[1.9 TD.]jak zbudowac przelot FOTO

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

webster__
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 177
Rejestracja: pn sie 04, 2008 17:40
Lokalizacja: Opolskie
Kontakt:

[1.9 TD.]jak zbudowac przelot FOTO

Post autor: webster__ » śr maja 18, 2011 13:19

witam na poczatku chcialem od razu napisac iz przelot ma byc zrobiony do mojego autka tylko i wylacznie dla siebie nie w celach zarobkowych .

tak wiec mam golfa 1.9TD po malych modach i jak pewnie co niektorzy wiedza to w tym aucie uklad wydechowy jest dosyc ubogi wiec myslalem nad przelotem 2,5" przyklad pierwszego lepszego ukladu wydechowego chodzi mi tylko o to czy dobrze rozumiem pojecie przelotu :
jezeli swoj (ori) uklad glownie chodzi o tlumiki zastapie rura jak wiadomo jednakowej srednicy jak na foto to bedzie to zrobione poprawnie?
czy w miejscu tlumikow katalizatora trzeba jeszcze zrobic jakies wygibasy
z gory dziekuje za pomoc :okej:

Obrazek

Uploaded with ImageShack.us


moje mk3 AAZ+ -120 na rsl
viewtopic.php?p=4030824#4030824" onclick="window.open(this.href);return false;

arturo936
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 161
Rejestracja: wt mar 30, 2010 08:13
Lokalizacja: pomiechówek

Re: [1.9 TD.]jak zbudowac przelot FOTO

Post autor: arturo936 » śr maja 18, 2011 17:10

nie wiem jak w dizlu ale w benzynie wydaje mi się że muszą być tłumiki, a nie same rury, niech mnie ktoś poprawi jak się mylę



Awatar użytkownika
bastek016
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 391
Rejestracja: sob maja 19, 2007 18:47
Lokalizacja: Tarnów
Kontakt:

[1.9 TD.]jak zbudowac przelot FOTO

Post autor: bastek016 » czw maja 19, 2011 03:56

W TD przelot robi robotę mi się osobiście wydaję że tam wystarczy w zupełności rurka 55mm dokładnie tak jak na rysunkach . Z tym że tam by się przydał chodź jeden tłumik przelotowy np od 1.8 KR bo na takiej rurce będzie troszkę głośno



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości