magnetyzery!!!!

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
VR
VW Klub Białystok
VW Klub Białystok
Posty: 356
Rejestracja: czw lis 04, 2004 11:28
Lokalizacja: B-stok
Kontakt:

Post autor: VR » pt sty 07, 2005 20:29

deKrzychu pisze: Co do opini dlaczego nie montuje sie w nowych autkach magnetyzerow?Bo sa drogie!! Kosz rzedu 5oo pln za magnetyzer (a mowimy i MAGNETYZERACH,a nie jakichs gadzetach,w kolorze czerwonym-bo to tunignowy ;) - ktore zaklada sie gdzies na przewod ) to kolejny koszt auta ktore tak i tak ze ma juz wysoka cene! Wiec tnie sie koszta... :
przy montazu w seryjnych autach ich cena by spadla i to duzo, pamietaj ze te 500zl to jest cena w detalu co nijak ma sie do hurtu i do ceny produkcji po ktorej koncerny by je kupowely w tysiacach egzemplarzy(a co do ceny 500zl to i tak nie wplynela by ona na cene auta),a jak magnetyzery tak swietnie oczyszczaja spaliny to czemu nie stosuje sie ich zamiast katalizatorow? wyprodukowanie kata. jest drozsze od wyprodukowania magnetyzera, przyczym kat. zabiera moc hamujac spaliny a magnetyzer podobno poprawia dynamike i moc auta :wink: ?


[img]http://images38.fotosik.pl/50/69e61b6ae5a4bbde.jpg[/img]

Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » pt sty 07, 2005 21:12

No przecież ktoś musi produkować katalizatory, a po za tym to jakby spalanie samochodów spadło chociażby o 0,5 litra/100kilometrów to rocznie koncerny naftowe straciły by kilka euro.



Awatar użytkownika
VR
VW Klub Białystok
VW Klub Białystok
Posty: 356
Rejestracja: czw lis 04, 2004 11:28
Lokalizacja: B-stok
Kontakt:

Post autor: VR » sob sty 08, 2005 00:26

taz pisze:No przecież ktoś musi produkować katalizatory, a po za tym to jakby spalanie samochodów spadło chociażby o 0,5 litra/100kilometrów to rocznie koncerny naftowe straciły by kilka euro.
a wiec spisek koncernow paliwowych i samochodowych stoi na drodze by cudowne dzialanie magnetyzerow ujzalo swiatlo dzienne, juz wszystko rozumiem :grin: :grin: :grin:


[img]http://images38.fotosik.pl/50/69e61b6ae5a4bbde.jpg[/img]

Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » sob sty 08, 2005 15:19

Gdyby samochód spalał pół litra paliwa mniej na każde 100 kilometrów to 2000000 samochodów zaoszczędziłoby 1000000 litrów paliwa. A ile jest samochodów na świecie nikomu nie musze mówić.



dukem
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt lis 30, 2004 14:46

Post autor: dukem » sob sty 22, 2005 01:48

A ja tam słyszałem że w nowych nie montują bo im nowszy silnik tym mniejsze efekty działania...podobno silnik dopiero po 40-50 tysiącach nadaje sie do magnetyzera bo dopiero wtedy jest dotarty tak jak trzeba zeby to dzialalo...
Mam tez znajomego ktory jezdzil na magnetyzerach pare lat i goraco to poleca...mowil ze spalanie mu spadlo o 10% i moc troche wieksza...
Co do oddzialywania na anteny radiowe to nie powinno miec raczej wplywu bo jednorodne pole (niezmienne) nie wywoluje indukcji magnetycznej czyli nie wzbudza dodatkowego pradu w obwodzie anteny...moze ewentualnie dzialac kiepsko na przekażniki (jak sa bardzo blisko)...



misiut
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czw sty 06, 2005 02:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: misiut » ndz sty 23, 2005 15:43

Mam, pewnie banalne pytanie dla wiekszosci. Kupilem pare magnesow za pare zlotych i nie bardzo wiem gdzie zalozyc je praktycznie najlepiej.
Tzn wiem ze najblizej gaznika gdzie wlatuje paliwo i powietrze. Problem tylko ze nie bardzo potrafie stwierdzic ktory to wlot paliwa. Mam silnik PN chyba z gaznikiem 2EE (chociaz gosc od ktorego kupilem auto zapieral sie ze jest na monowtrysku) przedstawionym tutaj :
http://vwgolf.pl/forum/viewtopic.php?t=5259

Moglby mi ktos pokazac gdzie mniej wiecej jest ten wlot paliwa?

A odnosnie powietrza to chyba trzeba bedzie polozyc magnesy na gorze filtra bo na tym wlocie od gory nie bardzo jest jak... poza tym ten filtr wszystko zaslania :/



abc
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 97
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 17:01
Lokalizacja: lubelskie

Post autor: abc » ndz sty 23, 2005 16:25

Jak je wrzucisz do bagażnika to efekt będzie podobny, auto więcej nie będzie palić. Sprawdzone!



dukem
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt lis 30, 2004 14:46

Post autor: dukem » ndz sty 23, 2005 19:41

Ja bym proponował wyśledzić gdzie idzie przewód paliwowy po przejściu przez filtr...ewentualnie założyć zaraz za filtrem...to samo z powietrzem...



Awatar użytkownika
VR
VW Klub Białystok
VW Klub Białystok
Posty: 356
Rejestracja: czw lis 04, 2004 11:28
Lokalizacja: B-stok
Kontakt:

Post autor: VR » ndz sty 23, 2005 23:40

dukem pisze:A ja tam słyszałem że w nowych nie montują bo im nowszy silnik tym mniejsze efekty działania...podobno silnik dopiero po 40-50 tysiącach nadaje sie do magnetyzera bo dopiero wtedy jest dotarty tak jak trzeba zeby to dzialalo...
moim zdaniem nowa auta wyjeżdzają z salonu z dotartymi silnikami(na hamowni silnikowej) a jak magnetyzery mają taką cudowną moc powstrzymywania osadzania się nagaru to lepiej je chyba zalożyć zanim się go duzo nazbiera, ach te głupie koncerny nie korzystają z takiego wynlazku :rotfl: :rotfl: :rotfl:


[img]http://images38.fotosik.pl/50/69e61b6ae5a4bbde.jpg[/img]

dukem
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 687
Rejestracja: wt lis 30, 2004 14:46

Post autor: dukem » pn sty 24, 2005 01:56

Nie wiem jak to jest naprawde...czytalem tylko opinie...ale zakladajac ze tak jest i ze magnetyzer ma zbawienny wplyw na spalanie moc i zywotnosc silnika...znaczy to ze koncernom jest to wybitnie nie na reke... :jezor: a z drugiej strony jakby magnetyzery byly takie cudowne to glosniej by bylo o nich i ktos by je juz montowal seryjnie...chocby dla bajeru...



Awatar użytkownika
VR
VW Klub Białystok
VW Klub Białystok
Posty: 356
Rejestracja: czw lis 04, 2004 11:28
Lokalizacja: B-stok
Kontakt:

Post autor: VR » pn sty 24, 2005 02:11

dukem pisze:Nie wiem jak to jest naprawde...czytalem tylko opinie...ale zakladajac ze tak jest i ze magnetyzer ma zbawienny wplyw na spalanie moc i zywotnosc silnika...znaczy to ze koncernom jest to wybitnie nie na reke...
jak to nie na reke? jesli decydujesz sie na kupno nowego samochodu bierzesz pod uwage: spalanie, moc, zywotnosc silnika
dla koncernu wyprodukowanie samochodu malo palącego przytym o wysokiej mocy i niezawodnosci jest bardziej na reke niz wplywy z handlu czesciami zamiennymi, budujac dobre auto marka zdobywa renome i tym samym sprzedaje wiecej samochodow(w ktorych i tak trzeba wymieniac czesci eksploatacyjne wiec ASO nie zbankrutują) a magnetyzer to placebo podnosi moc, moment, oczyszcza spaliny, silnik, zmniejsza spalanie...tylko trzeba mocno tego chciec :jezor:


[img]http://images38.fotosik.pl/50/69e61b6ae5a4bbde.jpg[/img]

Awatar użytkownika
baklazan
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 220
Rejestracja: sob gru 25, 2004 02:17
Lokalizacja: jaworzno
Kontakt:

Post autor: baklazan » pn sty 24, 2005 13:19

ja caly czas lamie sie nad kupnem maksora sport do mojego golfiacza 1.3 ... najchetniej to bym go wzial na testy tylko ze na testy jak wynika z ich strony daja tylko te 3 generacji a 500 pln inwestycji w 17 letnieog golfa to dla mnie duuuzo ... ktos moze stotsowal u siebie takowy magnetyzer ?


kto szybko jedzie tego wolno niosa

Awatar użytkownika
VR
VW Klub Białystok
VW Klub Białystok
Posty: 356
Rejestracja: czw lis 04, 2004 11:28
Lokalizacja: B-stok
Kontakt:

Post autor: VR » pn sty 24, 2005 13:41

baklazan pisze:ja caly czas lamie sie nad kupnem maksora sport do mojego golfiacza 1.3 ... najchetniej to bym go wzial na testy tylko ze na testy jak wynika z ich strony daja tylko te 3 generacji a 500 pln inwestycji w 17 letnieog golfa to dla mnie duuuzo ... ktos moze stotsowal u siebie takowy magnetyzer ?
kup sobie garsc magnesow z allegro wydasz mniej(koszt to jakies 20 zl)a efekt bedzie podobny :rotfl: :rotfl:


[img]http://images38.fotosik.pl/50/69e61b6ae5a4bbde.jpg[/img]

ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » pn sty 24, 2005 21:37

VR pisze:
baklazan pisze:ja caly czas lamie sie nad kupnem maksora sport do mojego golfiacza 1.3 ... najchetniej to bym go wzial na testy tylko ze na testy jak wynika z ich strony daja tylko te 3 generacji a 500 pln inwestycji w 17 letnieog golfa to dla mnie duuuzo ... ktos moze stotsowal u siebie takowy magnetyzer ?
kup sobie garsc magnesow z allegro wydasz mniej(koszt to jakies 20 zl)a efekt bedzie podobny :rotfl: :rotfl:
właśnie! :rotfl: :rotfl: :rotfl:

500pln napewno Ci się na magnetyzerze nie zwróci, chyba że będziesz nim jezdził kolejne 17 lat :panna: :satan:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 34 gości