Co można zrobić z 2.0 v8

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

[QT]Devil
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: pt sie 18, 2006 03:14
Lokalizacja: Kępno
Kontakt:

Co można zrobić z 2.0 v8

Post autor: [QT]Devil » wt sie 22, 2006 02:46

Witam jak w temacie co moge zrobić z tym motorem zeby coś z niego jeszcze wycisnać, myśle nad swapem na vr6 ale musze jeszcze troche zaczekac.
Jeszcze takie pytanie mój kuzyn który ten silnik mi zakładal stwierdził ze najlepiej kupic jakiegos rozbitego golfa i przełożyc całość wtedy wszystko bedzie pasowac. Ale cięzko znalezc ten silnik w golfie, za to w pasacie jest tego duzo i oto moje pytanie czy przekładał ktoś moze motor z pasata do golfa/seata i jak to wyszło?

[ Dodano: 22 Sie 2006 21:02 ]
Naprawdę nic się nie da zrobić czy nie chce sie wam pisac?



Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » wt sie 22, 2006 22:31

Najpierw napisz do czego ty to chcesz wrzucać, bo jak na taczki to powinien się zmieścić bez żadnego problemu.



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » wt sie 22, 2006 22:59

[QT]Devil pisze:Naprawdę nic się nie da zrobić czy nie chce sie wam pisac?
Ales koleżko nerwowy... myslisz ze tutaj spia z pecetami???
najlepiej to go uturbic..... koszty w granicach 7500 na gotowo.... a przyrost mocy odpowiedni


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

[QT]Devil
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: pt sie 18, 2006 03:14
Lokalizacja: Kępno
Kontakt:

Post autor: [QT]Devil » śr sie 23, 2006 00:54

Nie chodzi mi toczke :hehe:
Nie jestem nerwowy
Mam silnik 2.0 v8 w Seacie Cordobie widziałem juz silnik vr6 w ibizie ogolnie te samochody sa budowane na podłodze VW ten silnik byl zakladany od Vento. Z VRem musze poczekac do przyszlego roku bo podzwonilem troche i taki zabieg bedzie troche kosztowac, nawet mcpersony trzeba bedzie przelozyc. Chcialem zebyscie mi podpowiedzieli co moge zrobic zeby troche mocy przybylo. Moze slyszeliscie o chromowaniu kolektora dolotowego?



Awatar użytkownika
Michu-HST
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 20:56
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Post autor: Michu-HST » pt sie 25, 2006 12:13

Tak jak kolega napisal uturbic mozna. Chromowanie kolektora ?? No ja bym zaczol od spasowania ale o takich modach byly juz miliony postow wiec polecam guziczek szukaj po jego kliknieciu przyrost mocy gwarantowany. :bigok:


[b]AST-garage.com elektromechanika pojazdowa, car-audio, zabezpieczenia... [/b]

Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Post autor: Borys » pt sie 25, 2006 14:26

Michu-HST pisze:Tak jak kolega napisal uturbic mozna. Chromowanie kolektora ?? No ja bym zaczol od spasowania ale o takich modach byly juz miliony postow wiec polecam guziczek szukaj po jego kliknieciu przyrost mocy gwarantowany. :bigok:
ja słyszałem o chromowaniu kolektora, dodaje 5 pktów lansu do punktacji auta, co prawda dosc kosztowny zabieg i raczej bardziej opłaca sie nakleic naklejke PittBull za 15pkt.


www.vrservice.pl

Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » pt sie 25, 2006 15:31

Borys pisze:
Michu-HST pisze:Tak jak kolega napisal uturbic mozna. Chromowanie kolektora ?? No ja bym zaczol od spasowania ale o takich modach byly juz miliony postow wiec polecam guziczek szukaj po jego kliknieciu przyrost mocy gwarantowany. :bigok:
ja słyszałem o chromowaniu kolektora, dodaje 5 pktów lansu do punktacji auta, co prawda dosc kosztowny zabieg i raczej bardziej opłaca sie nakleic naklejke PittBull za 15pkt.
Spamer, spamer.



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » pt sie 25, 2006 19:34

TAZ pisze:
Borys pisze:
Michu-HST pisze:Tak jak kolega napisal uturbic mozna. Chromowanie kolektora ?? No ja bym zaczol od spasowania ale o takich modach byly juz miliony postow wiec polecam guziczek szukaj po jego kliknieciu przyrost mocy gwarantowany. :bigok:
ja słyszałem o chromowaniu kolektora, dodaje 5 pktów lansu do punktacji auta, co prawda dosc kosztowny zabieg i raczej bardziej opłaca sie nakleic naklejke PittBull za 15pkt.
Spamer, spamer.
DOBRZE POWIEDZIANE :D:D z chromowaniem oczywiscie:D


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

[QT]Devil
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 165
Rejestracja: pt sie 18, 2006 03:14
Lokalizacja: Kępno
Kontakt:

Post autor: [QT]Devil » sob sie 26, 2006 00:32

Wielkie dzieki panowie naprawde pomogliscie mi. Ta a taka naklejke sobie napewno sprawie
ja slyszalem ze ona daje 20pkt.



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Post autor: Borys » sob sie 26, 2006 14:01

[QT]Devil pisze:Wielkie dzieki panowie naprawde pomogliscie mi. Ta a taka naklejke sobie napewno sprawie
ja slyszalem ze ona daje 20pkt.
spoko, dobrze ze znasz sie na zartach, :pub:
a ak serio to w zyciu nie slyszałem o chromowaniu, o polerowaniu owszem, ale sam kolektor niewiele da, najlepiej robic porting głowcy i kolektora.


www.vrservice.pl

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 47 gości