Turbo do golfa 4

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Bartekis4
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: sob sty 15, 2011 16:49
Lokalizacja: Legnica

Turbo do golfa 4

Post autor: Bartekis4 » czw wrz 01, 2011 21:03

Witam ma pytanie ostatnio obiło mi się o uszy że w moim samochodzie jest możliwość zainstalowania turbiny , wydało mi się to dziwne ponieważ mam wv golfa z silnikiem 1.6 i uważam że jest to za mały silnik do turbo , ale od kolegi (który kończy szkołe samochodową ) dowiedziałem się że istnieją jakieś małe turbiny które nadają się do tych silników i podnoszą ich moc...
I tu występują moje pytania
1 Czy takie turbiny rzeczywiście istnieją ?
2 Czy jest możliwość podłączenia je do silnika 1.6 ?
3 Oraz czy taka turbina nie zniszczy silnika ?


Bartekis4

Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Turbo do golfa 4

Post autor: evolution » czw wrz 01, 2011 22:22

ad 1 tak
ad2 tak
ad3 ... to zalezy od tego jak wsadzisz ja do auta masz kilka opcji:

opcja 1 .. wrzucasz do bagaznika. nie zniszczy silnika. masz kilka punktow lansu wiecej wsrod znajomych bo masz turbo
opcja 2 wsadzasz ja po najmniejszej lini oporu na poklejonym dolocie itd bez strojenia lub strojone ecumasterem.. silnik zdechnie momentalnie
opcja 3... uzbierac ze 20 kpln i albo turbic ten 1,6 jak sie uprzesz albo kupic mocne w seri z turbo :bajer:


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

Awatar użytkownika
matiz_1990
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 249
Rejestracja: śr cze 03, 2009 17:18
Lokalizacja: Rzeszów

Turbo do golfa 4

Post autor: matiz_1990 » czw wrz 01, 2011 22:23

Najpierw poszukaj własnymi siłami, a dopiero potem pytaj. Zresztą w tym wypadku nawet nie ma o co :jezor: Tu masz jeden temat z pytaniem identycznym jak Twoje: http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=73&t=389278. Jeśli odpowiedź Cię nie satysfakcjonuje i temat uturbiania tego motoru naprawdę Cie interesuje to proponuje poczytać http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?f=15&t=1019. Tyle w temacie, na przyszłość proponuje używać wyszukiwarki na dole strony :bigok: Pozdrawiam! :pub:


Golf III 1.9 TDI 1Z :D Mroczny Parchu;)

Awatar użytkownika
Bartekis4
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 32
Rejestracja: sob sty 15, 2011 16:49
Lokalizacja: Legnica

Turbo do golfa 4

Post autor: Bartekis4 » pt wrz 02, 2011 10:50

Generalnie nie chodzi o to że się jakoś napaliłem czy coś , chciałem tylko sprawdzić czy informacje które usłyszałem są wiarygodne , ale jak wyczytałem koszt tego nie jest mały więc wole odłożyć jeszcze trochę pieniędzy i kupić silnik 1.8 t albo 2.0 i uturbić :) dzięki za pomoc :)


Bartekis4

Awatar użytkownika
RyKa
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 602
Rejestracja: śr gru 28, 2005 11:17
Lokalizacja: PGS
Kontakt:

Turbo do golfa 4

Post autor: RyKa » pt wrz 09, 2011 13:37

http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=232594" onclick="window.open(this.href);return false;


OCEŃ MOJEGO VARIANTA :
viewtopic.php?t=111720" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości