[Mk3 GTI 16V] jak podnieść moc:)

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
souler
VWGolf.pl Killer
VWGolf.pl Killer
Posty: 2515
Rejestracja: pn gru 12, 2005 15:04
Lokalizacja: Zabrze/Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: souler » śr sty 31, 2007 16:31

jakbys gosciu normalnie sie zachowywal i NORMALNIE pisal to nikt by cie nie zjechal. dostales rade zeby zrobic remont silnika to sie tego trzymaj. potem zacznij sobie przy nim dlubac. jak widac twoi koledzy z klubu nie bardzo znaja sie na rzeczy skoro pytasz tutaj i jeszcze masz pretensje do niektorych osob.


Był Dzik Power Diesel, jest Astra Turbo

Awatar użytkownika
GTO
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 1141
Rejestracja: pn sie 23, 2004 00:11
Lokalizacja: z tąd
Kontakt:

Post autor: GTO » śr sty 31, 2007 20:32

tanio cos bierze za zrobienie głowicy, cos mi sie niewydaje by bylo to zrobione full profi
bo pozadna robota za 16v to 2x tyle, a wałków bym nie chciał polskich za zane skarby, wole 2x tyle dać i mieć wałki z dożywotnią gwarancją , wstawisz wałki itd, ale jak znam zycie to pojedzie to prawie tak samo, brakuje Ci do tego jeszcze kilka modyfikacji które dopełniają całości.


DIGITUN.PL
chiptuning wszystkie marki
2.7 bit 860km E85 ,leon 2.0T 630km , audi 2 -2.2T 616km, 1.8T AGU 400km , VR6 914km , 2.0 TFSI 460km
16V digi g60 - 370hp , VR6 TURBO na ori ecu - custom remap pod E85

605-443-665
GG: 2615761

Awatar użytkownika
pavello
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 364
Rejestracja: pt sie 04, 2006 20:23
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: pavello » śr sty 31, 2007 22:20

GTO, z cenami akurat moze miec racje.zobacz: http://www.swiatek.com.pl/
a swiatek to notabene porzadna firma :bigok:
ciekawa dyskusja sie wywiazla.najbardziej podoba mi sie fragment
djtom pisze:Cytat:
a twój disel wąchał byś ten dym z pod ruły
no i o kolegach z klubu:D:D:D


[url=http://www.fotosik.pl][img]http://images12.fotosik.pl/63/ec7bc7e88b6fa39c.jpg[/img][/url]

Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » śr sty 31, 2007 23:10

Za 800 złotych to chyba jakiś łebek dostanie papier ścierny w ręke i po dniówce głowa będzie wyrównana jak ta lala. Kiedyś bawiłem się z polerką kanałów ręcznie i wiem, że w dniówke idzie zrobić 8V głowice na lusterko, ale paluchy bolą potem tydzień.



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » śr sty 31, 2007 23:24

ThomasGTI16V pisze:witam może wytłumacze takich informacji udzielił mi koleś w Bydgoszczy wczoraj dzwoniłem do świątka i koleś co z tym robi wszystko mi wyśpiewał.
800zł splanowanie i wypolerowanie kanałów i założenie wałków rozrządu na zamówienie koszt wałków powiedział 1400zł i musiałbym im tam głowice wysłać to by ją zrobił gościu tak jak wyżej napisałem i ja tu nie ściemniam mówie to co mi porzekazano więc nierozumie waszych komentów nie wprowadzam nikogo w błąd:) więc wyszło by mnie to jakieś 2,200zł tylko wy chyba żle zrozumieliście, bo ten koleś założy je tylko na głowice a głowice przyśle z powrotem :) mój mechanik się zajmnie uszcelnieniem i założeniem głowicy:) i tu niepodałem kosztów mojego mechanika więc chyba w tym poroblem a wy myśleliście .... o lol2 hehe :okej:
Więc mysle czy robić z abf??? i przy okazji cos dłubnąć pchac czy niepchać w niego kasy i sprzedać i kupić vr6???hmmm no nie wiem doradzcie bo mam mały problem,a na silniku znam się 50/50% więc nierozumie ......waszych.....ale spoko:) loko luz i Sponton kogos musieliście zjechać i jeszce pisze ktoś ze mu pisze privy bezsensowne bo zmiast pomóc w temacie to robicie wielki showw bawi to widze co nie których ale mam to w nosie myślałem ze znajde tu spoko ludzi tak jak w moim klubie ale chyba sie myliłem jestem tyu nowy jak widac i mam prawo nie wiedzieć wszystkiego, no ale pare spoko gości poznałem u was pozdro for all:) :bigok:
To mój golfik:)
[url=http://images14.fotosik.pl/84/91b2eb91d5cdbc32med.jpg]Obrazek[/URL]

A to mój silniczek hehe
[url=http://images13.fotosik.pl/29/b30eab2831966232med.jpg]Obrazek[/URL]
PANOWIE SPROWADZAM NA ZIEMIE:)
po pierwsze primo chlopie masz tak porzadna obrobka glowy 16v to od 1600 w gore taniej nawet ja nie robie a u mnie to trzeci swiat juz... po drugie walki za 1400 po trzecie z czesci niezbednych przy demontazu glowicy ktore bedziesz musial zmienic, to lekko ponad 1000 zlotych, zakladajac ze robisz profi a nie jak wojti napisla u pana Henia w stodole do tego wlicz robote chlopaka co to bedzie skladal circa 450. porzadny wirus z wystrojeniem pod te przerobki i masz 1800 na plus. smt nie ma sensu wkladac przy walkach bo nie wykorzystasz potencjalu z powodu limitera.... moze ktos to policzyc??:> co dalej show niezle Ty robisz nie uzywajac funkcji szukaj jak i szarych " elementow" twojej zacnej podpory dla oczu

[ Dodano: Sro Sty 31, 2007 22:25 ]
TAZ pisze:Za 800 złotych to chyba jakiś łebek dostanie papier ścierny w ręke i po dniówce głowa będzie wyrównana jak ta lala. Kiedyś bawiłem się z polerką kanałów ręcznie i wiem, że w dniówke idzie zrobić 8V głowice na lusterko, ale paluchy bolą potem tydzień.
co potwierdza ze 16v nie zrobisz za 800 :)


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
Kaczor
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 493
Rejestracja: śr paź 12, 2005 23:11
Lokalizacja: Uć ...
Kontakt:

Post autor: Kaczor » czw lut 01, 2007 00:29

GTO pisze:
voj2s pisze:a po co z nim cokolwiek robic jak dla uzytkownika tego oto predkiego GTI "8.3 do paki " to rewelacyjny wynik wiec moze niech u pana Henia ( nie obrazajac Henrykow) zrobi szybki remoncik typu pierscienie co by tanio bylo PRIMA i uszczelniacze niech zalozy i bedzie smigal az milo ...cieszac sie do czasu ogladniecia tylnej rejestracji w jakims TDI ..no nie cowboy :bajer: jak ja zdarzy przeczytac to :bigok: bedzie mial pecha to i tego nie zdarzy

pozdrawiam

PS bez urazy ale liczyles ze za 150pln zrobisz cale stado nowych koni i co gorsze pewnie urwiesz ze 2 sek do 100km/h........ kwota ktora podales jest symboliczna i smiem watpic aby za 800pln ktokolwiek znajacy sie na przygotowaniu glowicy zrobil dobrze 16V
za 800 to ja wymieniam rozrząd w ABFie :)
zdzierca :pub:

swoją drogą jak mi klin udupcyło na dole to troche poszło :crazy:

aaa , Stormowi włoski ABF poszedł na rolkach seryjnie + bonus lekki (w sumie 150,7 , wynik błędu pomiarowego) , jak na motor od małp całkiem laleczka :smoke:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości