V max VW Golf III 1,9 TD

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

Awatar użytkownika
Krzylu
Germanista
Posty: 2105
Rejestracja: czw lis 11, 2004 16:55
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Krzylu » pn sty 10, 2005 23:34

ale ty jestes nie domyslny Majkelku przeczytaj pare razy temat to rozkminisz o co chodzi
Przeciez napisales posta z pytaniem 75 czy 90km Diesel?
to ci torbo odpisalem ze 75km tak trudno sie domyslic? :panna:



Awatar użytkownika
Rapix
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2447
Rejestracja: pt paź 15, 2004 17:47
Lokalizacja: Zambrów
Kontakt:

Post autor: Rapix » pn sty 10, 2005 23:40

Wiem że Golfy tylne potrafia latac te 1.9TD miałem okazje jechac jednym tyle... swoim passatem z tym silnikiem jechałem 160 przed naprawo, a po jeszcze nie testowałem :) Ale sie sprawdzi :)



Awatar użytkownika
Michael G60
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: ndz wrz 05, 2004 15:19
Lokalizacja: (RBR...)
Kontakt:

Post autor: Michael G60 » wt sty 11, 2005 00:24

Krzylu pisze:ale ty jestes nie domyslny Majkelku przeczytaj pare razy temat to rozkminisz o co chodzi
Przeciez napisales posta z pytaniem 75 czy 90km Diesel?
to ci torbo odpisalem ze 75km tak trudno sie domyslic? :panna:
Nie o to mi chodzi tylko o to co napisałeś niżej.
Jacy koledzy, jakie chwalenie się i jakie GT i jakie kłótnie??????????????????????
Bo to chyba nie było do mnie!!!!


!!!...5 września 2020: 15 lat mojej obecności na forum VW GOLF...!!!

Awatar użytkownika
Krzylu
Germanista
Posty: 2105
Rejestracja: czw lis 11, 2004 16:55
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Krzylu » wt sty 11, 2005 00:42

no nie do ciebie!!!!probuje ci to uswiadomic ze nie do ciebie!!!! tylko do tych co wypisuja takie glupoty(wojak7chyba?)
zadales pytanie jaki golf 75km czy 90km leci 180km/h to ci odpisalem ze 75km i koniec reszta byla do tych co wypisywali ze lecial 1.9td 180km/h to o to chodzilo kolego



wojak7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czw paź 28, 2004 23:58
Lokalizacja: Katowice

Post autor: wojak7 » wt sty 11, 2005 13:48

Krzylu pisze:75km MichaelG60 zwyklaski 1.9TD
jak by byly 90Km to bym sie nie klocil
skad ty wojaku mozesz wiedziec czym sie rozbijalem a takie bajki ze 1.9td poleci tyle co 1.8GT mozesz wciskac swoim koleszkom i napewno beda posikani twoja opowiescia
zgoda wg licznika moze tyle jada ale nie jest to rzeczywista max predkosc tego silnika a tu koles mowi ze on tyle leci niech napisze ze leci w/g licznika tyle i tyle a nie ze ON TYLE LECI!!
Słuchaj koleś skoro uważasz że twój polonez tyle poleci to tyko ci baravo bić. Ja mówię że tyle jechałem tym modelem auta i szczerze mówiąc nie interesują mnie twoje wyczyny polonezem tyko konkretnie Golfem 1.9 TD a skoro nie wieżysz to weź sobie kredycik to sprawdzisz a głukowate uwagi w stylu nie uwierze póki nie zobacze to???????Miałeś się podzielić tylko swoim doświadczeniem z jazdy tym autem a ty się podniecasz jakbyś zobaczył choinkę!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!POZDROWIONKA DLA TEGO PANA!



Awatar użytkownika
mosak
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 134
Rejestracja: ndz lis 21, 2004 23:31
Lokalizacja: Gdynia
Kontakt:

Post autor: mosak » wt sty 11, 2005 14:51

moj kolega Variantem III 1.9 TDi (90KM) jechal 170km/h ale to nie wszystko


SWAP'y i wszystkie części do VW Audi Seat Skoda.
https://facebook.com/GTiParts" onclick="window.open(this.href);return false;

Kontakt:
88 999 2 777
514 93 92 93

Awatar użytkownika
Michael G60
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: ndz wrz 05, 2004 15:19
Lokalizacja: (RBR...)
Kontakt:

Post autor: Michael G60 » wt sty 11, 2005 15:13

Krzylu pisze:no nie do ciebie!!!!probuje ci to uswiadomic ze nie do ciebie!!!! tylko do tych co wypisuja takie glupoty(wojak7chyba?)
zadales pytanie jaki golf 75km czy 90km leci 180km/h to ci odpisalem ze 75km i koniec reszta byla do tych co wypisywali ze lecial 1.9td 180km/h to o to chodzilo kolego
OK Sorry! Wszystko w porządku.

Najlepiej bedzie jak ktoś to zamknie. Bo kilka ostatnich postów (w tym moje) są tu nie potrzebne.!!


!!!...5 września 2020: 15 lat mojej obecności na forum VW GOLF...!!!

wojak7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czw paź 28, 2004 23:58
Lokalizacja: Katowice

Post autor: wojak7 » wt sty 11, 2005 15:16

Michael G60 pisze:
Krzylu pisze:no nie do ciebie!!!!probuje ci to uswiadomic ze nie do ciebie!!!! tylko do tych co wypisuja takie glupoty(wojak7chyba?)
zadales pytanie jaki golf 75km czy 90km leci 180km/h to ci odpisalem ze 75km i koniec reszta byla do tych co wypisywali ze lecial 1.9td 180km/h to o to chodzilo kolego
OK Sorry! Wszystko w porządku.

Najlepiej bedzie jak ktoś to zamknie. Bo kilka ostatnich postów (w tym moje) są tu nie potrzebne.!!
Masz racje kolego ta rozmowa schodzi na zły tor.....nie ma znaczenia ile każda z mnaszych bryk pojedzie byle jechała tak jak najdłużej.....przecież to forum służy pomocy a nie dupiemarynie.....dzięki



Awatar użytkownika
Krzylu
Germanista
Posty: 2105
Rejestracja: czw lis 11, 2004 16:55
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Krzylu » wt sty 11, 2005 22:13

rozwalasz mnie na deski :panna: :rotfl:
po 1 to nie jest nowe auto ma swoj przebieg a nowe leci 165km/h z fabryki a ty 180km/h chyba zjezdzajac z przepasci tyle miales albo juz na oczy nie widziales przy takich predkosciach nie wmowisz mi ze tyle poleci ten silnik nie oszukuj sie sam TDI owszem ale nie TD w mk3
trzeba bylo napisac ze wg licznika tyle polecial a nie ze on tyle zap....la i jeszcze duzo moze
liczniki przeklamuja i to ostro a na takie bzdury jestem wyczulony bo kazdy moze pisac ze jego np 1.1 170 polecial i co drugi uwiezy "TAK TAK a cos dlubane?tuningowane?no stozek i swiece.WOW"
a na koniec macie racje zamknijcie ten temat bo jest zbedny
aha nigdy nie jezdzilem polonezem NIGDY niemialem okazji przejechac sie poldixem!!!!! :jezor:



Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » śr sty 12, 2005 13:42

Tak zupełnie z beczki chłopaki, a w jaki sposób ktoś ma podać z jaka prędkościa jechał?Może to odczytać tylko z licznika, no cyba że panowie z Mondeo nagrają to na video i dadzą kopię kasety.
Moim zdaniem pytanie było na miejscu, prędkośc także realna.Sam na odcinku między Lesznem a Wrocławiem (odcinek testowy po dwa pasy w jedna stronę i prosta przez kilka km) pojechałem moim 75KM 1.9td 185km/h to że producent podaje 165km/h max to chyba się sprawdza w nowych autach które maja to ograniczone elektronicznie.
Co do prędkości max to miałem okazje jechać jako pasażer w MKIII 1.9TD na sportowym zawiasie, autko prosto z Niemiec serwisowane w VW przez cały okres użytkowania i poleciał 195km/h (wg licznika dla upierdliwców) :jezor:



Awatar użytkownika
Michael G60
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: ndz wrz 05, 2004 15:19
Lokalizacja: (RBR...)
Kontakt:

Post autor: Michael G60 » śr sty 12, 2005 14:10

Mk II Diesel 1986 r. pod wiatr - jechałem sam - 150 km/h wg licznika (na 5 biegu); ale w instrukcji wyczytałem, że Vmax osiąga się na 4 biegu w dieslu.


!!!...5 września 2020: 15 lat mojej obecności na forum VW GOLF...!!!

Awatar użytkownika
Krzylu
Germanista
Posty: 2105
Rejestracja: czw lis 11, 2004 16:55
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Krzylu » śr sty 12, 2005 23:23

rydzu pisze:Tak zupełnie z beczki chłopaki, a w jaki sposób ktoś ma podać z jaka prędkościa jechał?Może to odczytać tylko z licznika, no cyba że panowie z Mondeo nagrają to na video i dadzą kopię kasety.
Moim zdaniem pytanie było na miejscu, prędkośc także realna.Sam na odcinku między Lesznem a Wrocławiem (odcinek testowy po dwa pasy w jedna stronę i prosta przez kilka km) pojechałem moim 75KM 1.9td 185km/h to że producent podaje 165km/h max to chyba się sprawdza w nowych autach które maja to ograniczone elektronicznie.
Co do prędkości max to miałem okazje jechać jako pasażer w MKIII 1.9TD na sportowym zawiasie, autko prosto z Niemiec serwisowane w VW przez cały okres użytkowania i poleciał 195km/h (wg licznika dla upierdliwców) :jezor:

:rotfl: :rotfl: :rotfl: 1.9TD ograniczony elektronicznie :rotfl: :panna:
niewierze i napewno tak nie jest 195km/h 75konnym dieslem jak GTI ma 40km wiecej i z fabryki daja dane ze vmax 198 to co ty mi tu za bzdury piszesz :panna:
koledzy opanujcie swoja fantazje i nie oszukujcie sie
ale text o ograniczeniu elektronicznym WYGRAL WSZYSTKIE ZAWODY :rotfl: :rotfl:
w zwyklych dieslach zazwyczaj tak jest ze na 4biegu osiaga sie vmax ale nie zawsze sprawdzalismy z kolega Corolle 1.8d na ktorym biegu wiecej sie rozbuja i na 5biegu sie rozbujala do 160km/h a na 4 do 150-155km/h wg licznika w ksiazce jest 155vmax



Awatar użytkownika
jazel
Ma gadane
Ma gadane
Posty: 190
Rejestracja: wt lis 02, 2004 20:32
Lokalizacja: Kraków [Opole]

Post autor: jazel » czw sty 13, 2005 00:51

umowmy sie, ze to co pisza w instukcji i to co samochod pojedzie, to dwie rozne rzeczy.... zwykle mozna jechac 20km.h szybciej niz to co w instrukcji. poza tym sa ewenementy. znajomy thalia 1.4 (nie wiem 75km?) jechal 200 (dokladnie 198) jak go fotoradar ustrzelil! a samochod ma wg producenta V max 170, albo 175!


Just passing trough...

Awatar użytkownika
Rydzu
_
_
Posty: 6046
Rejestracja: pn wrz 27, 2004 16:30
Lokalizacja: DDZ Dzierżoniów
Kontakt:

Post autor: Rydzu » czw sty 13, 2005 09:53

Krzylu widzę że masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem!Proponuję przeczytać mój post jeszcze raz, najlepiej na głos a jak nadal czegoś nie rozumiesz to niech ktoś dorosły ci wytłumaczy niezrozumiałe słowa.
W poście nie pisałem że golf ma ograniczoną elektronicznie prędkość max tylko ze takie informacje podawane przez producentów jak prędkość max w książkach obsługi sprawdzają się tylko w autach o takim właśnie ograniczeniu, np Volvo 850 2,4 T (automat) które miało w książce napisane 180km/h i przy takiej prędkości co byś nie zrobił włączał się elektroniczny nadbieg i nie dało się wiecej pojechać.
A tak na marginesie, jeśli nie podoba ci się post i wypowiedzi jakie na nim padają to po jaka cholerę się do niego włączasz i robisz nie potrzebny zamęt?
:vom:



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości