sportowy wałek rozrządu

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
matti_vw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 355
Rejestracja: pn sie 14, 2006 02:07
Lokalizacja: Buczkowice/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: matti_vw » wt mar 20, 2007 01:01

evolution pisze:ja seryjnym na lpg wystroilem lekko ponad 104 konie... fakt dwa dni sie bawilem..
Poważnie na seryjnym silniku bez żadnego dłubania tyle wyciągłeś?? To jest + 14KM.

Powiedz czy potrafisz z kazdej seryjki tyle zrobić bo by mnie interesowało takie coś? Jeśli się da to mógbyś powiedziec jaki jest kosz takiej modyfikacji u Ciebie i jak to wpływa na żywotność silnika i spalanie?



Awatar użytkownika
vw_vandal
Forum Master
Forum Master
Posty: 1818
Rejestracja: sob mar 18, 2006 14:45
Lokalizacja: Świerzno
Kontakt:

Post autor: vw_vandal » wt mar 20, 2007 15:40

evolution, może ja tak się zapytam o te twoje wałki do 1.6 TD cały czas się zastanawiam nad kupnem od ciebie takiego wałka ale naczytałem się w necie, że raz wałek podnosi moc ale traci na momencie albo to i to i teraz nie wiem czy warto??


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DvkPN1Buok0&feature=autoplay&list=FLdQqUeMMZKpjqZ72OdcA6cQ&lf=mh_lolz&playnext=1[/youtube]

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » wt mar 20, 2007 20:45

mattip86 pisze:
evolution pisze:ja seryjnym na lpg wystroilem lekko ponad 104 konie... fakt dwa dni sie bawilem..
Poważnie na seryjnym silniku bez żadnego dłubania tyle wyciągłeś?? To jest + 14KM.

Powiedz czy potrafisz z kazdej seryjki tyle zrobić bo by mnie interesowało takie coś? Jeśli się da to mógbyś powiedziec jaki jest kosz takiej modyfikacji u Ciebie i jak to wpływa na żywotność silnika i spalanie?
z kazdego silnika wyciskam co sie da, wszystko zalezy od jego stanu i mojej motywacji:)

[ Dodano: Wto Mar 20, 2007 19:48 ]
vw_vandal pisze:evolution, może ja tak się zapytam o te twoje wałki do 1.6 TD cały czas się zastanawiam nad kupnem od ciebie takiego wałka ale naczytałem się w necie, że raz wałek podnosi moc ale traci na momencie albo to i to i teraz nie wiem czy warto??
walek zawsze lekko obniza moment zwiekszajac moc, dostrojenie silnika powoduje jego przyrost ze znacznym przyrostem mocy


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
matti_vw
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 355
Rejestracja: pn sie 14, 2006 02:07
Lokalizacja: Buczkowice/Bielsko-Biała
Kontakt:

Post autor: matti_vw » wt mar 20, 2007 23:49

evolution pisze:z kazdego silnika wyciskam co sie da, wszystko zalezy od jego stanu i mojej motywacji:)
Ok załórzmy że stan silnika jest ok, teraz zostaje kwestia motywacji tzn. ile?? :D

Napisz jakieś szczegóły dotyczące spalania i żywotności jednostki po takim zabiegu?
Chyba nie powinno to zbytnio wpływać na zywotnośc bo ta jednostka ogólnie nie jest zbyt wysilona.... chyba??

Możesz napisać na PW



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » śr mar 21, 2007 21:06

mattip86 pisze:
evolution pisze:z kazdego silnika wyciskam co sie da, wszystko zalezy od jego stanu i mojej motywacji:)
Ok załórzmy że stan silnika jest ok, teraz zostaje kwestia motywacji tzn. ile?? :D

Napisz jakieś szczegóły dotyczące spalania i żywotności jednostki po takim zabiegu?
Chyba nie powinno to zbytnio wpływać na zywotnośc bo ta jednostka ogólnie nie jest zbyt wysilona.... chyba??

Możesz napisać na PW
spalanie po wystrojeniu zawsze maleje przy takiej samej jezdzie, co do spalania maksymalnego , tu daje o sobie znac fantazja wkladki miesnej za kierownica, co do zywotnosci drastycznie nie maleje, ale jest takze jak spalanie zalezne od kierujacego... nawet serie mozna zajechac


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
vw_vandal
Forum Master
Forum Master
Posty: 1818
Rejestracja: sob mar 18, 2006 14:45
Lokalizacja: Świerzno
Kontakt:

Post autor: vw_vandal » czw mar 22, 2007 10:58

evolution, Mam kase na ten wałek ale kur... trzeba by było dociebie zajechać czyli jakieś 440 km ;) ile by trwał takie założenie wałka i wystrojenie ??


[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=DvkPN1Buok0&feature=autoplay&list=FLdQqUeMMZKpjqZ72OdcA6cQ&lf=mh_lolz&playnext=1[/youtube]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości