Niska zawieszka MK1

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
CYBER
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 154
Rejestracja: ndz sty 15, 2006 23:00
Lokalizacja: Cz-wa

Post autor: CYBER » czw kwie 13, 2006 23:07

ok, na chwile obecna przyjalem pewna strategie :
1. skonczyc fire
2. zlozyc zaiwas co byl dotychczas czyli:
- springi przod wychodza ze -60 dedykowane, firmy zamazanej, ale fajnie sie trzymaja
- amory przod kayaba seria do skrocenia
- springi tyl z 2 tonowego auta
- amory tyl gazowe alco, juz lubia syczec
3. pojade do goscia co mi dobieral ostatnim razem zawiszke i pogrzebie co tam ma na zwalce, a miewa fajne graty. springi jakies pewnie dobiore, w zasadzie to tyl musi byc znacznie miekkszy, przod moze byc, nizej i tak nie chce bo boli, i tak bedzie zajetwardo. jak juz wykombinuje sprezyny to bede meczyl temat amorkow, jelsi te co mam jeszcze beda zywe to je przetocze, jesli nie to zapodam jakies gazy krotsze i tyle.

mysle ze to bedzie chwilowo najdelikatniejszejsze rozwiazanie, a jak gosc nie bedzie mial nic sensownego to zainwestuje w kompletkit i tyle, dzieki za cenne uwagi, duzo mi pomogly :D

[ Dodano: Czw Kwi 13, 2006 23:09 ]
no i porozdawalem troche punktow, mysle ze sprawiedliwie :D to i takk, ze chcialo Wam sie pisac :D


Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
micab
Forum Master
Forum Master
Posty: 1763
Rejestracja: pt mar 18, 2005 01:10
Lokalizacja: wełtyń k/szczecina
Kontakt:

Post autor: micab » sob kwie 15, 2006 13:34

mój na SS 60/60 wygląda tak:
Obrazek

ale jest niesamowicie twardy i ogólnie SS to tania firma, więc zawiasy nie są najwyżsezj jakości ;)


vw, bmw, ford, mercedes, peugeot, nissan, fiat,

Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » sob kwie 15, 2006 20:13

Nawet ja się chyba na ten gwincik zapiszę, no chyba, że Koper ma coś podobnego w swojej ofercie.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości