SWAP mk2 ABF biegi nie wchodza!

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Jarekxxx
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: czw gru 04, 2008 17:02
Lokalizacja: Olkusz

SWAP mk2 ABF biegi nie wchodza!

Post autor: Jarekxxx » wt maja 24, 2011 21:54

toudi-dzisiaj powyginałem cięgno(operacja doraźna),regulacja na wieloklinie (wałek w tunelu) i regulacja na mimośrodzie od dźwigni biegów.Krótka jazda i chodziło dobrze.Jutro będę miał nowe cięgno,porobię pomiary-cięcie,spawanie i zobaczę co mi z tego wyjdzie.Jednak zajmie mi to kilka dni,bo mam b.mało czasu do dyspozycji! O wynikach poinformuję Cię!



Awatar użytkownika
toudi
Forum Master
Forum Master
Posty: 1493
Rejestracja: śr lut 02, 2005 09:28
Lokalizacja: dabrowa gornicza
Kontakt:

SWAP mk2 ABF biegi nie wchodza!

Post autor: toudi » śr maja 25, 2011 21:57

Jarekxxx, bede czekal..zgadamy sie kiedy na wsi ;)


[img]http://picasaweb.google.com/malecsc/Plaza#5541992316378824242[/img]

Awatar użytkownika
RIF-RAF
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 252
Rejestracja: wt wrz 27, 2005 09:34
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

SWAP mk2 ABF biegi nie wchodza!

Post autor: RIF-RAF » czw maja 26, 2011 13:35

toudi pisze:Jarekxxx, skrocilem ciegno ale jest dalej kupaSToRM, storm by cos podpowiedzial ale zapomnial :hmm: :hmm: ciac portek niechce chyba ze niebedzie wyboru
co masz na myśli dalej kupa?
Jest trochę zabawy przy tym żeby cięgno powyginać pod odpowiednim kątem ale się da. U SToRM-a zeszło nam trochę czasu ale udało się (zabawa na 1h - przynajmniej w tym przypadku ponieważ robiliśmy to pierwszy raz) Ciśnij go o fotkę to sam zobaczysz.
Moim zdaniem najlepiej sobie poluzować śrubę na wałku (wieloklin) przyłożyć na sucho cięgno i pozaglądać jak to wszystko działa. Rozwiązanie samo Ci wpadnie do głowy :bigok:
Powodzenia :okej:


Loża szyderców & ABF slow and low squad [img]http://img80.imageshack.us/img80/2782/chmuraba4.gif[/img]
VW Klub Polska #444

Jarekxxx
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: czw gru 04, 2008 17:02
Lokalizacja: Olkusz

SWAP mk2 ABF biegi nie wchodza!

Post autor: Jarekxxx » czw maja 26, 2011 16:08

Cięgno powyginane i pomierzone-u mnie miało 199mm,a oryginał 219mm czyli mniej 20mm.Kupiłem nowe(5zł) wyciąłem 20mm, pospawałem i założyłem.Dzisiaj robiłem próbę-trasa ok 60.km-na Kraków-było trochę mieszania biegami,ale wszystko jest tak jak trzeba.Wieczorem wkleję jakieś zdjęcia!



Jarekxxx
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 63
Rejestracja: czw gru 04, 2008 17:02
Lokalizacja: Olkusz

SWAP mk2 ABF biegi nie wchodza!

Post autor: Jarekxxx » czw maja 26, 2011 22:36

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Tak to zrobiłem i u mnie działa



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości