SWAP 1.8ABS na 2.8 VR6

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Post autor: Borys » pt kwie 13, 2007 13:41

chochoł pisze:
Borys pisze:
chochoł pisze:dogadaj sie z Borys,em w sumie na weekend roboty ,a jak sie dobrze dogadasz to pomożesz i sie czegoś nauczysz
bez przesady łykend, nie jestesmy w Zakopanem by w 3 dni swapowac. Co nagle to po diable
przeca to plug&play :hmm: pisząc weekend miałem na myśli piątek wieczór i sobote do wieczora a potem :pub: i w niedziele :kac:
w tydzień da rade,


www.vrservice.pl

Awatar użytkownika
dygac
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 204
Rejestracja: czw lut 01, 2007 23:52
Lokalizacja: Pisz
Kontakt:

Post autor: dygac » wt kwie 17, 2007 22:48

a jak wygląda sprawa maglownicy - tej angielskiej raczej nie da się wykorzystać (chyba że o czymś nie wiem :hmm: ) Czy podejdzie ta co teraz u mnie siedzi ?



Awatar użytkownika
vw_vw
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 58
Rejestracja: czw cze 16, 2005 15:11
Lokalizacja: Z polska

Post autor: vw_vw » czw maja 03, 2007 09:36

z tego co pamiętam to Twoja powinna bez problemu pasować tylko nie wiem jak końcówki drążków - najlepiej jakby wypowiedział się na ten temat Borys :pub:

Pozdr



Awatar użytkownika
dygac
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 204
Rejestracja: czw lut 01, 2007 23:52
Lokalizacja: Pisz
Kontakt:

Post autor: dygac » śr maja 09, 2007 19:24

przekładka coraz bliżej :bigok: wszystkie części praktycznie skompletowane
Znak zapytania stawiam jeszcze nad:

- linką gazu - czy sięgnie? Szukać od razu od lewostronnego (czyt. normalnego VR6) ?
- okablowaniem i skrzynką z bezpiecznikami - czy sięgną przewody aby przerzućić z lewej na prawą.
- czy jest różnica w pedałach (kształt długość itp?)
- jaki akumulator jest przewidziany fabrycznie, ewentualnie jaki Wy proponujecie?
Aktualnie posiadam rocznego Bosch'a 50Ah 420A
- jak wygląda sprawa pompy ABS i serwa - w normalnych wersjach są zamontowane razem, natomiast w UK serwo jest po lewej a pompa po prawej stronie grodzi.
- ile fabrycznie jest tłumików ?
- nadal nie wiem jak wygląda sprawa maglownicy - czy w VR6 jest inna niż w 1.8 ?

Uffff to chyba tyle dręczących mnie pytań, pomóżcie mi rozwiać wątpliwości abym mógł spokojnie zasnąć :pub:

Pozdro
dygac :bigok:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości