Pytanie o hamulce z golfa3 vr6 do golfa2

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

malolat
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 600
Rejestracja: pn lut 07, 2005 17:41
Lokalizacja: Wawa
Kontakt:

Post autor: malolat » śr sty 17, 2007 16:41

wahacze w mk3 jak i w passacie sa, jak juz wspomniano, dluzsze o ok 2 cm... wiec wyjdzie ci rzezba... bedziesz dawac krotsze polosie czy jak ?? :D - wczoraj wrzucalem zwrotnice z mk2 do mk3, i trza bylo zmieci wahacz na ten z mk2, wiec takie wymiany tylko parami :D



turas
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pn gru 04, 2006 23:23
Lokalizacja: PL

Post autor: turas » czw sty 18, 2007 01:16

NEMESIS pisze:
turas pisze:a na przod potrzebujesz zwrotnice, zacisk ,tarcze z vr6 ,wahacz i stabilizator mozesz zostawic z mk2 ,
Ciekawe jak załozysz zwrotnice z VR6 na wahacze z MK2..w VR jest sworzeń przesuniety i skośny a nie prosty i w osi amora jak w mk2 ???A jak załozysz to jak to się bedzie zachowywało na drodze ??? :chytry:
.. tak dla twojej wiadomości, mówie z praktyki, a nie z teorii, bo już dawno założyłem (sworzeń wahacza - część wymienna) geometria mieści się w tolerancji, a po drodze prowadzi się lepiej niż ci się wydaje...

Obrazek

Obrazek



Awatar użytkownika
NEMESIS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 401
Rejestracja: sob mar 19, 2005 17:48
Lokalizacja: TRICITY
Kontakt:

Post autor: NEMESIS » czw sty 18, 2007 04:46

.. tak dla twojej wiadomości, mówie z praktyki, a nie z teorii, bo już dawno założyłem (sworzeń wahacza - część wymienna) geometria mieści się w tolerancji, a po drodze prowadzi się lepiej niż ci się wydaje...

Fakt...respekcik..ale jak piszesz że zakladasz zawias VR to VR a nie przekładaniec..bo w tym momencie masz zwykły zawias tylko 5X100 !! :grin:



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Post autor: Borys » czw sty 18, 2007 09:40

NEMESIS pisze:.. tak dla twojej wiadomości, mówie z praktyki, a nie z teorii, bo już dawno założyłem (sworzeń wahacza - część wymienna) geometria mieści się w tolerancji, a po drodze prowadzi się lepiej niż ci się wydaje...

Fakt...respekcik..ale jak piszesz że zakladasz zawias VR to VR a nie przekładaniec..bo w tym momencie masz zwykły zawias tylko 5X100 !! :grin:
a ja u siebie mam komplet z vr6 wszysko pasuje. ławe mam z MKIII GTI wachacze z corrado vr6 stabilizator tez vr6 zwrotnice tez vr6

geometria ustawiona wszystko ok fakt troche szerzej jest

Obrazek
Obrazek

na tej focie jescze lawa z MKII
Obrazek
Obrazek


www.vrservice.pl

Awatar użytkownika
NEMESIS
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 401
Rejestracja: sob mar 19, 2005 17:48
Lokalizacja: TRICITY
Kontakt:

Post autor: NEMESIS » pt sty 19, 2007 00:43


a ja u siebie mam komplet z vr6 wszysko pasuje. ławe mam z MKIII GTI wachacze z corrado vr6 stabilizator tez vr6 zwrotnice tez vr6
Magiczne słowo..KOMPLET !! :grin: Widze że troche posiedziałeś... :chytry: ..przy ŻUBRze !! :okej: :okej: ...podobno czasem dobrze tak.. :pub: :rotfl: :rotfl:



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Post autor: Borys » pt sty 19, 2007 01:00

NEMESIS pisze:

a ja u siebie mam komplet z vr6 wszysko pasuje. ławe mam z MKIII GTI wachacze z corrado vr6 stabilizator tez vr6 zwrotnice tez vr6
Magiczne słowo..KOMPLET !! :grin: Widze że troche posiedziałeś... :chytry: ..przy ŻUBRze !! :okej: :okej: ...podobno czasem dobrze tak.. :pub: :rotfl: :rotfl:

wspieramy lokalny browar
:grin: :grin:

Obrazek
Obrazek
Obrazek


www.vrservice.pl

Awatar użytkownika
VR
VW Klub Białystok
VW Klub Białystok
Posty: 356
Rejestracja: czw lis 04, 2004 11:28
Lokalizacja: B-stok
Kontakt:

Post autor: VR » pt sty 19, 2007 11:30

:pub: Obrazek


[img]http://images38.fotosik.pl/50/69e61b6ae5a4bbde.jpg[/img]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości