Wydech!!!

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
giantoo
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 25
Rejestracja: pt sty 28, 2005 19:58
Lokalizacja: Ostrów Mazowiecka
Kontakt:

Post autor: giantoo » wt lut 22, 2005 17:58

prozak pisze: aha brawo za odwage do testow a nie postawy typu "choragiewka" ;)
nie chce nikomu narzucać i sam nie chce być chorągiewką:) dzięki za docenienie :) hehe. Faktycznie nad tą strumienicą zastanawiałem się dość długo - zaryzykowałem. Mam nadzieję że wszystko będzie OK i że mój GOLFik nie ulegnie uszkodzeniu:P Faza testów rozpoczęta :grin:
pozdrawiam!!!



Awatar użytkownika
blaade
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 126
Rejestracja: ndz paź 10, 2004 00:53
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: blaade » wt lut 22, 2005 23:16

Sknerus pisze:czekam na wyplate i instaluje ztozkowa KM zamiast kata. zobaczymy co z tego bedzie. Moze zamieszcze fotki. Cos w stylu zrob to sam krok po kroku :)
pozdrawiam
Super więc z niecierpliwością czekamy na instrukcję :chytry:



lunx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: śr lis 24, 2004 18:58

Post autor: lunx » śr mar 09, 2005 16:43

Co myślicie o tym sprzęcie zamontował ktoś już tłumik tej firmy konkretnie ten model MG MOTORSPORT EXTREME??? :foch:
Pisza nawet o podniesieniu mocy za pomocą tego tłumika o 9 km w co szczerze wątpie chodzi mi raczej o brzmienie i czy wkładka go znacznie wygłusza
http://www.tuningbaja.pl/?p=/10

A tutaj jego odgłos ciekaw jestem jak by pracował w moim golfiku a nie w subaru :bigok:
http://www.tuningbaja.pl/?p=/9/2

Albo taki model???
http://sklep.ctsdg.com/product_info.php?products_id=503

który polecacie???



Awatar użytkownika
mosak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 134
Rejestracja: ndz lis 21, 2004 23:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: mosak » śr mar 09, 2005 20:30

prozak pisze:sorki ale nie wiem dlaczego remus mi sie miesza z myslami o dresikach co to mysla ze BMW i audi to szczyt technologii :P no remus + napis i pletwa nicke na szybie to jakies 30 koni wiecej :) bez urazy :pub:
remusa chce dlatego ze jest w miare cichy ma 3 lata gwarancji a pozatym ten passek to auto rodzicow i chce zeby przy 200km/h nie trzeba bylo zatykac uszy tak jak to bywa przy niektorych tlumikach innych firm:)


SWAP'y i wszystkie części do VW Audi Seat Skoda.
https://facebook.com/GTiParts" onclick="window.open(this.href);return false;

Kontakt:
88 999 2 777
514 93 92 93

Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » pt mar 11, 2005 08:07

deczko przesadziles :P remus to nie szczyt technologii
a naklejke nad tlumikiem nalepiles?? :P ;) :pub:

lunx za polowe ceny masz KM ala mugen kazdy kto kupil jest zadowolony z tego co wiem a wyglad podobny a jak dla mnie lepszejszy :)


kto hamuje ten przegrywa

Awatar użytkownika
azizi
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 638
Rejestracja: pn sty 24, 2005 22:01
Lokalizacja: PL
Kontakt:

Post autor: azizi » pt mar 11, 2005 11:02

Jak sądzicie idzie tak zamontować tłumnik jak na tym foto w golfiku mk3 1.8, zderzak standard:
http://sklep.ctsdg.com/product_info.php?products_id=503

To mi się podoba najbardziej, ale to tylko mój gust :)
Tak właśnie chciałbym jak się ociepli zamontować taki tłumniczek w moim mk3.

Dziś wpadłem na ten post i tak sobie od rana czytam w pracy, kurcze dużo informacji jest, dzięki takim forum człowiek ma dużą pomoc w zakupie, aby nie wydać bezsensownie pieniędzy.

Teraz coś o tłumniczku oczywiście, bo o tym tu mowa :), taki jak lunx linki zapodał był by lux, fajnie by było jak by się błyszczał, czyli polerowana, jeśli chodzi o kształty to identyczny jak w linku powyżej.
Teraz moje pytanie czy idzie coś takiego kupić z mugenów, które zachwala prozak(stary przekonałeś mnie, no i masz takie autko jak ja :pub: ) ale aby był jak najcichszy? Moje priorytety to głownie cena, wygląd, żywotność no i jak by miał delikatny pomruk, tak jak już było powyżej napisane „znikający przy radiu” to już szczyt marzeń

ps. na allegro coś nic nie mogę znaleźć


Były w kolorze czarnym: Mk1 Cabrio 81', Mk1 Cabrio Sportline, Mk3 GL 1.8, MK3 GTI 2.0, Mk4 GTI ARL, Lupo SDI 1.7
Jest w kolorze czarnym Audi TT 1.8

Awatar użytkownika
mosak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 134
Rejestracja: ndz lis 21, 2004 23:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: mosak » pt mar 11, 2005 12:50

[quote="prozak"]deczko przesadziles :P remus to nie szczyt technologii
a naklejke nad tlumikiem nalepiles?? :P ;) :pub:[quote]
to nie ma byc wies tuning wiec naklejki nie bedzie ale remus + stozek kin to 10KM


SWAP'y i wszystkie części do VW Audi Seat Skoda.
https://facebook.com/GTiParts" onclick="window.open(this.href);return false;

Kontakt:
88 999 2 777
514 93 92 93

Awatar użytkownika
Sknerus
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 96
Rejestracja: sob gru 18, 2004 18:53
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Sknerus » pt mar 11, 2005 23:59

mosak pisze:
prozak pisze:deczko przesadziles :P remus to nie szczyt technologii
a naklejke nad tlumikiem nalepiles?? :P ;) :pub:
to nie ma byc wies tuning wiec naklejki nie bedzie ale remus + stozek kin to 10KM
drogie dziecko co ty wiesz o motoryzacji. :smoke: tlumik koncowy w 99% przypadkow nie zwieksza mocy tylko daje efekt akustyczny. trzeba odblokowac calu uklad. co do stozka to rowniez nie bylbym taki pewien co do przyrostu mocy. bez dydedykowanego ukladu dolotowego nie ma co startowac.



mally

Post autor: mally » sob mar 12, 2005 00:30

Sknerus pisze:
mosak pisze:
prozak pisze:deczko przesadziles :P remus to nie szczyt technologii
a naklejke nad tlumikiem nalepiles?? :P ;) :pub: drogie dziecko co ty wiesz o motoryzacji. :smoke: tlumik koncowy w 99% przypadkow nie zwieksza mocy tylko daje efekt akustyczny. trzeba odblokowac calu uklad. co do stozka to rowniez nie bylbym taki pewien co do przyrostu mocy. bez dydedykowanego ukladu dolotowego nie ma co startowac.
eh no jak widzisz ten 1% jest i wykresy z hamowni pokazuja ze jest przyrost dajmy rzedu 2-3 ps zalezy od auta itd..........odnosnie stozka to musi on byc dobrze zamontowany odpowiednia dlugosc dolotu ma duze znaczenie ....moc wzrasat tez o jekies 2-5 ps i moment przenosi sie na wyzsze obroty.............


a co do mugenow w golfikach to tak wyglada mugen u mnie ( jest taki sam jak ten MG extrem) Z WYCIETYM SRODKOWYM DAJE MOC RZEDU 105!!! DECYBELI........z w kladka chodzi prawie jak seria :hehe:
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.



docktore
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pn lis 01, 2004 23:56
Lokalizacja: śląskie

Post autor: docktore » ndz mar 13, 2005 22:14

Czesc!
Tez mam zamiar zmieniac wydech bo szwankuje.
Mam pytanie czy na przeglądach nie czepiaja sie braku kata? czy mial ktos takie problemy?



docktore
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pn lis 01, 2004 23:56
Lokalizacja: śląskie

Post autor: docktore » ndz mar 13, 2005 22:18

Mam zamiar wywalic kata, zamiast srodkowego strumienice i ala mugena na koniec , ale mam male obawy ze bedzie za glosny. a moze zoatawic starego wyj... kata? Doradźcie prosze!! :pub:



Awatar użytkownika
prozak
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 267
Rejestracja: czw paź 14, 2004 19:40
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: prozak » ndz mar 13, 2005 22:43

zalezy jak glosny rozumiesz glosny :) ja na wpelni przelotowym wydechu zakonczonym KM mugenem jezdzilem i bylem 100% zadowolony trasa 230 km nad baltyk nie byla szokiem dla mojego ucha a jak odjechalem kawalek to nie bylo mnie slychac. na niskich obrotach przejezdzajac obok policji smerfy nawet nie obracaly glowy bo chodzil jak seria na redukcjach mialem zaje.... frajde :D dla mnie efekt eeeehhh miodzio

napewno nie bedzie wyjcem jak dresiki/karki w czyms co przypomina BMW ktore odjedzie 5 ulic dalej i nadal to cos slychac

jesli masz obawy przerob tak uklad ze w razie potrzeby zalozysz srodkowy spowrotem i bedziesz mial sporo decybeli ciszej


kto hamuje ten przegrywa

Awatar użytkownika
Sknerus
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 96
Rejestracja: sob gru 18, 2004 18:53
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Sknerus » pn mar 14, 2005 00:45

ja zostawilem srodkowy, ale efekt i tak jest niezly. Prozak dokladdnie to samo mam ze smerfami. wyzszy bieg nic nie slysza :D Pozdro



docktore
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 24
Rejestracja: pn lis 01, 2004 23:56
Lokalizacja: śląskie

Post autor: docktore » pn mar 14, 2005 11:22

teraz mam ser szwajcarski zamiast tlumika :rotfl: ja jade powyzej 120km/h to mi preszkadza poprostu ryczy , chce zeby po wymianie bylo ciszej. Nie chce tez specjalnie przejmowac sie policja, mam wrazenie ze trzba bedzie zrobic jak napisałes PROZAK tylko ze jak dołoze srodkowy to z pewnoscia pogorsz wylot spalin. Pisałem do Węglarskiego ciekawe co wymysli.
dzieki za podpowiedz :pub:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości