Pomozcie zwiekszyc moc !!!!!

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Fox_00
Forum Master
Forum Master
Posty: 1752
Rejestracja: ndz gru 18, 2005 17:15
Lokalizacja: Swarzędz PZ

Post autor: Fox_00 » sob sty 14, 2006 12:04

szkoda że ja nie mam kompa w autku :crazy:



Awatar użytkownika
sas_gti
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5063
Rejestracja: sob lip 16, 2005 01:24
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: sas_gti » sob sty 14, 2006 13:47

Golf GTi pisze: ale turbina musi byc
to faktycznie bardzo mała modyfikacja.....

Ja jestem zdania ze jak koszt swapa badz moda przewyższa cene istniejącego już seryjnego egzemplarza to lepiej sprzedac swoje autko i kupić takie mocniejsze upatrzone seryjne....np TDI, zchipowac i po problemie.....
W przypadku SDI z tego co slyszalem rakiety nie zrobisz, wiec po co sie pakowac w koszta skoro są już szybkie Diesle bez grzebania....



Awatar użytkownika
Golf GTi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 579
Rejestracja: pt lip 29, 2005 20:54
Lokalizacja: Podkarpacie
Kontakt:

Post autor: Golf GTi » sob sty 14, 2006 14:44

No wiesz Sas"u jak dla ciebie koszt turbo_ kolektor z TDI 11o KM to cena 400 -800 zł , to nie mamy oczym mowic , turbo z kolektorem mam w domu jakiby kto pytal od 110 KM , a wystrojenie jak ktos ma pojecie to w domu sam ,lub z niewielka pomoca zrobic Laptop i pewien fajny programik do tego jest potrzebny, IC z Audi 2,5 czy 1,9 za 200 zł mozna w stanie ideal kupic ot i tyle kombinacji.



Bracus
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 12
Rejestracja: ndz lut 26, 2006 20:53
Lokalizacja: Rzeszów
Kontakt:

Post autor: Bracus » pn lut 27, 2006 23:49

taak i wtedy sie zacznie....nie ma co przeradiac takiego SDi to rzecz pewna ... teraz oszedne autko pojdzie Ci od reki ... a cena auto uzywanych straaaasznie spadła...lepiej miec zestrojone wszystko fabrycznie nie mowiac juz o skrzyni biegow itd...chipniesz i bedziesz zadowolony...a tak ? zaczynajac ze jak wsadzisz turbo to co z powietrzem ? nowy układ dolotowy ? a co z prozaicznymi hamulcami... moc ok .. a czym to zatrzymać ?itd... itd....po prostej to i Steve Wonder pojedzie :)



Awatar użytkownika
martii
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 45
Rejestracja: pt sty 13, 2006 09:50
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: martii » czw mar 02, 2006 13:44

polecam najpierw lekture
SDI>TDI streetracing.pl

soft do SDI
i kolejny soft

i tak dalej najlepiej szukajka i haslo SDI

ale taniej i bezproblemowo sprzedac i kupic TDI najlepiej PD i dopiero bawic sie w mody



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 23 gości