jaką flansze

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
KooxPL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 467
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 22:20

jaką flansze

Post autor: KooxPL » śr sty 23, 2013 18:45

witam , kupiłem kolektor rurowy 6,1 do vra i teraz mam problem bo kupiłem kolektor używany i nie mam uszczelki tej co dają w zestawie ani starego kata . czym najlepiej to polaczyc ze środkowym tlumnikiem i co z sonda ?



Awatar użytkownika
spirit77
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 358
Rejestracja: pt sie 04, 2006 04:35
Lokalizacja: WOR

jaką flansze

Post autor: spirit77 » śr sty 23, 2013 19:10

Chodzi ci o uszczelkę co widać na zdjęciu poniżej w prawym dolnym rogu ?.

http://www.ek-cartuning.de/ebay/TA-Tech ... lf-VR6.gif" onclick="window.open(this.href);return false;

Bez problemu to dostaniesz w każdej firmie handlującej elementami układu wydechowego, nazywa się to bodaj pierścień uszczelniający. Podajesz tylko średnicę rury na którą zakładasz ten pierścień.


Było: Scirocco GT II 91 RIP
Jest: Scirocco GT II 90
Jest: Scirocco 82

ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
KooxPL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 467
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 22:20

jaką flansze

Post autor: KooxPL » śr sty 23, 2013 20:08

to by bylo dobre :)) tylko kawalek rurki do tego spawnac i moze plecionki ? i nakredke na sonde i do wakacji wystarczy na rundy po wsi :))



Awatar użytkownika
KooxPL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 467
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 22:20

jaką flansze

Post autor: KooxPL » śr sty 23, 2013 20:22

tylko nigdzie tego znalezc nie moge ;/ naspawam to na pierwszy tlumnik ktory mi zostal z passata vr6 czyli ona chyba ma 55 mm ?



Awatar użytkownika
spirit77
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 358
Rejestracja: pt sie 04, 2006 04:35
Lokalizacja: WOR

jaką flansze

Post autor: spirit77 » śr sty 23, 2013 20:57

Wybieraj jaki ci potrzeba, chwila szukania na allegro.

http://moto.allegro.pl/listing.php/sear ... gory=18862" onclick="window.open(this.href);return false;

Jeśli masz kolektor jak w tym linku co wcześniej wrzuciłem, to wystarczy sam pierścień uszczelniający ale pamiętaj żeby z wyczuciem skręcić. Za luźno pierdzi, za mocno jest wtedy zbyt sztywny. Wystarczy wtedy wspawać kawałek rury do flanszy od pierścienia uszczelniającego i możesz to wtedy połączyć z resztą wydechu.


Było: Scirocco GT II 91 RIP
Jest: Scirocco GT II 90
Jest: Scirocco 82

ObrazekObrazekObrazek

Awatar użytkownika
KooxPL
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 467
Rejestracja: czw wrz 16, 2010 22:20

jaką flansze

Post autor: KooxPL » śr sty 23, 2013 21:49

no tak ,ale ją z drugiej strony nic nie mam ;)) muszę coś do rury dospawac ;) bo kat mam wycięty i prostą rura została mi



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości