Wydech!!!

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
marceliii
Forum Master
Forum Master
Posty: 1009
Rejestracja: czw sty 13, 2005 00:41
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: marceliii » czw lut 03, 2005 22:18

Prozak,ja poprostu zmierzam w tym kierunku zeby był jak najbardziej podobny do orginalnego,więc sam rozumiesz.
:)
Obawiam się że ten ulter jest z rezonansówką,ale załoze nad niego blache i dobry sprzęt do środka żeby tak bardzo go nie słyszeć.
:)


No cóż , na sprzedaż
:(

Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » czw lut 03, 2005 22:26

kaszanka puszka moze oznaczac komplikacje a dobrany pod model tlumik moze oznaczac JEDYNIE odpowiednie mocowanie

wyciszenie w srodku nie zmieni ze nadal bedzie wyl i tu sie klaniaja problemy z policja niekiedy sasiadami itd znajomy jak zalozyl basowke do bmw to sasiedzi zawsze jak odpalal to dzwonili po policje hehe fakt fatkem przesadzil



Awatar użytkownika
marceliii
Forum Master
Forum Master
Posty: 1009
Rejestracja: czw sty 13, 2005 00:41
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: marceliii » czw lut 03, 2005 22:39

No cóż,za tą przelotówke co ci wcześniej pokazałem z michela nie byłes pewien wię cpozostaje mi tylko ten ulter,ale standardowy za 150 z polerowanymi końówkami
:)


No cóż , na sprzedaż
:(

Awatar użytkownika
orzel12
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 279
Rejestracja: pn gru 20, 2004 02:08
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Post autor: orzel12 » czw lut 03, 2005 23:37

prozak pomoz bo juz kompletnie sie pogubilem zaproponuj mi cos konkretnie po sam nie dam rady bede wdzieczny jezeli podal bys ze 3 tlumiczki do wyboru a ja juz bym sobie wybral co mi odpowiada cenowo najlepiej tak zeby byly do 350 zl no gora 400



Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » czw lut 03, 2005 23:58

orzel bardzo bym chcial ale bez przekrojow nie jestem w stanie ci pomoc a na oko to mozna sobie wyglad wybrac i nic pozatym okiem zagladac w tlumik to mozna ciemnosc zobaczyc ;) zakladaj mugena tak jak ja heheheh

marceliii w twoim przypadku jest o wiele prosciej bo oczekujesz od tlumika wygladu i braku spadku mocy wiec spoko i bez obaw jednak zastanow sie czy nie bylo by warto zakupic cos z kwasowki byle nie ryczadlo jakies ;). polerowana koncowka?? polerowane co stal?? kwasowke przejedziesz szmata i sie swieci a chrom czy stal moze piegow dostac zalezy jak producent sie przylozyl



Awatar użytkownika
orzel12
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 279
Rejestracja: pn gru 20, 2004 02:08
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Post autor: orzel12 » pt lut 04, 2005 00:48

prozak ja tez wlasnie chce zeby nie bylo spadkow mocy i w miare wygladalo ale takze nie stawialo na nogi pol dzielnicy co co sadzisz o tych ulterach z allegro warte zainteresowania czy raczej dac spokuj naprawde mam teraz wielki dylemat co wybrac :kac:



Awatar użytkownika
marceliii
Forum Master
Forum Master
Posty: 1009
Rejestracja: czw sty 13, 2005 00:41
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: marceliii » pt lut 04, 2005 02:44

Prozak,dzięki za wszystko,ale jak mi znajdziesz coś ładnego z kwasówki,czyli dwururke która będzie w dodatku tłumikiem przelotowym,toma masz odemnie browca,pocztą ci pośle.
;)


No cóż , na sprzedaż
:(

mally

Post autor: mally » pt lut 04, 2005 03:25

http://www.borla.pl/uklady_uniw.php?mod=boomers to masz ladne tlumiki -tylko te ceny



Awatar użytkownika
marceliii
Forum Master
Forum Master
Posty: 1009
Rejestracja: czw sty 13, 2005 00:41
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: marceliii » pt lut 04, 2005 03:27

No piękny,ale mój budżet to te 400zł
:)


No cóż , na sprzedaż
:(

mally

Post autor: mally » pt lut 04, 2005 03:42

http://www.tuningbaja.pl/sklep/ --popatrz tu jeszcze ....................blackflame



Awatar użytkownika
marceliii
Forum Master
Forum Master
Posty: 1009
Rejestracja: czw sty 13, 2005 00:41
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: marceliii » pt lut 04, 2005 11:03

No ten blacflame niczego sobie,ale to nie jest zrobione z kwasi i mało informacji onim,co tam w środku siedzi.
:(


No cóż , na sprzedaż
:(

Awatar użytkownika
orzel12
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 279
Rejestracja: pn gru 20, 2004 02:08
Lokalizacja: szczecin
Kontakt:

Post autor: orzel12 » pt lut 04, 2005 12:37

marceliii pisze:Prozak,dzięki za wszystko,ale jak mi znajdziesz coś ładnego z kwasówki,czyli dwururke która będzie w dodatku tłumikiem przelotowym,toma masz odemnie browca,pocztą ci pośle.
;)
widze marceliii ze szukamy takiego samego tlumiczka wiec podlacze sie doprosby :jezor: :grin:



Awatar użytkownika
marceliii
Forum Master
Forum Master
Posty: 1009
Rejestracja: czw sty 13, 2005 00:41
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: marceliii » pt lut 04, 2005 12:38

spox orzeł,ale chyba wieczorem tego ultera zamówie,bo nic innego nie umie wykombinować,a czas mnie goni.
:(


No cóż , na sprzedaż
:(

Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » pt lut 04, 2005 12:53

w srodku na 90% to co powinno byc jednak klopot z podlaczeniem do rury odchylisz ja troche i bedziesz mial nierowne cisnienie w tlumikach (jak widzisz praktycznie sa to 2 tlumiki polaczone ze soba). pozostaje tez nadzieja ze element rozdzielajacy strumien gazow a wlasciwie jago budowa byla projektowana (odpowiednie badania itp) a nie poprostu zrobiona by pasowala

najlepszym wyjsciem bylo by porozmawianie z L. Weglarskim on dobral bynapewno cos co w 100% by was zadowolilo jesli nie maja tego w katalogu to zrobia pod dany model jednak nieraz trzeba czekac kilka dni na odpowiedz. MG dobral wlasnie podwujny wylot do golfa IV V6 204 koniki na stronce mozna przeczytac

btw zobaczcie jak mowa o piwsku wplynela na innych :D a co do tematu jesli mial bym wybierac miedzy puszka a tymi podwujnymi nie zastanawial bym sie i bral podwujne



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości