/h (nie mam jeszcze obrotomierza :grin: ). Powyżej tej prędkości robi się już dość spokojnie :bigok: Podsumowując, dobry basowy tłumik za niewielką cenę :okej:


[url=http://copyman.pl]Najlepsze teksty w sieci[/url] - jeśli potrzebujesz dobrego tekstu, zajrzyj na tę stronę.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości