Strumienica od Węglarskiego

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Ralfii_VR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: wt lis 09, 2004 01:15
Lokalizacja: Rzeszow
Kontakt:

Strumienica od Węglarskiego

Post autor: Ralfii_VR » czw mar 17, 2005 23:25

czy ktos mial cos takiego i daje to jakies efekty? :chytry:
http://moto.allegro.pl/show_item.php?item=44769877



skuri
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 433
Rejestracja: ndz gru 05, 2004 01:11
Lokalizacja: Gdańsk-Uk

Post autor: skuri » pt mar 18, 2005 10:45

Ja podejrzewam ze koles ja sprzedaje gdyz mu nic nie dala :jezor:



Mateusz_vw
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 146
Rejestracja: pn sty 31, 2005 13:53
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Mateusz_vw » pt mar 18, 2005 14:47

Jesli chcesz sie dowiedziec wiecej to zajrzyj na stronke p. Weglarskiego i napisz maila a napewno odpisze. Nie wiem jak ze strumienicami dolotu, ale robi takze uklady wydechowe glownie do sportu bo jak sam mowi na ulice sa za "ostre", ja osobiscie mialem koncowy tlumnik i bylem zadowolony, fajnie chodzil nie za glosno nie za cicho.I najwazniejsze jest to ze robi pod konkretny samochod i pod konkretny silnik a nie jakies tam uniwersalne.Pozdrawiam i podaje link: http://www.magsport.republika.pl



furmann

Post autor: furmann » śr mar 23, 2005 20:56

Takie coś miał do niedawna mój szwagier w fiacie UNO 1.0 fire. Pracował kiedyś w PZL Świdnik i taką zajebistą strumienicę wykombinował z Sokoła- co prawda używaną, ale w niezłym stanie. Moc silnika wzrosła o ok. 47.2%. Ale musiał to cudo wymontować bo nie wyrabiał na mandaty(ruszał z 40 km/h), i miał problemy z sondą lambda i mieszalnikiem gazu.



Awatar użytkownika
Ralfii_VR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: wt lis 09, 2004 01:15
Lokalizacja: Rzeszow
Kontakt:

Post autor: Ralfii_VR » śr mar 23, 2005 21:03

furmann pisze:Takie coś miał do niedawna mój szwagier w fiacie UNO 1.0 fire. Pracował kiedyś w PZL Świdnik i taką zajebistą strumienicę wykombinował z Sokoła- co prawda używaną, ale w niezłym stanie. Moc silnika wzrosła o ok. 47.2%. Ale musiał to cudo wymontować bo nie wyrabiał na mandaty(ruszał z 40 km/h), i miał problemy z sondą lambda i mieszalnikiem gazu.


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
cosik przesadziles 50% mocy, jak mozna ruszac z 40km/h :rotfl: , rusza sie z 0km/h



Awatar użytkownika
emge
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 44
Rejestracja: wt lut 08, 2005 20:16
Lokalizacja: Gdańsk
Kontakt:

Post autor: emge » śr mar 23, 2005 21:32

furmann pisze:Takie coś miał do niedawna mój szwagier w fiacie UNO 1.0 fire. Pracował kiedyś w PZL Świdnik i taką zajebistą strumienicę wykombinował z Sokoła- co prawda używaną, ale w niezłym stanie. Moc silnika wzrosła o ok. 47.2%. Ale musiał to cudo wymontować bo nie wyrabiał na mandaty(ruszał z 40 km/h), i miał problemy z sondą lambda i mieszalnikiem gazu.
A swistak zawija je w te sreberka :jezor:



Awatar użytkownika
Ralfii_VR
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 338
Rejestracja: wt lis 09, 2004 01:15
Lokalizacja: Rzeszow
Kontakt:

Post autor: Ralfii_VR » śr mar 23, 2005 22:05

emge pisze:
furmann pisze:Takie coś miał do niedawna mój szwagier w fiacie UNO 1.0 fire. Pracował kiedyś w PZL Świdnik i taką zajebistą strumienicę wykombinował z Sokoła- co prawda używaną, ale w niezłym stanie. Moc silnika wzrosła o ok. 47.2%. Ale musiał to cudo wymontować bo nie wyrabiał na mandaty(ruszał z 40 km/h), i miał problemy z sondą lambda i mieszalnikiem gazu.
A swistak zawija je w te sreberka :jezor:
a krowa się patrzy i byczek ją doi :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl: :rotfl:



Awatar użytkownika
mi5iek84
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 329
Rejestracja: sob sty 08, 2005 13:04
Lokalizacja: Stargard Szczeciński
Kontakt:

Post autor: mi5iek84 » czw mar 24, 2005 00:38

furmann pisze:Takie coś miał do niedawna mój szwagier w fiacie UNO 1.0 fire. Pracował kiedyś w PZL Świdnik i taką zajebistą strumienicę wykombinował z Sokoła- co prawda używaną, ale w niezłym stanie. Moc silnika wzrosła o ok. 47.2%. Ale musiał to cudo wymontować bo nie wyrabiał na mandaty(ruszał z 40 km/h), i miał problemy z sondą lambda i mieszalnikiem gazu.
A łyżka na to niemożliwe:P pogratulowac fantazji:P



Mateusz_vw
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 146
Rejestracja: pn sty 31, 2005 13:53
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Mateusz_vw » czw mar 24, 2005 00:47

Takie coś miał do niedawna mój szwagier w fiacie UNO 1.0 fire. Pracował kiedyś w PZL Świdnik i taką zajebistą strumienicę wykombinował z Sokoła- co prawda używaną, ale w niezłym stanie. Moc silnika wzrosła o ok. 47.2%. Ale musiał to cudo wymontować bo nie wyrabiał na mandaty(ruszał z 40 km/h), i miał problemy z sondą lambda i mieszalnikiem gazu.
To po takiej modyfikacji Uno chodzil jak 1.3 T :rotfl:



skuri
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 433
Rejestracja: ndz gru 05, 2004 01:11
Lokalizacja: Gdańsk-Uk

Post autor: skuri » czw mar 24, 2005 20:31

A to dobre jest naleza sie BRAWA :rotfl: .A Ja juz wiem jak to bylo do 40km/h szedl normalnie a potem wystrzal jak z procy............ :hmm:
O fakkkkkk i na gazie.Ja kupie takowa strumienice NATYCHMIASTOWO!!!!! :jezor:



Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » ndz mar 27, 2005 21:54

panowie wyluzujcie troche ktos gosciowi bajki nawciskal a wy na nim suchej nitki nie zostawicie kazdy z nas kiedys takie bajeczki "lykal" nikt z nas nie urodzil sie wszechwiedzacym by tego uniknac

na dolocie zyska sie mniej mocy niz wydechu w ktorym wartosc graniczna to okolo 20% przyrostu mocy inż. Pachon przebil ta granice projektujac uklad ze strumionka i zyskujac przyrost 21% mocy, a dokladniej był to układ wydechowy do CC-900 . Składał się z kolektora wydechowego , strumienicy i tłumika końcowego. pamietajmy ze nie w kazdym aucie te 20% to realny przyrost niektore uklady maja niewiele do poprawy.


kto hamuje ten przegrywa

Awatar użytkownika
Sknerus
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 96
Rejestracja: sob gru 18, 2004 18:53
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Sknerus » ndz kwie 10, 2005 22:42

jestem ciekawy gdzie zmiescil ta strumiennice? jak widzialem doloty smiglowcow to bez problemu da sie w nie glowe wsadzic :)



Awatar użytkownika
KATO
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 362
Rejestracja: sob lis 13, 2004 02:46
Lokalizacja: Legnica
Kontakt:

Post autor: KATO » pn kwie 11, 2005 01:12

strumenice to kicz jak magnetyzery


2001-2006 GTI WOLFSBURG EDITION http://www.vwzone.pl/index.php?modul=uzytkownik&id=1672
2006- A6 AVANT 2.5 TDI AEL KREMOWA SKÓRA KLIMATRONIC VOLL WYPAS

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości