kilka pytań;) mk3

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Ankajosxxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sob sie 26, 2006 12:33
Lokalizacja: leszno

kilka pytań;) mk3

Post autor: Ankajosxxx » pt wrz 01, 2006 23:13

Witajcie!!!
Ostatni tydzień był tygodniem zmian dla mojej "czarnej perły" ;)
Kupiłem sobie licznik z obrotomierzem, założyłem i hmmm wszystko jest prawie idealnie. Prawie pytacie.......Ano prawie, bo jest jakieś małe zafałszowanie, ponieważ zrobiłem sobie rozpiskę z obrotów przy danej prędkości i na danym biegu i cóż? Okazało się, że przed zmianą licznika (korzystałem z magicznego trybu awaryjnego) przy 100 na 5 miałem 2800, a po zmianie licznika przy 100km/h mam 3000itd. itp.. Takie mały fałszyk?Wsześniej miałem licznik motometra a to nowe zaczyna się jakoś od t...tronic? Indeks prędkości w każdym razie się zgadza. Kiedy wchodzę w nowym liczniku w tryb serwisowy to obroty też się zgadzają z tymi na analogowym wyświetlaczu więc już nie wiem. Może Wy się z tym spotkaliście?
No i sprawa druga. Dzisiaj wspawałem sobie strumienicę i muszę powiedzieć, że jakiś hiper zmian nie widzę. Wydaje mi się jedynie, że szybciej wchodzi na obroty i dla tego faktu już warto ;), ale czy coś jeszcze powinno się zmienić, bo v-max -szczerze?........nie sądzę.
Ps. w końcu musiałem sprawdzić ;)



Awatar użytkownika
wielgol
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 60
Rejestracja: czw sty 19, 2006 23:53
Lokalizacja: Ząbki
Kontakt:

Post autor: wielgol » pt wrz 01, 2006 23:27

jesli strumienica jest zle dobrana to tylko pogarsza zamiast polepszac...

p.s. wiesz moze jak sie wchodzi w tryb serwisowy w licznikach motometer - VDO ??


Tuning - Twój Ukochany Niezniszczalny I Najlepszy Golfik

www.zabezpieczenia.up.pl

www.tuning.gsm.pl

Awatar użytkownika
stary
Forum Master
Forum Master
Posty: 1009
Rejestracja: pn lut 14, 2005 15:11
Lokalizacja: Wrocław
Kontakt:

Post autor: stary » pt wrz 01, 2006 23:44

bylo na forum. trza poszukac ale bede dobry i co powiem krotko: naciskasz przycisk przy tym wyswitlaczu km i trzymasz go potem wlaczasz zaplon ,wylaczasz zaplon i znowu wlaczasz i puszczsz przycisk i zaczynasz go naciskac kilka razy az pojawi sie 7 i wtedy zapalasz. masz tam bodajze od 1-8 ale inne nie sa ciekawe.



Ankajosxxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sob sie 26, 2006 12:33
Lokalizacja: leszno

Post autor: Ankajosxxx » sob wrz 02, 2006 00:16

dokładnie tak ;)



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości