V max VW Golf III 1,9 TD

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

wojak7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czw paź 28, 2004 23:58
Lokalizacja: Katowice

V max VW Golf III 1,9 TD

Post autor: wojak7 » ndz sty 09, 2005 17:54

Mam pytanko do wszystkich posiadaczy tego modelu jakie prędkości udało Wam się osiągnąć bo ja na autostradzie doszłem do 185 km/h trochę szumiało ale reszta oki.......???



Michnik
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 623
Rejestracja: śr paź 20, 2004 20:46
Lokalizacja: Skarżysko
Auto: Golf IV TDI
Silnik: ARL

Post autor: Michnik » ndz sty 09, 2005 18:31

Ja jeszcze nie miałem swojego gdzie stestować, ale jak wracałem z Niemiec to było 170 i jeszcze szedł więc moze i te 180 pojedzie....



Awatar użytkownika
Borys
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 3319
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 22:32
Lokalizacja: KOLONIA
Auto: VR6T
Kontakt:

Re: V max VW Golf III 1,9 TD

Post autor: Borys » ndz sty 09, 2005 19:30

wojak7 pisze:Mam pytanko do wszystkich posiadaczy tego modelu jakie prędkości udało Wam się osiągnąć bo ja na autostradzie doszłem do 185 km/h trochę szumiało ale reszta oki.......???
i to juz raczej koniec, moze bys jeszcze ciut podciagnał ale watpliwa sprawa


www.vrservice.pl

Michnik
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 623
Rejestracja: śr paź 20, 2004 20:46
Lokalizacja: Skarżysko
Auto: Golf IV TDI
Silnik: ARL

Re: V max VW Golf III 1,9 TD

Post autor: Michnik » ndz sty 09, 2005 21:32

Borys pisze:
wojak7 pisze:Mam pytanko do wszystkich posiadaczy tego modelu jakie prędkości udało Wam się osiągnąć bo ja na autostradzie doszłem do 185 km/h trochę szumiało ale reszta oki.......???
i to juz raczej koniec, moze bys jeszcze ciut podciagnał ale watpliwa sprawa
To i tak dużo jak na 75KM.



Awatar użytkownika
Krzylu
Germanista
Posty: 2105
Rejestracja: czw lis 11, 2004 16:55
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Krzylu » ndz sty 09, 2005 23:55

az za duzo jak na 1.9TD
wg producenta vmax tego auta to 165km/h czyli o 20km/h wiecej chyba miales z gorki wiatr w plecy i jechales sam



Awatar użytkownika
VAUER6
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 92
Rejestracja: ndz wrz 19, 2004 19:53
Lokalizacja: SZCZECIN

Post autor: VAUER6 » pn sty 10, 2005 13:38

Krzylu pisze:az za duzo jak na 1.9TD
wg producenta vmax tego auta to 165km/h czyli o 20km/h wiecej chyba miales z gorki wiatr w plecy i jechales sam
Widze ze kolega ma jakies kompleksy i w nic nie wierzy... :jezor:



Awatar użytkownika
Krzylu
Germanista
Posty: 2105
Rejestracja: czw lis 11, 2004 16:55
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Krzylu » pn sty 10, 2005 18:14

wierzyc mozesz w Boga Jahwe Mahometa i innych
ale w to ze auto ktore wazy ponad 1000kg z silnikiem Diesla 75km mozna rozpedzic do 180km/h w to akurat NIE WIERZE chyba ze tak jak napisalem
zreszta z natury jestem niedowiarkiem i nie uwierze jak nie zobacze a to co piszesz to dlamnie bzdura taka jest moja opinia a tego mi nie zabronisz :green_fuck:



wojak7
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 36
Rejestracja: czw paź 28, 2004 23:58
Lokalizacja: Katowice

Post autor: wojak7 » pn sty 10, 2005 20:03

Krzylu pisze:wierzyc mozesz w Boga Jahwe Mahometa i innych
ale w to ze auto ktore wazy ponad 1000kg z silnikiem Diesla 75km mozna rozpedzic do 180km/h w to akurat NIE WIERZE chyba ze tak jak napisalem
zreszta z natury jestem niedowiarkiem i nie uwierze jak nie zobacze a to co piszesz to dlamnie bzdura taka jest moja opinia a tego mi nie zabronisz :green_fuck:
Widocznie kolega do tej pory miał do czynienia z autem możliwościami pokroju |Polskiego Fiata 126p bo osobiście jechałem dwiema wersjami Golfa 1,9 TD i każda z nich wyciągała 180km/h ale życze szcześcia te auta po rostu tyle jadą!!!



Michnik
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 623
Rejestracja: śr paź 20, 2004 20:46
Lokalizacja: Skarżysko
Auto: Golf IV TDI
Silnik: ARL

Post autor: Michnik » pn sty 10, 2005 20:42

wojak7 pisze:
Krzylu pisze:wierzyc mozesz w Boga Jahwe Mahometa i innych
ale w to ze auto ktore wazy ponad 1000kg z silnikiem Diesla 75km mozna rozpedzic do 180km/h w to akurat NIE WIERZE chyba ze tak jak napisalem
zreszta z natury jestem niedowiarkiem i nie uwierze jak nie zobacze a to co piszesz to dlamnie bzdura taka jest moja opinia a tego mi nie zabronisz :green_fuck:
Widocznie kolega do tej pory miał do czynienia z autem możliwościami pokroju |Polskiego Fiata 126p bo osobiście jechałem dwiema wersjami Golfa 1,9 TD i każda z nich wyciągała 180km/h ale życze szcześcia te auta po rostu tyle jadą!!!
Przynajmniej w/g licznika tyle jadą. Myśle, że swoim tez około tyle bym pojechał jakbym miał warunki. Jeszcze zapewne kiedyś stestuje.



Awatar użytkownika
Michael G60
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: ndz wrz 05, 2004 15:19
Lokalizacja: (RBR...)
Kontakt:

Post autor: Michael G60 » pn sty 10, 2005 21:44

wojak7 pisze:
Krzylu pisze:wierzyc mozesz w Boga Jahwe Mahometa i innych
ale w to ze auto ktore wazy ponad 1000kg z silnikiem Diesla 75km mozna rozpedzic do 180km/h w to akurat NIE WIERZE chyba ze tak jak napisalem
zreszta z natury jestem niedowiarkiem i nie uwierze jak nie zobacze a to co piszesz to dlamnie bzdura taka jest moja opinia a tego mi nie zabronisz :green_fuck:
Widocznie kolega do tej pory miał do czynienia z autem możliwościami pokroju |Polskiego Fiata 126p bo osobiście jechałem dwiema wersjami Golfa 1,9 TD i każda z nich wyciągała 180km/h ale życze szcześcia te auta po rostu tyle jadą!!!
A jakie to były wersje: 75 czy 90 KM?


!!!...5 września 2020: 15 lat mojej obecności na forum VW GOLF...!!!

Awatar użytkownika
Krzylu
Germanista
Posty: 2105
Rejestracja: czw lis 11, 2004 16:55
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Krzylu » pn sty 10, 2005 22:24

75km MichaelG60 zwyklaski 1.9TD
jak by byly 90Km to bym sie nie klocil
skad ty wojaku mozesz wiedziec czym sie rozbijalem a takie bajki ze 1.9td poleci tyle co 1.8GT mozesz wciskac swoim koleszkom i napewno beda posikani twoja opowiescia
zgoda wg licznika moze tyle jada ale nie jest to rzeczywista max predkosc tego silnika a tu koles mowi ze on tyle leci niech napisze ze leci w/g licznika tyle i tyle a nie ze ON TYLE LECI!!



Michnik
Gadatliwa bestia
Gadatliwa bestia
Posty: 623
Rejestracja: śr paź 20, 2004 20:46
Lokalizacja: Skarżysko
Auto: Golf IV TDI
Silnik: ARL

Post autor: Michnik » pn sty 10, 2005 22:50

Krzylu pisze:75km MichaelG60 zwyklaski 1.9TD
jak by byly 90Km to bym sie nie klocil
skad ty wojaku mozesz wiedziec czym sie rozbijalem a takie bajki ze 1.9td poleci tyle co 1.8GT mozesz wciskac swoim koleszkom i napewno beda posikani twoja opowiescia
zgoda wg licznika moze tyle jada ale nie jest to rzeczywista max predkosc tego silnika a tu koles mowi ze on tyle leci niech napisze ze leci w/g licznika tyle i tyle a nie ze ON TYLE LECI!!
Tylko, że na tej zasadzie to wszyscy jadą jakieś 20Km/h szybciej niż rzeczywiście. Czyli jak 1.8 benzyna lecie 180 to też leci około 160 i koło sie zamyka. Dlatego te prędkości wszystkie są mocno względne. Ale myśle, że trzeba przyjąc zasadę , że mówimy ile jedziemy w/g naszego licznika.No bo jak niby inaczej?



Awatar użytkownika
Krzylu
Germanista
Posty: 2105
Rejestracja: czw lis 11, 2004 16:55
Lokalizacja: Stettin
Kontakt:

Post autor: Krzylu » pn sty 10, 2005 23:05

No wlasnie o to mi chodzi zeby zaznaczac ze moj 1.9TD leci tyle i tyle w/g licznika a nie ze pisze moj tyle poleci i koniec moze jeszcze wiecej poleci ale musialem hamowac bo mi baran w polonezie wyskoczyl pewnie by 200 polecial takich wypowiedzi jest odcholery i jak tu nie reagowac jak by kazdy tak wypisywal glupoty to wyszlo by ze 1.4 ma 9s do 100 w serii i inne tego typu wypowiedzi
poprostu jezdzilem nie jednym autem i liczniki w nich przeklamywaly co najwyzej o 5-10km ale nie o 20km/h i wiecej.



Awatar użytkownika
Michael G60
Forum Master
Forum Master
Posty: 1331
Rejestracja: ndz wrz 05, 2004 15:19
Lokalizacja: (RBR...)
Kontakt:

Post autor: Michael G60 » pn sty 10, 2005 23:18

Krzylu pisze:75km MichaelG60 zwyklaski 1.9TD
jak by byly 90Km to bym sie nie klocil
skad ty wojaku mozesz wiedziec czym sie rozbijalem a takie bajki ze 1.9td poleci tyle co 1.8GT mozesz wciskac swoim koleszkom i napewno beda posikani twoja opowiescia
zgoda wg licznika moze tyle jada ale nie jest to rzeczywista max predkosc tego silnika a tu koles mowi ze on tyle leci niech napisze ze leci w/g licznika tyle i tyle a nie ze ON TYLE LECI!!
Czy ja się kłócę? Nie wiem czy zauwazyłeś ale to był mój pierwszy post.
Tak więc nie mogłem się kłócić.
A o wersje pytam bo jestem ciekaw ile takie coś poleci.
Nikomu się nie chwalę bo sam mam 1.6 diesel i nie mam go po to by lecieć V max.
Nawet jeśli kupię GTi to i tak V maxa nie sprawdzę!!!
Tylko pytałem!


!!!...5 września 2020: 15 lat mojej obecności na forum VW GOLF...!!!

ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości