czy po zamontowaniu tego "chipa" spalanie sie zwie

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
MISZA-NFT
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 55
Rejestracja: sob maja 27, 2006 14:32
Lokalizacja: Chojnice
Kontakt:

Post autor: MISZA-NFT » pn sie 14, 2006 10:20

djtom pisze:ja juz 6 lat prawie
To masz troszkę więcej doświadzczenia. :bigok:
djtom pisze:trzeba umiec zwrócić
Święta racja trzeba wiedzieć czego się chce i być twardym jak wściekły byk, jak Tommy Lee Jones i jechane :mrgreen:
Pozdro 4 ALL


Pewne starochińskie przysłowie mówi
"Więcej wypijesz dalej zajdziesz"

Awatar użytkownika
Piter.5
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 448
Rejestracja: pn sie 07, 2006 10:25
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna
Kontakt:

Post autor: Piter.5 » śr sie 16, 2006 13:31

Nie polecam, choc zawsze mozesz wlozyc poprzedni. Gorzej jak cos sie sp.....Ja bym nie kombinowal z czyms takim
mój golfer III Gt variant: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=58349



Awatar użytkownika
Lukasz3k
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 69
Rejestracja: wt lut 08, 2005 22:03
Lokalizacja: Karniewo/Wawa
Kontakt:

Post autor: Lukasz3k » pt sie 18, 2006 22:03

to po prostu eprom zaprogramowany wsadem ktory mozna znalesc na emulu, ktorych jest pelno. Nie jest to napewno chip resistor :> bynajmniej jak widze to po opisie.



Awatar użytkownika
budzio18
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 468
Rejestracja: pt lip 28, 2006 16:16
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: budzio18 » sob sie 19, 2006 17:11

Witam!
ja sie skusilem i zamowilem taki chip tyle ze do silnika 2E
co do tego czy dziala powiem tak ze wsumie nie wiem bo jezdze na LPG a on jak juz cos to ma zmienione mapy wtryskiwaczy takze efekty do odczucia na PB na ktorym go sprawdzilem i roznica jest wyczowalna a w spalaniu nie odczolem zmiany!
takze moze warto sporbowac
jak bede mial troche grosza to podskocze na hamownie zeby sprawdzic ile to cacko ma!

a i jezcze jedno mam interfejs do mojego golfika i jak go podlaczam pod kompa i wlaczam VW TOOL to tam ejst numer steronika i podaje mi numer weic jesli mialby to byc chip-rezystor to raczej by takie dane nie byly mozliwe to pokazania!



Awatar użytkownika
ad.ek
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 106
Rejestracja: wt lip 11, 2006 15:11
Lokalizacja: Krakow
Kontakt:

Post autor: ad.ek » ndz sie 20, 2006 23:03

wszyscy ci juz to cudo odradzili wiec nie bede sie powtarzal. jak masz chip to zluzycie zazwyczaj pozostaje bez zmian lub spada o 10% ale przechodzisz na 98Pb. Czasem sie zdarza ze wzrasta ale to zalezy od programu na ktory sie zdecydujesz.



Awatar użytkownika
Michu-HST
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 90
Rejestracja: ndz sty 29, 2006 20:56
Lokalizacja: Poznan
Kontakt:

Post autor: Michu-HST » pt sie 25, 2006 18:21

Ta po chipie zwykle spada spalanie albo pozostaje bez zmian ale nalezy lac paliwo o wiekszej masie oktanowej bo tu juz sam nie wiem co knock bedzie od zmiany programu ?? Ale jak sie zdecydujesz na program to moze tez spalanie wzrosnac. Ed.ek ty chyba sam nie wiesz o czym gadasz. Aha i pisze sie zużycie a nie
ad.ek pisze:zluzycie
. A chipa badziewie koledze oczywiscie odradzam ale jak juz ma to mozna wlozyc nic nie ryzykujesz ale bedzie to nedza znajac zycie.


[b]AST-garage.com elektromechanika pojazdowa, car-audio, zabezpieczenia... [/b]

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości