Co sadzicie o zmianie oprogramowania w golfie III gt 1,8?

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
mag2k3
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 370
Rejestracja: wt maja 16, 2006 15:27
Lokalizacja: Kwidzyn
Kontakt:

Post autor: mag2k3 » czw sie 10, 2006 00:38

Może mi się wydaje ale czy przypadkiem djtom się nie nabila :bigok:
Poza tym on nie ma 6000 tyś postów tylko marne 5999 a to różnica.
:okej:


"Nie kłuć się z głupkiem bo ludzie mogą pomylić kto jest kto"

Awatar użytkownika
budzio18
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 468
Rejestracja: pt lip 28, 2006 16:16
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: budzio18 » czw sie 10, 2006 01:24

to nie jst rezystor tylko chip!! to ktos mi pomoze??


by GTI :
[url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/169608.html][img]http://images.spritmonitor.de/169608_5.png[/img][/url]

by TDI :
[url=http://www.spritmonitor.de/en/detail/207964.html][img]http://images.spritmonitor.de/207964_5.png[/img][/url]

wozekGTD
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: sob lip 08, 2006 19:58
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: wozekGTD » czw sie 10, 2006 08:34

mag2k3 jak sie nabija to mogl umiescic w swojej wypowiedzi jakas emotke na to wskazujaca a tak to ktos jeszcze kupi tego "chipa"



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » czw sie 10, 2006 09:58

budzio18, jeśli chodzi o sprawy elektroniki, chipowania itp to GTO jest jedną z najlepiej znających się na tym osób na naszym forum. W celu uzyskania bliższych informacji napisz do niego na PW (przycisk pod jego postem).

wozekGTD, chłopcze blady, pyskować to bedziesz mi mógł jak będziesz miał tyle punktów POMÓGŁ co ja. Liczba postów nie jest ważna. Jeśli choć przez sekundę dopuściłeś do swojej główki myśl ze to gó*no za 30 pln moze byc jednak cos więcej warte (a tak wnioskuje z twoich wypowiedzi) to zostawiam to bez komentarza.
a tak to ktos jeszcze kupi tego "chipa"
z tego co widzę to najblizszy tego byłeś właśnie ty :panna: Kilka razy w tygodniu ktos z forum odkrywa magiczny super-hiper-mega chip uniwersalny +30 KM +50nm na allegro wiec nie dziw sie ze reakcje bardziej zaawansowanych userów sa różne.


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

wozekGTD
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 342
Rejestracja: sob lip 08, 2006 19:58
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: wozekGTD » czw sie 10, 2006 13:27

Gratulacje od dzisiaj jestes moim guru. Rozbawiles mnie tym "pyskowaniem" no ale coz nie kazdy potrafi zrozumiec delikatne aluzje. A co do Twoich postow to powiem tyle ze uzytkownik zakladajacy ten temat nie jest chyba jakims bardzo aktywnym userem tego forum wiec taka swoja niezyklą ironią mogles go wprowadzic w blad. Koniec, lepiej juz nie bede odchodzil od tematu.



Awatar użytkownika
djtom
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 32756
Rejestracja: wt sty 10, 2006 14:51
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: djtom » czw sie 10, 2006 13:28

Koniec, lepiej juz nie bede odchodzil od tematu.
Słusznie. Jesteś tu od miesiąca i już wiesz co jest najlepsze dla tego forum ;) Pozdrawiam.

EOT


Nocne Mary Squad :partyman:
djtom w 2009 pisze:Sebastian.... gratuluję. :prayer:

Zlot w Nysie na dzień dzisiejszy jest najlepszym zlotem w kraju w całorocznym kalendarzu.

Awatar użytkownika
jakubu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 71
Rejestracja: wt mar 29, 2005 13:18
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: jakubu » pt sie 11, 2006 15:05

yo dj ten chip nie kosztuje 30zl a jakies 300zl
cena taka by wpadla mniejsza prowizja od allegro



Awatar użytkownika
vVVitozzzzz
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 84
Rejestracja: śr sie 20, 2008 21:56
Lokalizacja: Moje miasto Wrocław
Kontakt:

Post autor: vVVitozzzzz » pt sie 22, 2008 16:22

Siema wszystkim... NO to tak: JA chcialbym wrocic do pytania kolegi czy mozna zastosowac chip ktory przypisany jest komputerowi 037 906 024 D do komputera 037 906 024 B ? .... i chcialbym sie tego dowiedziec , Tylko jak sie ktos nie zna lub nie ma pewnosci to niech nie pisze glupot bo to moze grozic uszkodzeniem komputera....... mam racje ?


............."Należy się zmieniać, by jakim jest się pozostać"

Awatar użytkownika
Piter.5
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 448
Rejestracja: pn sie 07, 2006 10:25
Lokalizacja: Skarżysko-Kamienna
Kontakt:

Post autor: Piter.5 » pt sie 22, 2008 17:30

zdarzyłem w nim zalozyc tylko filtr K&N, ktory delikatnie poprawił dynamike auta. Pozniej auto zmieniło juz wlasciciela. Pozdrawiam :pub:



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » pt sie 22, 2008 21:28

wozekGTD pisze:Gratulacje od dzisiaj jestes moim guru. Rozbawiles mnie tym "pyskowaniem" no ale coz nie kazdy potrafi zrozumiec delikatne aluzje. A co do Twoich postow to powiem tyle ze uzytkownik zakladajacy ten temat nie jest chyba jakims bardzo aktywnym userem tego forum wiec taka swoja niezyklą ironią mogles go wprowadzic w blad. Koniec, lepiej juz nie bede odchodzil od tematu.
ziomuś zejdz z tonu, w wolnossaku dobry program podnosi nieco moc i zmniejsza spalanie, wiec tutaj na stacji sie zorientujesz co i jak...
jak dla mnie swoimi wypowiedziami udowadniasz ze jestes miszcz i miszczunio dostanie niebawe warna przy takim zachowaniu :green_fuck: :green_fuck:


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
melon
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 562
Rejestracja: sob paź 23, 2004 11:23
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: melon » pt sie 22, 2008 23:26

evolution pisze:
wozekGTD pisze:Gratulacje od dzisiaj jestes moim guru. Rozbawiles mnie tym "pyskowaniem" no ale coz nie kazdy potrafi zrozumiec delikatne aluzje. A co do Twoich postow to powiem tyle ze uzytkownik zakladajacy ten temat nie jest chyba jakims bardzo aktywnym userem tego forum wiec taka swoja niezyklą ironią mogles go wprowadzic w blad. Koniec, lepiej juz nie bede odchodzil od tematu.
ziomuś zejdz z tonu, w wolnossaku dobry program podnosi nieco moc i zmniejsza spalanie, wiec tutaj na stacji sie zorientujesz co i jak...
jak dla mnie swoimi wypowiedziami udowadniasz ze jestes miszcz i miszczunio dostanie niebawe warna przy takim zachowaniu :green_fuck: :green_fuck:
evo

ten post jest z 2006 roku :) :panna:


[img]http://forum.vwgolf.pl/images/photos/d9acee05471a6c296a0c6.jpg[/img]

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » pt sie 22, 2008 23:48

wiem jaja se robie:) + za spostrzegawczosc:D:D :helm:


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości