magnetyzery!!!!

Tuning, swapy, modyfikacje mechaniczne, poprawa osiągów auta i wszystko na te tematy...

Moderatorzy: Michał_1977, italiano_83, bugalon, kkkacper, toffic, VIP

deKrzychu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 15:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: deKrzychu » śr sty 05, 2005 00:40

ku_bi pisze:deKrzychu daj mi jakiś link do producenta tych magnetyzerów poczytam sobie
www.maksor.pl
I jak juz pisalem zapraszam do lektury WRC styczen 2005..test w dziale TECHNIKA.str.6o
pozdrf


.::deKrzychu::.
Sky's the limit!

ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » śr sty 05, 2005 00:59

deKrzychu pisze:
ku_bi pisze:deKrzychu daj mi jakiś link do producenta tych magnetyzerów poczytam sobie
www.maksor.pl
I jak juz pisalem zapraszam do lektury WRC styczen 2005..test w dziale TECHNIKA.str.6o
pozdrf
eee wiesz co ja nawet nie wiem co to za gazeta...
jak brzmi jej pełna nazwa?



deKrzychu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 15:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: deKrzychu » śr sty 05, 2005 01:12

ku_bi pisze: eee wiesz co ja nawet nie wiem co to za gazeta...
jak brzmi jej pełna nazwa?
WRC magazyn rajdowy
pozdrf :D


.::deKrzychu::.
Sky's the limit!

ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » śr sty 05, 2005 01:15

hehe kupię go jutro :grin:

pozdrawiam



WODA
Niesolidny sprzedawca
Niesolidny sprzedawca
Posty: 173
Rejestracja: pn gru 27, 2004 01:10
Lokalizacja: VWrocłaVW
Kontakt:

Post autor: WODA » czw sty 06, 2005 03:05

te magnetyzery to tylko jedna wielka lipa!!!!!!nic nie daja!!!to tylko zwykłe naciąganie na pieniądze!nie dajcie się w to wrobić.pozdrawiam :chytry:


Mk1 16v Rally project :)
Golf mk3 16vt 321 km by EVO
Ibiza '02 ASV 205km/418nm by ECUPROJECT
Seat Leon ARL big Turbo:) 228km/423nM by ECUPROJECT
Audi A4 B7 3.0 TDI Quattro 294km/510nm by ECUPROJECT

deKrzychu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 15:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: deKrzychu » czw sty 06, 2005 10:14

WODA pisze:te magnetyzery to tylko jedna wielka lipa!!!!!!nic nie daja!!!to tylko zwykłe naciąganie na pieniądze!nie dajcie się w to wrobić.pozdrawiam :chytry:
Kupiles?Testowales? Czy jak? Bo moze to co piszesz to pic na wode??
pozdrf


.::deKrzychu::.
Sky's the limit!

Mathrix
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pt lis 12, 2004 17:44

Post autor: Mathrix » czw sty 06, 2005 15:04

deKrzychu pracujesz w Maksorze?



deKrzychu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 15:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: deKrzychu » czw sty 06, 2005 16:08

Mathrix pisze:deKrzychu pracujesz w Maksorze?
Nie,niepracuje w Maksorze.Zreszta ja jestem z Krk... :p
pozdrf :helm:


.::deKrzychu::.
Sky's the limit!

Awatar użytkownika
Koolas
GolF UseR
GolF UseR
Posty: 261
Rejestracja: pt wrz 24, 2004 13:59
Lokalizacja: Białystok
Kontakt:

Post autor: Koolas » czw sty 06, 2005 20:11

nie ma czym sie podniecac jeszcze nie slyszalem zeby komus te magnetyzery daly przyrost mocy odpowiedni do kasy jaka kosztuja...wiec lepiej ta kase na V-Power Racing 99+ ;)


[url=http://www.fodey.com/generators/animated/ninjatext.asp][img]http://r3.fodey.com/16ca283f31d0e4e2bb49d6596ec5f09b4.1.gif[/img][/url]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=129724]JETTA[/url]
[url=http://forum.vwgolf.pl/viewtopic.php?t=31624&postdays=0&postorder=asc&start=0]Golf 2[/url]

Awatar użytkownika
TAZ
V.I.P.
V.I.P.
Posty: 6292
Rejestracja: pn sie 23, 2004 21:35
Lokalizacja: PRL- Świętokrzyskie
Kontakt:

Post autor: TAZ » czw sty 06, 2005 20:27

Magnetyzery działają. Przekonał się o tym mój znajomy. Kupił sobie magnetyzer maksor sport i założył go do skody felicji. Efekt po przejechaniu 1000km to to, że spalanie spadło tylko i wyłącznie na trasie o 0,9 litra na 100 kilometrów. Odczuł on też lepszą dynamike, ale prawie jest to niewyczuwalne. A najbardziej zdziwił się z tego, że na przeglądzie w salonie powiedzieli, że tak czystych spalin to nie widzieli jeszcze w felicji. Czyli coś w tych magnetyzerach jednak musi być. A jak macie zamiar juz montować to polecam walec neodymowy, który założycie na przewód paliwowy. Zapewni on wam lepsze namagnetyzowanie paliwa. Im magnetyzer dłuższym kawałkiem styka się z przewodem paliwowym tym lepiej. Niestety nie są mi znane wpływy tak silnego pola na działanie czujników i innych odbiorników samochodowych takich jak na przykład antena radiowa.



ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » czw sty 06, 2005 22:14

taz pisze:Magnetyzery działają. Przekonał się o tym mój znajomy. Kupił sobie magnetyzer maksor sport i założył go do skody felicji. Efekt po przejechaniu 1000km to to, że spalanie spadło tylko i wyłącznie na trasie o 0,9 litra na 100 kilometrów. Odczuł on też lepszą dynamike, ale prawie jest to niewyczuwalne. A najbardziej zdziwił się z tego, że na przeglądzie w salonie powiedzieli, że tak czystych spalin to nie widzieli jeszcze w felicji. Czyli coś w tych magnetyzerach jednak musi być. A jak macie zamiar juz montować to polecam walec neodymowy, który założycie na przewód paliwowy. Zapewni on wam lepsze namagnetyzowanie paliwa. Im magnetyzer dłuższym kawałkiem styka się z przewodem paliwowym tym lepiej. Niestety nie są mi znane wpływy tak silnego pola na działanie czujników i innych odbiorników samochodowych takich jak na przykład antena radiowa.
skoro magnetyzery działają, a to w sumie niedrogi gadżet to czemu tego nie montują w autach fabrycznie???? z pewnością nie wpłynełoby to na cene auta :kac:



Mathrix
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: pt lis 12, 2004 17:44

Post autor: Mathrix » pt sty 07, 2005 15:16

dokladnie :) poprawila bys sie czystosc spalin jedynie ale to jest zbedne bo samochody maja juz katalizatory



deKrzychu
Mały gagatek
Mały gagatek
Posty: 65
Rejestracja: ndz sie 22, 2004 15:28
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: deKrzychu » pt sty 07, 2005 16:01

yO!
To ja jeszcze od siebie..rozumiem,utwierdzacie sie w swoim przekonaniu ze niedzialaja..no i kazdy ma prawo tak sadzic.
Co do opini dlaczego nie montuje sie w nowych autkach magnetyzerow?Bo sa drogie!! Kosz rzedu 5oo pln za magnetyzer (a mowimy i MAGNETYZERACH,a nie jakichs gadzetach,w kolorze czerwonym-bo to tunignowy ;) - ktore zaklada sie gdzies na przewod ) to kolejny koszt auta ktore tak i tak ze ma juz wysoka cene! Wiec tnie sie koszta... W rajdowkach modyfikatory paliwa nie sa stosowne z prostych przyczyn-na ich uzycie nie pozwalaja przpisy FIA.
Ja bede nadal lansowal moja propozycje - kazdy kto chce sie przekonac o mozliwosciach magnetyzerow niech sobie go WYPOZYCZY!! Nie musi kupowac,sprawdzi na hamowni...Prawda ze proste?Prawda??
pozdrf :chytry:


.::deKrzychu::.
Sky's the limit!

ku_bi
Forumowy spamer :)
Forumowy spamer :)
Posty: 2202
Rejestracja: pn wrz 13, 2004 20:51
Lokalizacja: ex4
Kontakt:

Post autor: ku_bi » pt sty 07, 2005 19:16

przy kwocie 60-70 tys pln za auto, kwota 500 pln to nic nieznaczacy wydatek, wiec nadal nierozumiem czemu fabrycznie go nie montuja. a jesli nawet juz to dalczego nie ma magnetyzerow w opcji za dopłata?



ODPOWIEDZ

Wróć do „Speed”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości