PRZESZCZEP SILNIKA Z MK4 TDI DO MK2 TD

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Krzylu
Germanista
Posty: 2105
Rejestracja: czw lis 11, 2004 16:55
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Krzylu » pt mar 25, 2005 04:17

1 6D
jutro poszukam nr telefonu do manego ktory sprowadzil mojemu dziadkowi SB z 91 roku z przebiegiem 98tys km!!!!!!!!!!
za 2700zl a to bylo 3 lata temu
mial tez silnik 1.9Tdi za 3000zl+1200 za osprzet
ale dziadek nie kuma elektroniki to sobie darowal a z obecnego jest bardzo zadowolony
moze znasz Auto-Świst teraz inaczej sie nazywa ta firma z Polic jest
mozesz tez do Gryf-Car podjechac na MIerzyn oni tez zajmuja sie Vw zapytaj moze cos maja
w gazecie Kontakt jest duzo ogłoszen z silnikami
dzwonisz ustawiasz sie sprawdzasz jak jest o.k to bierzesz jak nie to dale szukasz
Auto-Jaga na Litewskiej tam tez koles moze cos sprowadzic tylko kiedys jak mi krzyknął za Tdi 7tys bez kompa i skrzyni to niewiedzialem co powiedziec


Pedal gazu musisz wymienic jak wsadzasz w miesjce starego diesla na TDi bo tam jest elektrionika a jak chcesz TD to niemusisz pedalu gazu wymieniac bo po co??
co do elektroniki to ja sie nieznam jakos kable nie weszly mi do glowy wole dac znajomemu zeby to zrobil niz ja bym mial cos spieprzyc zwykle TD moge teraz isc i przełozyc zadna filozofia Tdi wsadzi tez ale podlaczyc oooo to niestety nie moja dzialka
1.9Tdi tez wejdzie bez problemu jezeli chodzi ci o starsze TDi to spokojnie na te same łapy wejdzie co 1.6 jak nie to i tak musisz kupic z mocowaniami silnik
p.s wsadzasz do swojego golfika??
niezapomnij o skrzyni a ta tez potrafi kosztowac sporo
BRAWO!!!
Szczecin Mekka TDI niedługo bedzie!!!
moze po wakacjach cos sobie wcisne narazie wszystko jest na dobrej drodze
ale jak juz to PD nawet 100-115PS
narazie starczy



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 28 gości