Projekt Turbo???

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Apsik
Powered by G60
Powered by G60
Posty: 1279
Rejestracja: wt paź 05, 2004 15:30
Lokalizacja: just behind you
Kontakt:

Post autor: Apsik » czw paź 06, 2005 02:05

Pieniu pisze:Witam. Wiem ze smietanka forum to pare osob ale fajnie jest poczytac o zwiekszaniach mocy ale jak ktos sie pyta o turbo do 70 konnego silnka na gazniku to mnie oslabia ja bym wolal zrobic swapa
Dokladnie - SWAP


It doesn't mater what U have - YOU can always tune it!

Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » czw paź 06, 2005 10:08

G60 sam motor od szwabów idzie wyrwać za 150 ojro bez osprzętu z rozbitka. Problem, a raczej jego brak dla nas Polaków polega na tym, że samemu go trzeba wyrwać z wraku. Jade w przyszłym tygodniu do niemcowni szabrować takiego corka po dachowaniu i drzewnie zaraz za kierowcą. W środku praktycznie nic się nie nadaje do odzysku, a pod maską to nie wiadomo co jest. Znajomego siostra ma w niemczech złomowisko i ten corek tam stoi, bo czeka na mnie i brata właścicielki.

[ Dodano: Czw Paź 06, 2005 9:09 am ]
G60 sam motor od szwabów idzie wyrwać za 150 ojro z rozbitka. Problem, a raczej jego brak dla nas Polaków polega na tym, że samemu go trzeba wyrwać z wraku. Jade w przyszłym tygodniu do niemcowni szabrować takiego corka po dachowaniu i drzewnie zaraz za kierowcą. W środku praktycznie nic się nie nadaje do odzysku, a pod maską to nie wiadomo co jest. Znajomego siostra ma w niemczech złomowisko i ten corek tam stoi, bo czeka na mnie i brata właścicielki.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 63 gości