Kute korbowody - pojedynki

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Apsik
Powered by G60
Powered by G60
Posty: 1279
Rejestracja: wt paź 05, 2004 15:30
Lokalizacja: just behind you
Kontakt:

Kute korbowody - pojedynki

Post autor: Apsik » wt cze 05, 2012 11:49

Krótkie info dot. zakupu kutej pojedynki :)
może komuś się kiedyś przyda.

Kute korbowody można kupić z dowolnego źródła u polskich dystrybutorów (najczęściej towar z Chin). Niestety kupić pojedynki się nie da (takie bynajmniej dostałem odpowiedzi).
W przypadku towaru z USA, a konkretnie Pauter i SCAT istnieje możliwość zakupu jednej sztuki korbowodu.
Wygląda to tak, że musimy znać dokładną wagę dobrych sztuk bez panewek i bez śrub. Wysłać email'a do dystrybutora w USA lub bezpośrednio do producenta (czasami dystrybutor ma lepsze ceny niż producent !!! taka polityka). Producent dobiera korbowód do zestawu i wysyła. Koszt pojedynki to 1/3 ceny zestawu (dla zestawu z 4 korbowodów).
Nie wiem jak inne firmy, ale Pauter i SCAT na 100% obróbkę robią u siebie i dlatego są w stanie zapewnić sprzedaż pojedynczych sztuk.
Nie wiem jak SCAT, ale Pauter ma odkówki robione w USA.

Nikt nie planuje awarii, ale życie pokazuje, że dobry "customer service" ratuje portfel.


It doesn't mater what U have - YOU can always tune it!

kute-korbowody
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pn cze 04, 2012 11:43

Kute korbowody - pojedynki

Post autor: kute-korbowody » wt lip 03, 2012 11:12

Poprzedni post skasowano - nie wiem tylko czemu ?

Od moderatora: Ogłoszenia o ofertach czy sprzedażach czegokolwiek na forum należy umieszczać w dziale Giełda a nie w dziale Speed.



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości