[mk2] Poliuretan Bikopur'a - wybrać czerwony czy żółty

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Praks
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 169
Rejestracja: czw lis 29, 2007 12:46
Lokalizacja: Powierz/Olsztyn
Kontakt:

[mk2] Poliuretan Bikopur'a - wybrać czerwony czy żółty

Post autor: Praks » śr cze 05, 2013 00:43

syncro to ciezki temat ale ostatnio mam tyle zapytan ze chyba sie za to wezme...jedyne co to potrzebuej tuleje na wzor :?


Corrado VR6 US Porsche Style...

Awatar użytkownika
ASUS1986
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 217
Rejestracja: śr sie 01, 2007 17:25
Lokalizacja: Pabianice

[mk2] Poliuretan Bikopur'a - wybrać czerwony czy żółty

Post autor: ASUS1986 » śr cze 05, 2013 11:54

Pod tym linkiem są tuleje tylnego wahacza do syncro:
http://www.strongflex.eu/pl/volkswagen- ... ye-4x4_301" onclick="window.open(this.href);return false;


Obrazek

Awatar użytkownika
golfiarz1
Forum Master
Forum Master
Posty: 1293
Rejestracja: sob wrz 16, 2006 20:02
Lokalizacja: Niemce

Re: [mk2] Poliuretan Bikopur'a - wybrać czerwony czy żółty

Post autor: golfiarz1 » śr cze 05, 2013 18:38

molejczuk pisze:Witam wszystkich u mnie sprawa wyglada tak ze zamierzam zakupic gwint jeszcze nie wiem jakiej firmy do MKII syncro i tez chce załozyc poliuretany juz wiem ze do gwintu czerwone. ale czy na polskim rynku mamy dostepne tuleje do tylngo seryjnego zawieszenia SYNCRO??? jezeli macie jakies info to prosze o linki numery tel. do firm. Na ebayu znalazłem powerflexa z przesyłka cały komplet na tył do syncro to około 650 zł.

do syncro w Polsce jest ciężko dostać cos do tylu na ebay de sa jkaies tam poliuretany tansze w kompletach balbo jak pisales powerflexa ja u siebie do syncro wlozylem do całego auta powerflexa i jestem zadowolony jest droższy ale ma dozywotnia gwarancie za te 650 zl to tylko tuleji pionowe i poziome du tylnej belki ale jak zakładasz trzeba od razu do stabilizatora zalozyc
w Polsce niepamietam ale driftschop sprzedaje powerflexa i ma ceny jak na ebay tylko trzeba na niektóre poczekać tydzien


mk2 16vt 325KM 353 NM
1/4 mili best et 12.7

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości