[mk 2] charkterystyka silnika KR

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » ndz sie 27, 2006 11:38

na razie to wam moge dac link do filmu z autem z tym silnikem w roli glownej:) a i moze z kosmosu... ta moc jest ale w ziemskich jednostkach..... obroty 7900 max mocy... dalej mam mowic??? przy tych obrotach sprawnosc napelniania cylindrow moze byc duzo mniejsza niz w silniku zupelnie seryjnym w zakresie max mocy a i tak bedzie jej duzo wiecej... www.evolutionwrc.republika.pl/_klip.ASF


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
VWitek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz kwie 17, 2005 13:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: VWitek » ndz sie 27, 2006 11:57

i co ten film ma udowodnic????? podobno u siebie masz zrobiony walek ssacy z wydechu to chyba mozesz dac jakis wykres a nie jakis smieszny film ktory o niczym nie swiadczy.



Awatar użytkownika
gtx
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 232
Rejestracja: wt sie 24, 2004 00:47
Lokalizacja: 3 miasto

Post autor: gtx » ndz sie 27, 2006 12:14

evolution pisze:na razie to wam moge dac link do filmu z autem z tym silnikem w roli glownej:) a i moze z kosmosu... ta moc jest ale w ziemskich jednostkach..... obroty 7900 max mocy... dalej mam mowic??? przy tych obrotach sprawnosc napelniania cylindrow moze byc duzo mniejsza niz w silniku zupelnie seryjnym w zakresie max mocy a i tak bedzie jej duzo wiecej... www.evolutionwrc.republika.pl/_klip.ASF
Nie masz wykresu a twierdzisz ze auto ma 175 km.Skad to wiesz ? :bajer: Ja sobie tez moge pisac ze zmienilem walek i mam 175 km.

To teraz ty napisz z jakiego jestes kolka garazowego. :hmm:
Czas sobie odpusic ten watek bo to sie robi nieco zenujace.


pozdrawiam



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » ndz sie 27, 2006 19:05

gtx pisze:
evolution pisze:na razie to wam moge dac link do filmu z autem z tym silnikem w roli glownej:) a i moze z kosmosu... ta moc jest ale w ziemskich jednostkach..... obroty 7900 max mocy... dalej mam mowic??? przy tych obrotach sprawnosc napelniania cylindrow moze byc duzo mniejsza niz w silniku zupelnie seryjnym w zakresie max mocy a i tak bedzie jej duzo wiecej... www.evolutionwrc.republika.pl/_klip.ASF
Nie masz wykresu a twierdzisz ze auto ma 175 km.Skad to wiesz ? :bajer: Ja sobie tez moge pisac ze zmienilem walek i mam 175 km.

To teraz ty napisz z jakiego jestes kolka garazowego. :hmm:
Czas sobie odpusic ten watek bo to sie robi nieco zenujace.


pozdrawiam
Ja jestem z kolka garażowego DYNOMETU... zenujace sie robi to ze drugi raz ktos z forum nie wierzy i probuje stwierdzac ze cos co dziala jest niewykonalne... raz wytlumaczylem jednemu koledze jak walek ustawiac, a teraz wkleje wykres zrzucony z ekranu.... macie i placzcie ze takiej mocy nie macie.....


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
gtx
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 232
Rejestracja: wt sie 24, 2004 00:47
Lokalizacja: 3 miasto

Post autor: gtx » ndz sie 27, 2006 19:21

evolution pisze:
gtx pisze:
evolution pisze:na razie to wam moge dac link do filmu z autem z tym silnikem w roli glownej:) a i moze z kosmosu... ta moc jest ale w ziemskich jednostkach..... obroty 7900 max mocy... dalej mam mowic??? przy tych obrotach sprawnosc napelniania cylindrow moze byc duzo mniejsza niz w silniku zupelnie seryjnym w zakresie max mocy a i tak bedzie jej duzo wiecej... www.evolutionwrc.republika.pl/_klip.ASF
Nie masz wykresu a twierdzisz ze auto ma 175 km.Skad to wiesz ? :bajer: Ja sobie tez moge pisac ze zmienilem walek i mam 175 km.

To teraz ty napisz z jakiego jestes kolka garazowego. :hmm:
Czas sobie odpusic ten watek bo to sie robi nieco zenujace.


pozdrawiam
Ja jestem z kolka garażowego DYNOMETU... zenujace sie robi to ze drugi raz ktos z forum nie wierzy i probuje stwierdzac ze cos co dziala jest niewykonalne... raz wytlumaczylem jednemu koledze jak walek ustawiac, a teraz wkleje wykres zrzucony z ekranu.... macie i placzcie ze takiej mocy nie macie.....
Nikt tego nie pisal ze sie nie da,naucz sie czytac.Tylko z samego walka wydechowego napewno nie uzyskasz 175 km , bez innych przerobek.Albo cos innego tam jescze jest dlubane albo ten wykres to pic na wode.Idz sobie sam poplacz.



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » ndz sie 27, 2006 22:13

wolny wydech z odpowiednio dobranym tlumikiem, odelzone kolo( z musu dosyc duzo zeby zlozyc do tego silnika skrzynie z fso), odelzone korby i wal. glowica nie tknieta na wysokosci, waski kolektor ssacy wypolerowany wewnatrz na lustro......... zadnych tuningowych dodatkow typu walki i podstawa k-jetronic powered
a i mozesz sobie wkladac walek wydechowy za ssacy, a i tak sie moze okazac ze bedzie gortzej niz na serii, bo trzeba go ustawic odpowiednio


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » pn sie 28, 2006 17:10

Napiszę tak. Evolutiona trułem od jakiegoś czasu co zrobić w seryjnym silniku 9A, który ma może nie tylko ale 136KM. Zobaczymy na wiosne jak go zahamuje co z tego wyszło. Wszystkie mody opisywaliśmy na GG. Czas pokaże kto miał racje.



Pablox11
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: wt paź 30, 2007 20:45
Lokalizacja: Szczytna
Kontakt:

Post autor: Pablox11 » wt paź 30, 2007 21:00

W golfie 1.8 kr 139km nie słyszałem żeby ktoś podniósł moc dzięki wałkom w (tej wersji)
więc zostaje tylko dolot i wylot odpowiednio zrobić z dolotem to problemu niema
Stożek + strumienica dolotowa
a układ wydechowy w golfie kr to temat rzeka
i odpowiednie ustawienie dawkowanie powietrza oraz paliwa po modyfikacjach

W wolnossących silnikach trzeba zadbać aby jak jawiącej weszło i wyszło



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » wt paź 30, 2007 22:49

Pablox11 pisze:W golfie 1.8 kr 139km nie słyszałem żeby ktoś podniósł moc dzięki wałkom w (tej wersji)
więc zostaje tylko dolot i wylot odpowiednio zrobić z dolotem to problemu niema
Stożek + strumienica dolotowa
a układ wydechowy w golfie kr to temat rzeka
i odpowiednie ustawienie dawkowanie powietrza oraz paliwa po modyfikacjach

W wolnossących silnikach trzeba zadbać aby jak jawiącej weszło i wyszło
:panna: :panna: :panna: :panna: :panna: :panna: :panna: kolego.. stozek w kajetronic.... ze kolega nie slyszal to po pierwsze nie znaczy ze nikt tego nie zrobil po drugie moze kolega zle sluchał??
generalnie z wydechem i paliwem to sie zgodze.... dla kilku chetnych po raz kolejny wklejam link do filmu z silnikiem 9a w golfie 2 po.... zrobieniu glowicy dwoch wydechow i wystrjeniu.... wezcie stoper... to w serii ma 136 ps.. na kr efekty sa bardzo podobne. a przy krotszej skzyni lepsze...
Ostatnio zmieniony wt paź 30, 2007 22:52 przez evolution, łącznie zmieniany 1 raz.


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Majestic-12 [Bot] i 19 gości