[mk3]Swap ABU na inny

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Peterus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 185
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 02:25
Lokalizacja: Gdansk
Kontakt:

[mk3]Swap ABU na inny

Post autor: Peterus » pt paź 13, 2006 09:33

Witam!
Chcialbym sie spytac ile mniej wiecej bedzie mnie kosztowac swapik silnika 1.6ABU na silnik 1.8 (90KM) nie wiem chyba ABS to jest jak sie myle to mnie poprawcie, a moze tego 2.0 115KM.Chodzi mi o kupno wszystkiego co jest niezbedne nie wiem czy sam silnik z osprzetem i skrzynia bedzie wystarczajaco czy trzeba poloski itd?I ile to by ogolnei kosztowalo.
Zastanawiam sie poniewaz chcialbym se pomalowac mjego golfika, chcialem zrobic tylko niektre elementy ale lakeirnik mowi ze jezli bede malowal tylko niektre to bedzie widac i lepiej calego machanc zeby to ladnie wygladalo bo troche tego do malowania bym mial jezli chce sie pozbyc wszystkich dupereli :)I jkabym sie zdecydowal na taki zabbiek to nie chce sprzedawac mojego tylko go trzymac jeszcze, a ciekawia mnie poprostu koszta zwiazne ze swapem:)

Sorki za taki obszerny temat ale bede wdzeczny za pomoc

Pozdrowka for all



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Re: [mk3]Swap ABU na inny

Post autor: Borys » pt paź 13, 2006 09:49

Peterus pisze:Witam!
Chcialbym sie spytac ile mniej wiecej bedzie mnie kosztowac swapik silnika 1.6ABU na silnik 1.8 (90KM) nie wiem chyba ABS to jest jak sie myle to mnie poprawcie, a moze tego 2.0 115KM.Chodzi mi o kupno wszystkiego co jest niezbedne nie wiem czy sam silnik z osprzetem i skrzynia bedzie wystarczajaco czy trzeba poloski itd?I ile to by ogolnei kosztowalo.
Zastanawiam sie poniewaz chcialbym se pomalowac mjego golfika, chcialem zrobic tylko niektre elementy ale lakeirnik mowi ze jezli bede malowal tylko niektre to bedzie widac i lepiej calego machanc zeby to ladnie wygladalo bo troche tego do malowania bym mial jezli chce sie pozbyc wszystkich dupereli :)I jkabym sie zdecydowal na taki zabbiek to nie chce sprzedawac mojego tylko go trzymac jeszcze, a ciekawia mnie poprostu koszta zwiazne ze swapem:)

Sorki za taki obszerny temat ale bede wdzeczny za pomoc

Pozdrowka for all
2.0 8v komplet z robotą i potrzebnymi gratami w granicach 3500 zł


www.vrservice.pl

Peterus
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 185
Rejestracja: ndz sty 02, 2005 02:25
Lokalizacja: Gdansk
Kontakt:

Post autor: Peterus » pt paź 13, 2006 11:00

Borys pisze:2.0 8v komplet z robotą i potrzebnymi gratami w granicach 3500 zł
Dzieki za odpowiedz czyli poprostu nei oplaca mi sie wsadzac tyle kasy bo jak sprzedam mojego i doloze te 3500 + jeszcze to co na malowanei to kupie se juz gotowego 2.0 cala wersje gti w roczniku ok 95:] Wiec se podaruje chyba zobaczymy :)

Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Post autor: Borys » pt paź 13, 2006 20:53

Peterus pisze:
Borys pisze:2.0 8v komplet z robotą i potrzebnymi gratami w granicach 3500 zł
Dzieki za odpowiedz czyli poprostu nei oplaca mi sie wsadzac tyle kasy bo jak sprzedam mojego i doloze te 3500 + jeszcze to co na malowanei to kupie se juz gotowego 2.0 cala wersje gti w roczniku ok 95:] Wiec se podaruje chyba zobaczymy :)

Pozdrawiam
no niestety takie ceny, graty troche kosztują a za darmo nikt nie bedzie przekładał 700 min czeba wziąć


www.vrservice.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości