1.8 90km adz soft

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

twink
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: śr mar 10, 2010 19:28
Lokalizacja: czestochowa

1.8 90km adz soft

Post autor: twink » ndz lip 25, 2010 19:16

witam pany czy jest ktos na tym forum kto wpadł na głupi pomysł i do 8v załozył softa?nie piszczcie prosze o kosztach bo to jest mniej wazne tylko czy bo sam do konca niewiem i dlatego szukam posiadacza takiej zabawki czy to tak naprawde jest sens czy ten silnik da arde o wytrzymac i co z zywotnoscia czy nie podziała 3 miechy bo swojego mam w stanie igielnym i szkoda byłoby mi sie go pozbyc z gory dieki



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » ndz lip 25, 2010 21:08

soft w adz da pare koni, czy silnik wytrzyma zalezy od tego czy bedziesz lal odpowiednie paliwo.


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

twink
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: śr mar 10, 2010 19:28
Lokalizacja: czestochowa

Post autor: twink » ndz lip 25, 2010 22:00

a jest ktos na forum co ma cos takiego?i skad wziasc podcisnienie do slimaka i co musze miec zeby to dobrze działalo bez wiekszych problemow?



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

Post autor: evolution » pn lip 26, 2010 08:06

twink, jakiego slimaka, i softy robi sie pod auto wiec musisz poszukac kogos kto ci zrobi bo miec .....


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

twink
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 48
Rejestracja: śr mar 10, 2010 19:28
Lokalizacja: czestochowa

1.8 90km adz soft

Post autor: twink » wt sie 03, 2010 17:56

slimak tzn turbina i skad wziasc to guwniane podcisnienie do niego zeby ja załaczało i chodzi mi co jescze potrzebuje bez wiadomych rzeczy zeby to pozniej dobrze wystroic bo gdzies wyczytałem o jakis map sensorach i innych *#cenzura#*?!załozyc i podlaczyc to zrobie wszystko sam tylko nieznam szczegołow



Awatar użytkownika
evolution
Mistrz KieroVWnicy
Mistrz KieroVWnicy
Posty: 4305
Rejestracja: pt gru 31, 2004 18:20
Lokalizacja: się biorą dzieci???
Kontakt:

1.8 90km adz soft

Post autor: evolution » czw sie 26, 2010 13:44

ty powiedz mi jakie podcisnienie??? jesli chcesz by pozniej to auto dobrze wystroic to musi to auto byc zlozone wedle prawidel, z goowna nie ukrecisz bata chocbys chcial, mowie tu o silniku zlozonym przez amatora nie majacego pojecia jak zalacza sie dmuchawka a co dopiero jak poskladac, poczytaj kilkanascie juz tematow o kosztach i pomysl dlaczego to tyle kosztuje, turbo w aucie jest obarczone duza iloscia zabiegow na wnetrzu silnika by mogl woz jakos jezdzic


Urodzinowa Promocja!!!
EVOLUTION MOTOR SPORT
Jakimów Jacek Wrocław tel. 608738768 Tuning Mechaniczny itd.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości