[MK3 AAM]uklad dolotowy golf mk3 aam 1.8

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

franczez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: wt mar 01, 2011 09:01

[MK3 AAM]uklad dolotowy golf mk3 aam 1.8

Post autor: franczez » ndz maja 22, 2011 21:55

Witam, otoz chce nieco ozywic mojego golfika. Nie mam zamiaru ladowac w niego nie wiadomo ile pieniedzy oraz wymieniac silnika czy cos w tym stylu, nie spodziewam sie przyrostu 20-30 km, chodzi mi tylko o to zeby chodzil jak powinien. Otoz w grudniu byly zmienione swiece, ostatnio zmienilem przewody WN fimy BERU, potrzeba jeszcze jechac na regulacje gazu, ale wydaje mi sie ze filtr powietrza nie byl ruszany wieki. Chcialbym zapytac czy np takie zestawy cos daja http://moto.allegro.pl/uklad-dolotowy-u ... 35268.html" onclick="window.open(this.href);return false; oraz co daje takie urzadzonko http://moto.allegro.pl/turbina-tuning-d ... 75797.html" onclick="window.open(this.href);return false; . Wydaje mi sie ze najpierw zrobie cos z tym filtrem a potem podjade na regulacje gazu. Pytanie tylko polega na tym czy wstawic zwykly filtr czy moze cos z tych wynalazkow.
Nurtuje mnie jeszcze jedna sprawa, czy jesli wstawie sam sterownik od abs bez wymiany walka to to cos da?
Z gory dziekuje za pomoc. Pozdrawiam



tovdi1
I'm Darek
Posty: 2188
Rejestracja: czw gru 24, 2009 10:58
Lokalizacja: WSC

[MK3 AAM]uklad dolotowy golf mk3 aam 1.8

Post autor: tovdi1 » pn maja 23, 2011 13:52

z tych magicznych dolotów to możesz sobie co najwyżej zrobić spływ do kibelka, nic poza tym
kup dobrą wkładkę filtra powietrza, i będzie lepiej



franczez
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: wt mar 01, 2011 09:01

Re: [MK3 AAM]uklad dolotowy golf mk3 aam 1.8

Post autor: franczez » pn maja 23, 2011 20:24

Polecasz cos?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości