Czy warto założyć taki chip w mk3???????????????????

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Ankajosxxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sob sie 26, 2006 12:33
Lokalizacja: leszno

Czy warto założyć taki chip w mk3???????????????????

Post autor: Ankajosxxx » sob sie 26, 2006 14:23

Witajcie!!!
Mam do Was pytanie. Posiadam golfa z 1993, 1,8, na monowtrysku, instalację gazową brc.
Autko posiada 90 KM i nie ukrywam, że nie jest to szczyt moich marzeń ale samochodzik uwielbiam i nie ma mowy o zmianie na inne :bajer:
Mam w nim strumienice w moiejscu katalizatora i stożek K&N.
Teraz zastanawiam się nad chipem. I stąd moje pytanie, co na ten temat myślicie
http://www.allegro.pl/show_item.php?item=122853782
Są też rezystory ale to chyba nie ma sensu: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=123104285 i boxy: http://www.allegro.pl/show_item.php?item=121681949
Proszę też (jeśli ktoś ma taką wiedzę ;) ) o dokładną instukcję montażu.
Pozdrawiam



Awatar użytkownika
Lukasz3k
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: wt lut 08, 2005 22:03
Lokalizacja: Karniewo/Wawa
Kontakt:

Post autor: Lukasz3k » sob sie 26, 2006 19:19

ten pierwszy chip to gotowiec sciagniety z emula jak zreszta clala reszta dostepna u tego Pana ;) jak to sie mowi wgrywac na wlasne ryzyko ;)
o chip resistorow to ja bym w ogole pod uwage nie bral.

Ps. Jak juz mocno chcesz to sciagnij sobie taki gotowiec z emula kup sobie taka kostke(org zebys mial na zapas) i idz do kogos kto Ci to zaporgramuje jakiegos elektronika albo gdzie programuja biosy wyniesie Ci wtedy maks 10zl.

--
Pozdrawiam



wozekGTD
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: sob lip 08, 2006 19:58
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: wozekGTD » sob sie 26, 2006 19:20

wystarczy uzyc opcji "szukaj" a odp bedzie taka: nie pchaj sie w to kupa



Awatar użytkownika
Lukasz3k
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: wt lut 08, 2005 22:03
Lokalizacja: Karniewo/Wawa
Kontakt:

Post autor: Lukasz3k » sob sie 26, 2006 19:28

nie pchaj sie w to kupa
dokladnie ;)

--
Pozdrawiam



Ankajosxxx
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: sob sie 26, 2006 12:33
Lokalizacja: leszno

Post autor: Ankajosxxx » sob sie 26, 2006 19:35

Hmmm dzięki za odpowiedź, choć nie ukrywam, że liczyłem, że powiecie no ew. może być :jezor: Chcę jednak wyjaśnić, że nie liczę na jakieś ogromne osiągi ale przynajmniej te 5-10 kucy i mały wzrost momentu. Oczywiście zdaję sobie sprawę z wielu ograniczeń jakie ma ten silnik jak i mój portel ;) (szykuję się na wymianę przednich oczek :) )ale poradźcie w takim razie skąd wziąć chip, któy nie będzie kosztował zbyt wiele i te 5-10 koników mi da.
Pozdro for all



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » sob sie 26, 2006 19:53

Ankajosxxx pisze:Hmmm dzięki za odpowiedź, choć nie ukrywam, że liczyłem, że powiecie no ew. może być :jezor: Chcę jednak wyjaśnić, że nie liczę na jakieś ogromne osiągi ale przynajmniej te 5-10 kucy i mały wzrost momentu. Oczywiście zdaję sobie sprawę z wielu ograniczeń jakie ma ten silnik jak i mój portel ;) (szykuję się na wymianę przednich oczek :) )ale poradźcie w takim razie skąd wziąć chip, któy nie będzie kosztował zbyt wiele i te 5-10 koników mi da.
Pozdro for all
obrob glowice, do tego zwieksz zawory ssace i zmien walek... bedziesz mial konie za jakies 1500 zlotych


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości