Odelzenie zamachowca

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Pawel_Mk2
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 326
Rejestracja: sob sty 30, 2010 21:01
Lokalizacja: Łódzkie Tomaszów Maz

Odelzenie zamachowca

Post autor: Pawel_Mk2 » śr lip 25, 2012 18:46

Ja mam w 1.8 gx odchudzone na 4 kg i co odczułem od razu gorzej się rusza, troszkę poszarpuje silnikiem szczególnie na zimnym ,trzeba mu więcej gazu dodac,ale wkreca sie ogniowo :grin: myślę że 4,5 kg to by było optymalnie skoro seria ma 5 kg tylko szkoda sobie glowy zawracac o 0,5 kg.Na zdjęciu koło od starszych 1.8 nawet cieńsze zęby i to wyższe od 1.8 abs seria już 6 kg :-(
Obrazek
Obrazek
Obrazek



Awatar użytkownika
stonebridge69
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 549
Rejestracja: śr sie 20, 2008 23:33
Lokalizacja: MORDOR
Kontakt:

Odelzenie zamachowca

Post autor: stonebridge69 » pt lip 27, 2012 21:39

Pawel_Mk2, ja mam kolo stoczone tak jak Ty.I powiem jedno jak jeszcze na tym jezdzilem to od razu mi sie przyupomnialy czasy jak poruszalem sie porobionym BOBEM.Silnik wkrecal sie rewelacyjnie na obroty(niewazne,ze wolne mialem pomiedzy 1400-2000U/min).Ale jak EVO chyba pisal na poprzedniej stronie moment obrotowy na spadl strasznie.Ale za to przy skrzyni FM bardziej elastyczny na 5tym biegu niz moj B6 w TDI heheheheh.Same kolo bez innych modow jak dla mnie szkoda zachodu. :pub:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 49 gości