V max VW Golf III 1,9 TD

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
marcinvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 418
Rejestracja: pt sty 28, 2005 17:00
Lokalizacja: Meseritz
Kontakt:

Post autor: marcinvw » pn lut 28, 2005 01:45

Kolego Krzylu mam taka mała prosbe,tylko sie nie zagotuj czasem jak bedziesz to czytal te moje posty:D,ups chyba juz zapozno :P,ale trudno ty jezdzisz innym inni jada tobie,taka jest kolej rzeczy hehehe...pozatym juz mnie raz wku...eś,nadodatek wygadujac same bzdury,moze ty powinienes miec ksywe "Tomasz niedowiarek" hehehe :D:D



Awatar użytkownika
Krzylu
Germanista
Posty: 2105
Rejestracja: czw lis 11, 2004 16:55
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Krzylu » pn lut 28, 2005 02:41

a swistak siedzi i zawija.........
łahahaha do kiedy produkowany AAZ byl
nie no niemoge
http://www.doppel-wobber.de/
poczytaj sobie niedowiarku wejdz w mk3 silniki
i osadz od kiedy do kiedy te silniki byly produkowane
poczekaj az kolesiowi sie zaczna sypac komory wstepne i spadnie ktoras do cylindra i rozwali pol silnika nie raz sie spotkalem z takim czyms w AAZ
widzisz Piosz znasz sie na teorii a ja na praktyce a jak w zyciu wiadomo to bardzo odrebne tematy
nie potrzebuje osadzic na podstawie ksiazki auta
kazdy jest inny
moim Td tez lecialem juz 180 nawet moze jakbym go bujnal to wiecej by polecial ale w to niewierze
z FABRYKI SWIERZY leci 169km/h i uwazam ze to realna predkosc a 180 lekko zawyzona
latalem duzo szybszymi furam wiec jak to wazne dla ciebie nie boje sie predkosci
powiedz mi dlaczego dajac tylko chipa mozesz uzyskac z 90km TDi 110-120km tylko elektronika!!!!
dodajac do tego wieksze turbo wieksze wtryski intercooler lepszy komp AFN ile mozesz uzyskac mocy??ponad 150 spokojnie a w TD co zrobisz ile wycisniesz 100-120km na maxa bo od czego wezmiesz wieksze wtryski zeby dawaly rade przy duzej turbinie??no z czego??
tak wychwalasz to wykaz sie bo jak narazie to tylko dawka paliwa cie tak podnieca ze chyba spac niemozesz
najlepiej wykrec calkiem ta SRUBKE niech sie wlewa do srodka wacha ile wlezie
no jestem niedowiarkiem tak juz mam nie uwieze puki nie zobacze
1Z jest rozwinieciem AAZ to zes dal porownanie tylko ze sam wymieniles 3/4 czesci ktore skladaja sie w calosc i nazywa sie to silnik sa inne
wiec co ty wypisujesz ze sa podobne???



Awatar użytkownika
marcinvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 418
Rejestracja: pt sty 28, 2005 17:00
Lokalizacja: Meseritz
Kontakt:

Post autor: marcinvw » pn lut 28, 2005 23:02

jestes jakis posrany czlowieku,wes wogule sie nie udzielaj bo sam guwno wiesz,komory powypadaja co ty wogule bredzisz,pozatym ja nie poruwniuje ile z jakiego mozna wycisnac,tylko ze TD po modyfikacji moze dorownac fabrycznemu TDI,pozatym wiedzialem nie jedno auto z silnikiem AAZ w roczniku 95,96,co moze sobie pozmieniali z TDI na TD??masz poprzewracane w glowie,a w t5akim razie jak silnik 1Z nie jest rozwinieciem AAZ to zcego moze malucha HAHAHA,skad biara sie takie głaby jak ty??moze ty uciekles z jakiegos wariatkowa,ukradles ta swoja Jette znalazles instrukcje obslugi i teraz probujesz swiecic hahaha


Golf III GTI 20 JAHRE AFN+0.216+chips niehamowany jeszcze.

Golf III VARIANT 96' ALH +

I tak o to całe moje życie kręci się wokół tych trzech literek "TDI" :D:D:D

Awatar użytkownika
marcinvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 418
Rejestracja: pt sty 28, 2005 17:00
Lokalizacja: Meseritz
Kontakt:

Post autor: marcinvw » pn lut 28, 2005 23:08

tez ci moge wyslac link strony gdzie sa podane calkiem inne daty,i dzwne ze skoro tak krotko go robili to ja widzalem nie jedno auto z tym silnikiem,po dacie zekomego zaprzestania produkcji,z twojej strony hehehe,tak tak swapa se robili z TDI na TD HEHEHEHE....


http://www.autobodex.waw.pl/strona3.htm


Golf III GTI 20 JAHRE AFN+0.216+chips niehamowany jeszcze.

Golf III VARIANT 96' ALH +

I tak o to całe moje życie kręci się wokół tych trzech literek "TDI" :D:D:D

Awatar użytkownika
paolo
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 507
Rejestracja: śr sie 25, 2004 23:20
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Kontakt:

Post autor: paolo » pn lut 28, 2005 23:17

producent podaje mniejsza predkosc poniewaz jest zmierzona czyms dokladniejszym niz licznik :hmm: jak kazdy wie liczniki maja przeklamania od kilku do kilkunasto km/h wiec skonczcie te gadki :) ja lecialem golfem Mk2 GTi (107 PS) 200 km.h w 4 osoby a powinien 186 :) i wcale sie nie ciesze bo wiem ze w rzeczywistosci tyle nie mial. Wujek Lupo TDI 3L (1,2) Steptronik czy Tiptronik lecial niby tez 200 ale to raz ze ja mu nie wierze + przeklamania licznika wiec ile faktycznie lecial to nikt nie wie :)



Awatar użytkownika
marcinvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 418
Rejestracja: pt sty 28, 2005 17:00
Lokalizacja: Meseritz
Kontakt:

Post autor: marcinvw » wt mar 01, 2005 01:50

to tez zalezy jakie masz kola zalozone,a jakie byly oryginalne,pozaty licznik nie jest po to zeby oklamywac,a ten typ jest jakis uczulony na silnik AAZ,wpiera tu kazdemu swoje racje jak by jakims bogiem był,''ja jak nie zobacze to nie uwierze" i takie tam,jak ma takie podejscie to niech kazdy kto chce z nim gadac wysyla mu fotki i filmy zeby mial dowodychlopak i mogl spokojnie spac w nocy,zreszta o niczym nie mozna tu rozmawiac bo on i tak wszytsko wie lepiej i jak cos mu sie niepodoba to zaraz wyzwie od debila albo cos,to nie sa objawy normalnego zachowania,ten typ pomylil chyba adres forum z czatem dla GAY...


Golf III GTI 20 JAHRE AFN+0.216+chips niehamowany jeszcze.

Golf III VARIANT 96' ALH +

I tak o to całe moje życie kręci się wokół tych trzech literek "TDI" :D:D:D

Awatar użytkownika
Krzylu
Germanista
Posty: 2105
Rejestracja: czw lis 11, 2004 16:55
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Krzylu » wt mar 01, 2005 02:58

marcinvw pisze:jestes jakis posrany czlowieku,wes wogule sie nie udzielaj bo sam guwno wiesz,komory powypadaja co ty wogule bredzisz,pozatym ja nie poruwniuje ile z jakiego mozna wycisnac,tylko ze TD po modyfikacji moze dorownac fabrycznemu TDI,pozatym wiedzialem nie jedno auto z silnikiem AAZ w roczniku 95,96,co moze sobie pozmieniali z TDI na TD??masz poprzewracane w glowie,a w t5akim razie jak silnik 1Z nie jest rozwinieciem AAZ to zcego moze malucha HAHAHA,skad biara sie takie głaby jak ty??moze ty uciekles z jakiegos wariatkowa,ukradles ta swoja Jette znalazles instrukcje obslugi i teraz probujesz swiecic hahaha

Fochy masz jak baba w czasie okresu a moze ty masz kreske?? :
1.6td ic o numerze silnika "A" co to za silnik skad on jest matko jakis nowy!!! czym ty sie sugerujesz gosciu strona warsztatowa ktora zajmuje sie tylko dieslami a z tej strony co ja ci podalem jest wszystko zwiazane z golfami od mk1 do mk5 wiec co ty porownujesz jakas podworkowa strone do tej co ci podalem????KUPA Ziomuś:rotfl: :rotfl: :rotfl:
1Z to zupelnie nowa konstrukcja niz AAZ z ktorego zostala tylko pojemnosc silnika :rotfl:
reszta jest inna
co do wskazan licznika rozmiar jest wazny a przy zmianie rozmiaru felg na wiekszy konieczne jest wymienienie slimaka w skrzyni biegow zeby wskazania byly dobre
nienaprawiales to niegadaj niewidziales to skuj pysk
tepy wiesniak z ciebie powinienes zajac sie zbiorem ziemniakow ze swojego pola niz pisac tutaj jakies kocopoly i jakis wyjatkowo obsrany jestes a za swojego mk3 pewnie szpare ci pol miasta przeczyscilo zebys mogl sobie pojezdzic :rotfl: :rotfl: :rotfl:
ja nikomu nic nie wpieram poprostu pisze co wiem



Awatar użytkownika
marcinvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 418
Rejestracja: pt sty 28, 2005 17:00
Lokalizacja: Meseritz
Kontakt:

Post autor: marcinvw » wt mar 01, 2005 04:49

sam jestes wiesniakiem,no bo jak sam stwierdziles to ja mieszkam w miescie,szkoda mi juz stukac w klawiature dla ciebie glabie...


Golf III GTI 20 JAHRE AFN+0.216+chips niehamowany jeszcze.

Golf III VARIANT 96' ALH +

I tak o to całe moje życie kręci się wokół tych trzech literek "TDI" :D:D:D

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » wt mar 01, 2005 08:55

A moze żeby zakończyć tą płową rozmowę niech do opinii na temat prędkości max w 1.9 TD wypowiadają sie ludzie którzy takie auto mają?
Bo z tego co widzę to największymi specjalistami są właściciele wiekowych wynalazków typu Jetta albo innych (bez obrazy)staruszków. Co do zmiany ślimaków to MK III chyba nie ma linki w liczniku tylko zliczane jest to elektronicznie.
Dajcie sobie spokój chłopaki bo dyskusja o tym kto komu co zrobił żeby kupić samochód to chyba nie na tym forum.
Jak chcecie sobie coś udowodnić to może lepiej gdzieś na zlocie pokazać który ma lepszy refleks i na krótkim odcinku sprawdzić swoje umiejętności?
A do admina-nie lepiej zamknąć ten temat, od kilku stron nie wnosi nic nowego oprócz kilku wymyslnych obelg?



Awatar użytkownika
Krzylu
Germanista
Posty: 2105
Rejestracja: czw lis 11, 2004 16:55
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Krzylu » wt mar 01, 2005 15:46

No i znowu masz WODE W PYSKU
i niewiesz co odpowiedziec
miasto czy wies i tak dziura bezroznicy sam wiesz o co chodzi
w AAZ niema elektroniki kolego
standard linka
w TDI masz elektronike



Awatar użytkownika
marcinvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 418
Rejestracja: pt sty 28, 2005 17:00
Lokalizacja: Meseritz
Kontakt:

Post autor: marcinvw » wt mar 01, 2005 15:51

moze nie mam 19 TD bo mam TDI ,ale wiem co one potrafia,i probuje tu powiedziec ale ten kolega strasznie sie tu madrzy,niece mi sie juz pisac bo on i tak nigdy nie uzana zadjen porazki chodz by nie wiem co za tym wskazywalo to bedzie twierdzil ze i tak ma racje,wiec nie ma sensu,juz dobra niech sobie wie co wie,bo mnie to nudzi...ja wiem swoje ty swoje...


Golf III GTI 20 JAHRE AFN+0.216+chips niehamowany jeszcze.

Golf III VARIANT 96' ALH +

I tak o to całe moje życie kręci się wokół tych trzech literek "TDI" :D:D:D

Awatar użytkownika
Krzylu
Germanista
Posty: 2105
Rejestracja: czw lis 11, 2004 16:55
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Krzylu » wt mar 01, 2005 15:55

no wiec wlasnie ja wiem swoje ty wiesz swoje
ty nieznasz przypadkow z jakimi ja mialem do czynienia a ja z takimi jak ty miales do czynienia
ale co to za porownanie TD z TDI skoro jeden jest wzmocniony a drugi nie!!!!
zostaw fabryke i powiedz ktory jest szybszy



Awatar użytkownika
marcinvw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 418
Rejestracja: pt sty 28, 2005 17:00
Lokalizacja: Meseritz
Kontakt:

Post autor: marcinvw » wt mar 01, 2005 16:00

no jak wezmiemy fabryczneie nie ruszanego TD i TDI to wiadomoz e TD zostanie odrazu z tyłu,ale chcialem tylko powiedziec ze TD mozna zrobic tak ze moze dorownac fabrycznemu TDI 90ps takiemu bez zadnych przeróbek,i tylko o to mi chodzilo,a widzialem takie cos,gdyby to nie bylo mozliwe to nawet bym tematu nie zaczol...


Golf III GTI 20 JAHRE AFN+0.216+chips niehamowany jeszcze.

Golf III VARIANT 96' ALH +

I tak o to całe moje życie kręci się wokół tych trzech literek "TDI" :D:D:D

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » wt mar 01, 2005 16:07

Krzylu chyba ci się lejce *#cenzura#* w tej twojej retro furmance skoro twierdzisz że Golf MKIII 1.9 TD ma linkę w liczniku.Jesteś bardziej odkrywczy niż Kolumb i jak nie wiesz o czy piszesz to lepiej odpuść sobie.Jeśli generalnie jesteś agresywny w stosunku do wszystkich użytkowników forum to znajdz sobie takie na którym takie tumany jak ty mogą zabłysnąć, może forum o pokemonach albo innych gównach.
Denerwujesz mnie człowieku tymi swoimi domysłami, przeczytaj coś w końcu albo naucz się przyznawać że czegos nie wiesz. Nikt inny na tym forum nie ma problemów z tym tylko ty starasz się być mądrzejszy niż wszyscy użytkownicy VW razem wzięci. Jeśli natomiast chodzi o AAZ to mam takię autko od pół roku i akurat licznik wyciągałem już dwa razy i nie ma tam żadnej linki, tylko wtyczka.W MKII jest linka ale skoro ty wiesz lepiej... to może VW Scirocco to takie inne Corrado?
Powodzenia w dalszym snuciu domysłów



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości