FILTR POIETRZA MK2

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

To_mas
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8027
Rejestracja: pt gru 02, 2005 00:13
Lokalizacja: Śląsk
Kontakt:

Post autor: To_mas » sob sty 13, 2007 00:38

toffic, nie rytykuje tylko radze :P
ok moj błąd sorry :)
pozdro



BUCHI DK
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 18:10
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: BUCHI DK » sob sty 13, 2007 02:17

To niedługo umieszcze fotke,a kod motoru nie mam pojęcia gdzie to mozna znaleść w dowodzie rejestracyjnym będzię,a co do stozka to interesowałem się w pewnym sklepie tuningowym który się tym zajmuje i powiedziano i że taki filtr to koszt około 300 i to jest filtr wysokiej klasy(w cene wchodzi też power rura i kolanka)choć są drorsze (carbonowe)ale szczerze mi zależy na tym aby auto mi jeżdziło a wygląd to druga sprawa choć co do filtrów wydziwiać mozna sporo. to jak z tym kodem silnika? gdzie to jest?



Awatar użytkownika
Krzyś 16v
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 486
Rejestracja: śr paź 13, 2004 12:12
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: Krzyś 16v » sob sty 13, 2007 02:40

na bloku silnika masz nr pierwsze literki to kod silnika heh i po sklepach tuningowych nie chodz juz wiecej bez opieki bo ci wcisna jakis bubel... poczatkujacy ma zawsze ciezko bo na niego krzycza albo wciskaja bubel:) daj choc fotke silnika to wystarczy w 99% a pomoc nadejdzie :)



BUCHI DK
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 72
Rejestracja: ndz sty 07, 2007 18:10
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: BUCHI DK » ndz sty 14, 2007 02:13

Dzięki za wszystko,to postaram się zamieścic fotke jak najszybciej i zpisze ten numer bo masz racje w kazdym sklepie mówia mi co innego a w tym salonie yuningowym to myslałem że mi bublu nie wcisna



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości