BLOS + turbo

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
RasPL
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2554
Rejestracja: wt paź 02, 2007 11:39
Lokalizacja: ST
Kontakt:

BLOS + turbo

Post autor: RasPL » wt sie 24, 2010 20:13

jest termodynamika, są książki, są książki specjalistyczne które dla osób znających trochę fizyki są w miarę do przyswojenia więc polecam uczyć się :jezor: ktoś Ci napisze kup to zrób tak a mimo to coś będzie źle i wrócisz z pytaniem co się dzieje i dlaczego dziabi3, jeżeli myślisz że z forum internetowego wiedzę wyniesiesz to jak widzisz mylisz się, niektórzy tutaj są w temacie budowy motorów od lat, niektórzy potrafili by sami skonstruować własny silnik od A do Z i nie dziwne że wiedzy nikt za darmo nie odda


mk2 gti 2.0 16Vsc 4Motion viewtopic.php?f=160&t=252428" onclick="window.open(this.href);return false;
Just like It https://www.facebook.com/VW-Golf-Mk2-GT ... 101982262/" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

CQ
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 631
Rejestracja: pn gru 05, 2005 23:04
Lokalizacja: Wieluń/Wrocław/Katowice

Re: BLOS + turbo

Post autor: CQ » ndz sie 29, 2010 21:17

dziabi3 pisze:CQ

gdybym był niegrzeczny napisałbym < co ty kmiocie chcesz od moich postów >

ale jestem grzeczny i tak nie napisze :satan:
Widze ze jesteś jednym z tych którym jak ktoś w oczy pluje to udają że deszcz pada :bajer:
dziabi3 pisze: to ja się ku##a pytam gdzie palancie <nie kieruje tego do danej osoby tylko uogólniam > byłeś wcześniej tylko teraz ograniczasz się do bluzgania ludzi
gdzie niby cię zbluzgałem??? Jak do tej pory jest wręcz przeciwnie.
Jeśli uważasz ze ktoś cię obraża bo odważył się podjąć dyskusję to trudno...Będziesz musiał się nauczyć z tym żyć.
Piszesz o zniżaniu się do czyjegoś poziomu. Zwróć uwagę na to co sobą prezentujesz.
Sam wyrabiasz o sobie opinie na tym forum od dłuższego czasu.

Tak jak evolution napisał daruj sobie bo ludzie mają z ciebie mega polewę :rotfl:



Awatar użytkownika
sebekgolf
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2220
Rejestracja: sob wrz 25, 2010 09:48
Lokalizacja: Goteborg/Oberschlesien
Auto: Volvo S60 T6 R-Design, MK4 GT TDI i inne takie

BLOS + turbo

Post autor: sebekgolf » śr maja 21, 2014 12:35

No dobra, zabawię się w archeologa... 4 strony pierdzielenia o niczym a ja się pytam, McGyver, ruszyłeś temat, czy odpuściłeś ? Bo przymierzam się do w zasadzie tego samego i może warto byłoby skonfrontować parę pomysłów :bajer:


Tarpan 1,5 OHV -> Swap 1,4 dohc R.I.P -> Swap 1,6 DOHC R.I.P -> Swap 1,4 DOHC R.I.P ->Swap 1,8 DOHC R.I.P -> Swap 1,8+ DOHC -> Swap 1,8T +++ DOHC in progresssss

Pomagamy Domom Dziecka -> ZŁOMBOL '11/'12 /'14/'15/'16

https://pl-pl.facebook.com/tarpaniatka/

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości