Co mogę zrobić ze swoim Sweterkiem? :D

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Galus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 154
Rejestracja: pt lip 22, 2005 21:55
Lokalizacja: Gostyń VWLKP
Kontakt:

Post autor: Galus » pt lis 14, 2008 23:44

Ja Pitole co za głupoty koles pisze, kazdy dba o swoje auto na ile moze.A szanuje tych co ze złomu jak ty to piszesz zrobili cos.Ja jestem dumy ze swoejgo starego auta mogłem i miec to MK IV, ale nie wole stare auto.I na przyszłosc doceniaj innych a nie pisz ze twoja dokładka była taka droga ze szok.Nie wiesz co to sa za koszta doprowadzic auto ze złomu do auta bardzo zadbanego.Czasem one sa wieksze nic twoje MK IV i ta dokładka.Pozdrawaim VW RULEZZZ !!!


Bog stworzyl Volkswageny, bo wie co to jest prawdziwe Piekno.!!!A inne samochody?,Bo ma poczucie humoru.!!!

Awatar użytkownika
rysiektr
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 6202
Rejestracja: ndz paź 22, 2006 23:49
Lokalizacja: Minczewo/Warszawa
Kontakt:

Post autor: rysiektr » sob lis 15, 2008 14:21

Galus pisze:Nie wiesz co to sa za koszta doprowadzic auto ze złomu do auta bardzo zadbanego.Czasem one sa wieksze nic twoje MK IV i ta dokładka
dokładnie o to mi chodzi :bigok:


http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=88&t=164952 mój były golf

Dzikun Performance - swapy silników VAG
adaptery do obrotomierza 1.8T VR5 VR6 R32 golf mk1 mk2
M 3.8.X, ME 7.X.X, MED 9.1 immo off, usuwanie sond, błędów DCT, dogrywanie LC, POPS & BANGS itd.
elektryka/wiązki do swapów wysyłkowo

Awatar użytkownika
Młoda
KS KathStyle
KS KathStyle
Posty: 13145
Rejestracja: pn kwie 10, 2006 19:35
Lokalizacja: PO
Auto: Czarna Wdowa <3

Post autor: Młoda » sob lis 15, 2008 23:51

Golf-ABT, Raz nie wywyższaj się tym, ze masz czwórke i panoszysz się, że za tyle i tyle kupiłeś dokładke, przez którą pewno latasz :helm: Panowie Ci mówią, co i jak a Ty wyzywasz częsc ich czyli samochody ( w tym mnie bo jak to nazwałeś mk III jest już starym dziadkiem)

Powiem Ci tak, im bardziej bedziesz opryskliwy dla innych tym szybko nie zagrzejesz tu miejsca, więc pilnuj się dobrze Ci radze, bo jeśli nie ja to inny mod zaopiekuje się Twoim czerwonym paseczkiem w profilu, jak na razie pierwsze ostrzeżenie :bajer:


:satan: Squad Nocne Mary Enigmatycznie... "(...) Jeśli niebo - to siódme, jeśli piekło -to samo dno. Żadnych półśrodków(...)"

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Re: Co mogę zrobić ze swoim Sweterkiem? :D

Post autor: evolution » ndz lis 16, 2008 10:31

Golf-ABT pisze:Dzięki chłopaki... Pomógł mi tylko Bulgalon.... Swapa nie zrobie bo samochód oprócz silnika (pojemności i mocy) jest w stanie BDB+... Swap nie wchodzi w gre a napewno nie od pra przodka mojego golfa (mk3)... Sory ale jeżeli jeździcie samymi MK3 (oprócz Yukiego, ciebie rozumiem bo masz naprawde fajne auto) to nie wiecie jak to jest jak auto jest młode z małym przebiegiem i wkładasz w niego serce i jest wycackane. Rozumiem jakieś wyjątki MK3 naprawde fajnie utrzymanych ale większość to padaki.... ;/ Także dzięki za wypowiedzi .... Golf zostanie praktycznie seryjny .. Będzie dolot,wydech no i jeszcze dalej nie wiem.
ziomus po pierwsze nie od dzis wiadomo ze co nastepne mk tym volkswagen bardziej oszczedza, wiec biorac mk3 z konca produkcji i mk4 z poczatku to gora zawsze bedzie mk3. piszesz dalej o braku gotowki u posiadaczy mk3... nie sadzisz ze typowym brakiem gotowki jest podyktowane twoje pytanie o podniesienie mocy
Golf-ABT pisze:Nie chodzi mi o jakiś mega pro tuning ale tak żeby był skuteczny. Od razu mówię, że zapas gotówki nie jest za wielki. :okej:
. wiec nie wywyzszaj sie posiadaniem wiekszej gotowki bo masz mk4, nie jeden posiadacz prostego mk1 wstawia w niego kase warta co najmniej dwoch takich jak twoj parchow mk4... wracajac do samego silnika jak koledzy pisali robienie najslabszej wersji pojemnosciowej totalnie sie nie oplaca tym bardziej majac do dyspozycj w tej samej budzie v6 o circa dwa razy wiekszej mocy i pojemnosci, ale mysle ze tu wlasnie jest problem gotowki i pewnie myslisz ze stozek strumienica i jakies sportowe swiece da ci magiczny przyrost 40 koni. poki co masz ostrzezenie za coloksztalt.. :smoke:


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Golf-ABT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: śr paź 29, 2008 18:08
Lokalizacja: Mrągowo - mAzUrY

Post autor: Golf-ABT » ndz lis 16, 2008 11:41

evolution pisze:dwoch takich jak twoj parchow mk4
Z całym szacunek ale ciekawe czym wy jeździcie. No fakt. Przesadzilem ale wkurzają mnie takie dziwne wypowiedzi jak wcześniej pokazywałem. Ja przepraszam i myślę, że wy powinniście to zrobić. P.S. Jakoś na ulicach nie widać tych MK1 co dwa razy droższe są od mojego MK4.

[ Dodano: 16 Lis 2008 10:45 ]
Wajsik pisze:Nie sztuką jest mieć nowe auto,sztuką jest mieć stare auto wyglądające jak nowe.
Powiem Ci , że "JAK" robi właśnie tą ogromną różnicę.

[ Dodano: 16 Lis 2008 10:53 ]
A tak już na maxa sprostowując. Zaczęłem po was troche jechać bo jak ktoś wyjeżdża mi z tekstem, że mało wiem o cackaniu a sam jeździ MK2 ( z całym szacunkiem do MK2, MK3 i MK1) , który jest zbudowany ze szpachli i ma 300tyś. przebiegu i jak jedziesz za nim to Ci kopci tak jak stary DAF jadący z budowy. I właśnie tacy mnie denerwują. Tak mówicie o tych starych co są nowe.... Nie widać ich na ulicach. Sam wiem. Kolega miał Mk1 od płyty podłogowej zaczętego restauracją. Swap był z MK3 Gti 2.0 16v. Był naprawde odpicowany ale sam po jakimś czasie przyznał że auto 18 letnie (pewnie z vatem) to powinno już być tak ztuningowane, żeby goliło brody.



Awatar użytkownika
GRZANA
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 5822
Rejestracja: czw maja 11, 2006 22:37
Lokalizacja: Wawa/EOP
Kontakt:

Post autor: GRZANA » ndz lis 16, 2008 13:00

Golf-ABT pisze:A tak już na maxa sprostowując. Zaczęłem po was troche jechać bo jak ktoś wyjeżdża mi z tekstem, że mało wiem o cackaniu a sam jeździ MK2 ( z całym szacunkiem do MK2, MK3 i MK1) , który jest zbudowany ze szpachli i ma 300tyś. przebiegu i jak jedziesz za nim to Ci kopci tak jak stary DAF jadący z budowy. I właśnie tacy mnie denerwują. Tak mówicie o tych starych co są nowe.... Nie widać ich na ulicach. Sam wiem. Kolega miał Mk1 od płyty podłogowej zaczętego restauracją. Swap był z MK3 Gti 2.0 16v. Był naprawde odpicowany ale sam po jakimś czasie przyznał że auto 18 letnie (pewnie z vatem) to powinno już być tak ztuningowane, żeby goliło brody.
ales ty durny :P jak ktos wsadzi w mk1 dwa razy tyle co ty w mk4 to nie po to zeby jezdzic nim an codzien po ulicy to raz... a dwa to widac jak ty podchodzisz do auta... poki jest nowe i sie nie psuje to jest "wycackane" wielka mi sztuka klocki hamulcowe wymienic i olej i mowic ze sie ma wycackane auto... jakbys mial mk2 to pewnie wlasnie tak by wygladalo jak opisujesz
Golf-ABT pisze:budowany ze szpachli i ma 300tyś. przebiegu i jak jedziesz za nim to Ci kopci tak jak stary DAF jadący z budowy
zrob kapitalke silnika, poloz nowy lakier, doloz troche rarytasow i wtedy mow ze masz wycackane auto panie nowobogacki :D Rownie dobrze moge powiedziec o Tobie ze jestes chlopem ze wsi ktory zarobil na budowie bo dobry ruch w tej branzy jest i kupil sobie mk4 i rznie kozaka :D bo pelno takich ludzi znam tak jak ty znasz pelno kopcacych mk2... zanim zaczniesz pisac stereotypowo to pomysl ze piszesz to w gronie maniakow, ktorzy w wiekszosci dbaja o auta i zamiast zmieniac na nowsze wola dbac o stare ;) mimo ze wiekszosc ludzi stac n amk4 jezdza mk2 :D


uF. alez sie rozpisalem :D


[b][url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?p=2116873#2116873]MÓJ MKII ABF[/url] 149,0KM@6234,0rpm 183,6Nm@4411,0rpm :) - nowe foty, nowe mody str.23

SPRZEDAM SKRZYNIE CDA OD ABFa - 667069878[/b]

Awatar użytkownika
bongo
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 7767
Rejestracja: sob wrz 17, 2005 19:58
Lokalizacja: Londyn
Kontakt:

Post autor: bongo » ndz lis 16, 2008 14:23

Golf-ABT pisze:ma 300tyś. przebiegu
Mój ma dopiero 235 tys :bigok:



lipass
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8522
Rejestracja: sob wrz 29, 2007 12:59
Lokalizacja: WK
Kontakt:

Post autor: lipass » ndz lis 16, 2008 14:38

Golf-ABT pisze:który jest zbudowany ze szpachli
jesteś pewien, że Twój mk4 nie ma ani grama szpachli? ja na Twoim miejscu nie zakładałbym się :chytry:
Golf-ABT pisze:ma 300tyś. przebiegu
mój ma prawie 330 tys. i co z tego? podejrzewam, że swoją 16-kę po takim przebiegu byś już ze 2 razy remontował :goof:
Golf-ABT pisze: jak auto jest młode z małym przebiegiem i wkładasz w niego serce i jest wycackane
to znaczy co 2-gi dzień myjka automatyczna i odkurzanie?
Golf-ABT pisze:Zaczęłem po was troche jechać bo jak ktoś wyjeżdża mi z tekstem, że mało wiem o cackaniu a sam jeździ MK2 ( z całym szacunkiem do MK2, MK3 i MK1) , który jest zbudowany ze szpachli i ma 300tyś. przebiegu i jak jedziesz za nim to Ci kopci tak jak stary DAF jadący z budowy
czemu uogólniasz? znasz kogoś z nas i przede wszystkim nasze samochody, że wiesz ile na nich jest szpachli?

a tak żeby nie było całkiem OT: powiedz w ogóle ile gotówki jesteś w stanie przeznaczyćna mody?
:goof: :goof: :goof:



Awatar użytkownika
Kuncek
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 11412
Rejestracja: pn kwie 28, 2008 14:32
Lokalizacja: Braunsberg
Kontakt:

Post autor: Kuncek » ndz lis 16, 2008 14:46

no comments :goof: :rotfl:



lipass
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 8522
Rejestracja: sob wrz 29, 2007 12:59
Lokalizacja: WK
Kontakt:

Post autor: lipass » ndz lis 16, 2008 14:50

Wajsik pisze:i co jeździ szybciej z tego powodu?
:rotfl:
Golf-ABT pisze: te wasze gadanki to chyba z braku gotówki wybiegają
odezwał się ten co ma 1.4 :panna:

[ Dodano: 16 Lis 2008 13:52 ]
Golf-ABT pisze:U mnie sama dokładka tylna kosztuje 247,52 Euro
na przednią Unia nie dała dotacji? :chytry:



Awatar użytkownika
bartol86
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 46
Rejestracja: pn sty 29, 2007 23:32
Lokalizacja: VTPL/DWR
Kontakt:

Post autor: bartol86 » ndz lis 16, 2008 15:00

Nie no koles wez i zobacz sobie najpierw do dzialu "Nasze auta" a pozniej bierz sie za komentarz(ogólnie tam sa opisy wielu ciekawych aut i mozna cos podpatrzyc). A jesli chodzi o brak kasy to chyba Tobie on odskwiera, bo czemu kupiłes 1.4 a nie np. 2,8 v6 albo erke?? :bajer:


█║▌│█│║▌║││█║▌│║▌║
ORIGINAL PROFILE ®

Awatar użytkownika
golfiarz1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1293
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 20:02
Lokalizacja: Niemce

Post autor: golfiarz1 » ndz lis 16, 2008 15:57

A ja mam 20 letni mk 2 i jestem zadowolony z niego a powiedz mi co twoja 4 ma lepszego od mojego mk2 mysle ze nawet polowe tych rarytasow co ja mam u siebie to ty nigdy niebedziesz mial u siebie a co do kasy przemilcze :jezor:
Ostatnio zmieniony ndz lis 16, 2008 15:58 przez golfiarz1, łącznie zmieniany 1 raz.


mk2 16vt 325KM 353 NM
1/4 mili best et 12.7

Awatar użytkownika
niooniek
Dave's Garage
Dave's Garage
Posty: 1141
Rejestracja: wt maja 23, 2006 12:21
Lokalizacja: pomorskie

Post autor: niooniek » ndz lis 16, 2008 16:09

bongo pisze:
Golf-ABT pisze:ma 300tyś. przebiegu
Mój ma dopiero 235 tys :bigok:
mój ma już 280kkm, jeszcze 20kkm i zacznie kopcić jak daf na budowie :rolleyes:


Pozdrawiam :pub:

Golf-ABT
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: śr paź 29, 2008 18:08
Lokalizacja: Mrągowo - mAzUrY

Post autor: Golf-ABT » ndz lis 16, 2008 16:48

GRZANA, Ty chyba emigrujesz do anglii bo nawet gimnazjum nie skończyłeś. A Wy wszyscy nie pojmujecie, że ja nie mówie tych rzeczy prosto do Was tylko o innych. Nie jestem debilem. Bo to tak jakbym do Liverpool'a mówił, że są Wisła Kraków.
bartol86 pisze:jesli chodzi o brak kasy to chyba Tobie on odskwiera, bo czemu kupiłes 1.4 a nie np. 2,8 v6 albo erke??
Tak zrobiłem, ponieważ samochód mi sie bardzo spodobał i jest na 100% pewny i od pewnego źródła. Jak go kupywałem rok temu to miał 55tyś. przebiegu (na 300% oryginalnego).



Zablokowany

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 60 gości